Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 28.09.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема sony ericson z600, samsung sgh-e700нови  
Автор taneto (добричка)
Публикувано17.05.04 11:17



Дайте съвет/мнение, кой е по-добър? Кой да си взема? Или има по-добра алтернатива от тях?



Тема Re: sony ericson z600, samsung sgh-e700нови [re: taneto]  
Автор armenski@pop (инстанция)
Публикувано17.05.04 11:28



Ако избираш само между тези 2-та, то определено SE Z600 е по-удачния избор. Аз поне него бих взел. Мой близък приятел ползва такъв - не е спрял да го хвали.
Като алтернатива - погледни Motorola V600. Със сигурност е по-добър от E700, a със Z600 мисля че са съпоставими като възможности.



Тема Re: sony ericson z600, samsung sgh-e700нови [re: armenski@pop]  
Автор taneto (добричка)
Публикувано17.05.04 11:43



Точно това е третият тел., на който съм се спряла. А на кой от трите е по-добра камерата? А знаете ли нещо за SONY ERICSSON K700? Досега все съм ползвала NOKIA, но мога да кажа, че изобщо не са издържливи. Искам да си взема наистина качествен и максимално ефективен телефон.Благодаря!



Тема Гледай сега ...нови [re: taneto]  
Автор armenski@pop (инстанция)
Публикувано17.05.04 12:07



... хубаво е, че искаш качествен телефон, но това както и сама се сещаш е доста широко понятие. За да можем да сме ти полезни, бъди така любезна да споделиш критериите си за качествен и ефективен телефон, т.е. какво точно очакваш от новия си телефон като възможности? Така и аз, и колегите тук ще можем да те ориентираме максимално точно. Засега конкрето питане отправяш за камерите. Значи - SE са чудесни телефони, но камерите им определено не са една от силните им страни. Имам предвид - вградените такива. Пример - Т610 - разкошен телефон с ужасна камера. А мисля, че на Z600 не е по-различна. Със сигурност вградените камери на Motorola са по-добри и правят по-качествени снимки. SE обаче са по-напред с материала откъм възможности за безжичен пренос на данни от/към PC, а щом ще правиш снимки, това е важно да го знаеш. Освен това в нета за SE ресурси като драйвери, софтуер и т.н. се намират значително по-лесно. V600 има Bluetooth, но не всички апарати на Motorola имат безжичен интерфейс. Иначе с кабел - никакъв проблем. За SE K700 засега аз нямам наблюдения, но в нета чета ласкави отзиви за него.
Дано да съм ти бил полезен. По-подробно инфо мога да ти дам след като конкретизираш критериите си.




Тема Re:MOTOROLA V600?нови [re: armenski@pop]  
Автор taneto (добричка)
Публикувано17.05.04 12:11



Да си призная доста ме заинтрегува! От къде мога да прочета подробно за нея? А горе-долу каква и е цената?



Тема Ако ти се чака,нови [re: taneto]  
Автор erix (neizvesten:))
Публикувано17.05.04 12:14



моят съвет е да вземеш именно К700! Удря и трите в земята по параматри, освен ако държиш на флип телефон
ето виж това ревю на К700 и си направи изводите





Тема Re:MOTOROLA V600?нови [re: taneto]  
Автор armenski@pop (инстанция)
Публикувано17.05.04 12:33



Инфо за V600 има

. Там ще видиш и цената от какъв порядък е.
А иначе - ако не бързаш, изчакай наистина да видиш и SE K700. Тоя модел определено има шансове да се превърне в хит.
Между другото - защо не погледнеш и това, дето аз го ползвам? (ей го там долу) - . Среден клас телефон е и е по-скромен като възможности от тия дето досега ги коментираме, но камерата му е наистина добра и прави много прилични снимки, а кабели и софт за него се намират. Останалото за модела го пише на сайта.



Тема Re:MOTOROLA V600?нови [re: armenski@pop]  
Автор Vga (SE user&fan)
Публикувано17.05.04 12:44



be pope hvani postni nqkolko snimki ot taq motorola prehvalena be!!samo razpravqsh kakvi snimki pravi puk nishto ne sme videli :)

Pomni che si unikalen-kakto vseki misli za sebe si! :)


Тема Споко бе, ще пусна снимки ...нови [re: Vga]  
Автор armenski@pop (инстанция)
Публикувано17.05.04 12:53



... да не мислиш, че имам време само с това да се занимавам. Тия дни ще пусна горе в темата, обещавам!



Тема Re: Гледай сега ... [re: armenski@pop]  
Автор taneto (добричка)
Публикувано17.05.04 13:20



Ами на първо място искам телефонът да бъде издържлив, а не на втория ден да се прецака (като NOKIA напр.). Да осъществява перфектна връзка, да е с повече възможности и екстри, и да има естетичен фейс(като за дама), да не е голям на размери, да е с добър дисплей, да се манипулира лесно с него, т.е той да ми бъде в услуга, а не аз на него. Това е общо взето. Цената не е от значение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.