Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:53 18.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема GSM от нисък класнови  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано13.06.04 16:49



Трябва ми спешна препоръка.Тези дни ще си взимам gsm нo финансите ми са ограничени и не мога да си позволя повече от 120 лв.Можете ли да ми предложите телефон за тази цена?Да не изглежда много зле-все пак не искам да ме е срам да си го изкарвам като говоря.други по-специални претенции нямам.Спешно е



Тема Re: GSM от нисък класнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор armenski@pop (инстанция)
Публикувано13.06.04 17:57



Малко над 120 е, но за по-малко пари читав телефон просто няма ... ако говорим за нов, де ...

You can take men out of the jungle, but you'll never take the jungle out of the mаnkind!

Тема Re: GSM от нисък класнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано13.06.04 18:05



Philips Fisio 120
Motorola C200
Siemens A50
- тези телефони отговарят на твоето изискване за цена. Все пак може би няма да е зле да се помъчиш да отделиш ако можеш още 20-30лв - така ще вземеш нещо по-добро. Ако трябваше аз да избирам, бих взел филипса - макар и с външна антена е малък, изглежда добре и е с най-яка батерия от трите изброени.

Редактирано от r-н Двyтakтoв на 13.06.04 18:07.



Тема Re: GSM от нисък класнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Диaнa (wannabeAquarius)
Публикувано13.06.04 18:37



Sendo S330 за 130 лева.



Тема Re: GSM от нисък класнови [re: Диaнa]  
Автор Flashman (Bad Boy)
Публикувано13.06.04 18:41



Дианче, каква е тази сигнатура бря? Я поясни малко, че кат си пусна въображението, картинката става страшна!


Dont hate the player, hate the game

Тема Re: GSM от нисък клас [re: Flashman]  
Автор Диaнa (sexual healer)
Публикувано13.06.04 19:05



Лоша работа туй въображение, а?

Бягай в "Говорим си за секс", там ще видиш подобни картинки неорязани. Темата е на математик.



Тема Re: GSM от нисък класнови [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано13.06.04 21:43



На този Филипс не успях да намеря снимка.Може ли да ми дадеш някакъв линк?А Моторолата C205 ми хареса,както и Сименс А50
А някаква верига от магазини да ми поръчате?Beep,Да-да?



Тема Re: GSM от нисък клас [re: [Matrix]Ghost]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано14.06.04 07:30



Ето снимка на Филипса:



Иначе по принцип тук е обсъждано, че много е надежден сайта www.gsmbg.net



Тема Re: GSM от нисък класнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор armenski@pop (инстанция)
Публикувано14.06.04 10:17



Ако C205 ти харесва, можеш да го вземеш директно от Mtel. За предпочитане е пред която и да било верига. Поне имаш някаква сигурност по отношение произход и гаранционно обслужване (не че за апарат от този клас това е от кой знае какво значение). Цената му е 135 лв ако вземеш само апарат. Апарат + СИМ струва 126 лв. Иначе в подлеза на НДК (на кръстовището под МакДоналдс) го гледах точно за 120 лв в един от магазините. Ти си преценяваш.

You can take men out of the jungle, but you'll never take the jungle out of the mаnkind!

Редактирано от armenski@pop на 14.06.04 10:17.



Тема Re: GSM от нисък клас [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Cenzor (Чете се Цензор!)
Публикувано14.06.04 11:30



, взеха такъв за роднина, много е забавен, полифоничен, с добра вибрация, голям екран, готини менюта, диктофон, гласово набиране и т.н
За 149лв е супер!





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.