Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:27 11.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Тема Мнение за SonyEricsson T630...нови  
Автор COMMANDO ()
Публикувано10.11.04 10:08



Искам да си купя такъв телефон. Ще съм Ви благодарен ако споделите мнения за модела.



Тема Re: Мнение за SonyEricsson T630...нови [re: COMMANDO]  
Автор eternal_frostМодератор ()
Публикувано10.11.04 13:22



Добър е... спокойно взимай... от М-тел има и добра промоция за него!



Тема Re: Мнение за SonyEricsson T630...нови [re: eternal_frost]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано10.11.04 14:55



Да, много добра няма що... 200 лева отгоре (че и повече) за 2 те сини зъбчета, а ако не ми трябват за какво да ги плащам?
Да не говорим, че мога да си ги намеря по евтино доста от цената им по Мтелски.
Иначе телефона е добър, но ако ще давам толкова пари на Мтел, с малко повече ще си взема от другаде СЕ К700и


Welcome to the real world

Редактирано от Mopфиyc на 10.11.04 14:59.



Тема Re: Понеже стана на въпроснови [re: Mopфиyc]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано10.11.04 15:12



Първоначална вноска с ДДС: 154.80
Месечна вноска с ДДС - 12 месеца: 38.40
Месечна вноска с ДДС - 24 месеца: 19.20
Бонуси: Hands free, калъф, връзка за врата, Bluetooth USB 2.0 Epox и Bluetooth HBH-600
Клиентите, които закупят по настоящата промоция телефон: получават 120 безплатни MMS-а за период от една година или 240 безплатни MMS-а за период от две години , в зависимост от това дали сключват договор за лизинг за една или две години.



Тема Re: Мнение за SonyEricsson T630...нови [re: Mopфиyc]  
Автор eternal_frostМодератор ()
Публикувано10.11.04 15:33



Е, разбира се не за всеки... Но мой френд се възползва... Първо искаше лизинг, после нямаше УСБ БТ за ПЦ, Хенсфри БТ мислеше да го продава,но
му се накефи и не иска вече... Всичко това без нач.такса от 100 и кусур лв. щото е корпоративен клиент + пълен комплект,кутия, СД,връзки за носене, калъвче, ръководство... ласт фирм и гаранция от М-тел... По същото време /преди 10-на дни/ моделът се беше изчерпал в магазините предлаган на лизинг имаше го тук таме разкодиран и без възможност за лизинг, бошлаф гаранции по 6м., без кутия-само 1 зарядно... Така че... Сам виждаш...
А че цените на М-тел,Глобул и Германос са резачка е ясно... Но понякога повярвай ми е толкоз трудно да си намериш читава бройка от модела, който търсиш, че ти писва от всичко... Пазарна икономика...




Тема Re: Мнение за SonyEricsson T630...нови [re: COMMANDO]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано10.11.04 19:55



нямам оплаквания от него,ако искаш питай нещо конкретно.
моя не е от мтел и го взех за 390 лв



Тема Re: Понеже стана на въпрос [re: motek]  
Автор Иryaнa (морска)
Публикувано11.11.04 12:05



С тоя договор за лизинг не върви ли и договор за услуги?
Демек 1 или 2-угодишен договор с Мтел?



Тема Re: Понеже стана на въпроснови [re: Иryaнa]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано11.11.04 12:43



Точно така



Тема Re: Мнение за SonyEricsson T630...нови [re: Mopфиyc]  
Автор lvayloNL ()
Публикувано11.11.04 13:09



Аз имам К700и. Екстра е, нямам проблеми с него.

Едно е да си дежурен, съвсем друго е да си дежурен на мястото на Верка.


Тема Re: Мнение за SonyEricsson T630...нови [re: COMMANDO]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано12.11.04 09:36



Аз имам такъв от известно време. Не съм голям спец по телефоните, но засега ме кефи. Е, недостатъци има - това, че няма слот за памет примерно (макар да не е в този клас, в който това е задължитено), че няма MP3 плейър и радио... все дребни неща, но радват, ако ги има. Освен това задното капаче е с кофти конструкция и не приляга плътно, а поскърцва и се мести само. Камерата е много калпава, но в тоя клас толкова. Иначе като телефон е страшен - дисплеят е хубав и ярък, досега не съм попаднал на бъгове в софтуера, чуваемостта е добра, менютата - много удобни и приятни за окото, джойстикът също е удобен, абе като цяло много добър телефон от среден клас. Само дето батерията му трае не повече от 2 дни - даже понякога и два не изкарва. Чувал съм от други собственици на Т630, че ако не се говори и играе много, изкарва дълго. Но аз му ползвам блутута, докато шофирам, а той сякаш дърпа батерията за часове.
Като цяло съм много доволен и ако ще го сменям, ще е само за нещо от по-висок клас, защото липсата на памет ме вбесява.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.