Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 30.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Nokia 6230 или Motorola V600нови  
Автор Augusta ()
Публикувано30.05.04 22:19



не мога да реша какъв телефон да си взема
между мсички които разгледах съм се спряла на тези два модела
да ви кажа честно моторолата ми хареса повече, но проблема е че винаги съм имала телефони нокиа
просто не знам... дайте съвет
или предложете нещо друго хубаво - ам агоре долу такъв клас
благодаря предварително



Тема Re: Nokia 6230 или Motorola V600нови [re: Augusta]  
Автор Vga (SE user&fan)
Публикувано31.05.04 10:20



be ne znam kak moje da se chudish za takova neshto.az po princip ne haresvam nokia no v sluchaq ti q preporuchvam pred motorolata.V600 e ravna dori moje da se kaje po-slaba otkum komunikacionni vuzmojnosti ot SE T630 (samo kamerata i e po-dobra) a 6230 e klas nad T630 taka che mislq che ne moje da ima sravnenie mejdu V600 i 6230.no az lichno ti predlagam slednoto-izchakai suvsem malko i si vzemi SonyEricsson K700.skoro she izleze i az bih go predpochel i pred dvata postaveni za obsujdane tuk.ti si reshavash no ako sega she vzimash tel po-dobre e 6230.vseki sluchai ne e losho da smenqsh markata veche sus Sony Ericsson.

Pomni che si unikalen-kakto vseki misli za sebe si! :)


Тема Re: Nokia 6230 или Motorola V600нови [re: Augusta]  
Автор beta (phone test)
Публикувано31.05.04 10:58



Motorola V600
Makar che 6230 ima slot za razshiritelni MMC karti i IR i poveche pamet , no dizaina na motorolata mi dopada poveche.

Редактирано от beta на 31.05.04 13:03.



Тема Re: Nokia 6230 или Motorola V600нови [re: Augusta]  
Автор armenski@pop (инстанция)
Публикувано31.05.04 14:04



Мнението ми е, че са съпоставими като възможности (с някои дребни уговорки), така че всичко опира до личния избор и предпочитания. Аз бих взел V600.



Тема Re: Nokia 6230 или Motorola V600нови [re: Augusta]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано31.05.04 14:47



Ако не изпитваш нужда от инфраред порт бих препоръчал Моторолата. Не, че точно тази нокия е зле, ама...

Общо взето в клуба е говорено много именно за това сравнение. Виж в по-старите теми. Не си първата, която изпада точно в тази дилема . Имаше една за избор между Z600 и V600, но в нея стана дума и за 6230. Всъщност можеш и Z600 да погледнеш. Идеята да изчакаш К700(тиоритично трябва да излезе до края на юни) също не е лоша. Очаква се да ги сложе и малкия си джоб и двата посочени от теб, въпреки че, за да се препоръчва трябва първо око да види ръка да пипне...


Бай бай бейби, бейби гуд бай
Превод:
Купи, купи бебе, бебето е добра покупка

Тема Re: Nokia 6230 или Motorola V600нови [re: Gallandro]  
Автор nuCT (Некой си....)
Публикувано31.05.04 16:41



Взимай Нокията няма да сгрешиш.. Според мен и клубът си сбъркала, ако мислиш да задаваш въпроси свързани с Нокия отиди другаде, тук няма да получиш обективно мнение....
Ето плюсовете на Нокията:
Памет: 8 mb
Тоналност на полифониите: 40
Инфрачервен порт
HSCSD
Хронометър
Скрийн сейвър
Гласови команди
Разговор от разстояние
MP3 плеър
Радио приемник
MMC слот

Ето и минусите:
Няма EMS
Немогат да се изпращат мелодии през SMS
Няма композитор на мелодии (голяма загуба няма що:P)


За още инфо:

Редактирано от nuCT на 31.05.04 16:55.



Тема Re: Nokia 6230 или Motorola V600нови [re: nuCT]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано31.05.04 16:56



Искам да ми посочиш един форум, в който дават "обективно" мнение за Нокия(обективно според твоите критерии). Имам предвид, където някой се аргументира с нещо повече от "Абе, Нокия са върха!", "Нокията си е нокия!" и т.н. Едно голям форум из нета където да възхваляват нокията. Можеш ли?

Колкото до въпросната 6230, ако се разровиш из клуба ще видиш, че общо взето мнението ми е положително(дори я препоръчах веднъж), като критикувам единствено дисплея й, който никой не може да отрече, че е доста по-зле в сравнение с тези на другите от този клас. Е, другото е ограничените комуникации чрез блутут и инфраред, но това си е ясно щом е нокия.


Бай бай бейби, бейби гуд бай
Превод:
Купи, купи бебе, бебето е добра покупка

Тема Хм...след като имаш претенции за...нови [re: nuCT]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано31.05.04 19:33



...обективност...да беше попрочел малко))
1. HSCSD - Моля те...употреби го в България...
2. Кой каза,че v600 няма скриийнсейвъри?
3. Кой каза, че v600 няма опция спийкърфон?
4. Кой каза, че v600 няма гласови команди + гласов набор?
5. Хронометърът е едно изключително предимство...в нета е пълно с java-базирани хронометърчета и сякви подобни приложенийца...
Та така...обективността;))



Тема Ами..крайно време е значи...нови [re: Augusta]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано31.05.04 19:38



..да минеш на Моторола))
Препоръчвам ти този модел...v600 де)
Вече се писа тук за предимстава и недостатъците..но аз ще добавя и още нещо...След като подържиш в ръка v600 няма да искаш да пипаш повече пластмаса. Алуминиевият панел е нещо прекрасно))



Тема Re: Nokia 6230 или Motorola V600нови [re: Augusta]  
Автор erix (neizvesten:))
Публикувано31.05.04 20:53



Отиди в магазина и ги подръж малко в ръце Давам глас за V600, това е телефон който прави силно впечатление и има защо, не казвам че 6230 е лош модел, но моите предпочитания клонят към Моторолката






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.