Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 01.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какво да бъде Nokia 6600 или SE P800нови  
Автор la lutte (непознат )
Публикувано22.04.04 22:09



Искам да си купя смартфон, но все още се двуомя. Май везните накланят към нокиата.



Тема Re: Какво да бъде Nokia 6600 или SE P800нови [re: la lutte]  
Автор Дapт Beйдъp (Force User)
Публикувано22.04.04 23:35



Везните могат и да клонят към Нокията, затова пък ти клониш към грешен избор . При смартфоните класацията има следният, подчертавам неоспорим вид: 1. SE P900 2. SE P800 3. Всичко останало. Прави си сам изводите...

He's more machine now than man, twisted and evil...


Тема Re: Какво да бъде Nokia 6600 или SE P800нови [re: la lutte]  
Автор erix (neizvesten:))
Публикувано23.04.04 00:03



Нокиата има точно 2 предимства:
1. 64К дисплей
2. По-малки размери и тегло

П800 има МНОГО повече плюсове, ако си работил с touch screen знаеш за какво става дума, ако не си ... незнам дали знаеш какво губиш:)

6600 също не е лош избор, но съпоставена с П800 губи.



Тема Re: Какво да бъде Nokia 6600 или SE P800нови [re: Дapт Beйдъp]  
Автор la lutte (непознат )
Публикувано23.04.04 00:38



И кой я прави тази класация? И какви са критериите за оценяване.



Тема Re: Какво да бъде Nokia 6600 или SE P800нови [re: erix]  
Автор la lutte (непознат )
Публикувано23.04.04 00:42



Ми работил сам и не виждам особенно предимство когато става на въпрос за телефон. Какво би ме накарало да си взема P800 при положение, че има много по-висококачествени PDA. Обясни ми какво повече мога да направя с P800 от 6600?



Тема Re: Какво да бъде Nokia 6600 или SE P800нови [re: la lutte]  
Автор erix (neizvesten:))
Публикувано23.04.04 01:17



Много по лесно писане на смс, да не говорим за въвеждане на данни в Word/ Excel документи и писане на е-маили. Също така рисуване и създаване на графики по самия екран. Много по лесна навигация при браузване в интернет- просто натискаш линка, на който искаш да отидеш. Доближава се повече до функционалността на ПДА.

Какво значи много по-висококачествени ПДА, П800 е все пак смартфон, не чисто ПДА. Ако искаш повече функционалност телефон+ПДА отделно, а П800 както казах много се доближава до това.

По-мощен процесор и по-добра батерия за П800.





Тема Re: Какво да бъде Nokia 6600 или SE P800нови [re: erix]  
Автор la lutte (непознат )
Публикувано23.04.04 02:55



Рисуване? Въвеждане на Word и Excel документи? Чакай малко за тази работа хората са направили компютри. Не мисля, че ще ми се налага толкова спешно да рисувам или пък да пиша документи, че да се налага да го правя на телефона си. На мен ми трябва нормален телефон с нормална клавиатура, която мога да си използвам без стайлуси и други подобни щуротии. Искам да има все пак пълноценен мейл клиент и браузър, пък и за нокиата има доста интересен софтуер. Най-важното предимство е определено размера. Мисля, че прекалено предубедено говориш. Дори не ме попита за какво ми трябва и бързаш да си изкажеш мнението. Твоето мнение както и мнението на другия учасник отпадат. Очаквам да видя малко по-непредубедени мнения и истински причини защо да избера или да не избера един от двата. По това, което каза обаче определно везните наклониха още повече към нокиата.



Тема Ами тука няма гадатели, да знаеш!нови [re: la lutte]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано23.04.04 07:28



Да се казал досега какво ти трябва? Не си. Чак сега пишеш какво ти трябва. Така че няма нужда да нервничиш, когато някой преди това си е изказал мнението в полза на Р800. Ако се опитваш да разпалиш страсти на тема Нокиа vs СониЕриксон да знаеш, че на повечето четящи тук вече им се гади от такива спорове.

"Е, стават грешки понякога!!!" - казал таралежа и слязъл от телената четка.

Редактирано от r-н Двyтakтoв на 23.04.04 07:30.



Тема Re: Какво да бъде Nokia 6600 или SE P800нови [re: la lutte]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано23.04.04 08:33



ako niama da pishesh office documenti i golemi mailove i niama da slushash mp3-ta i iskash samo normalen telefon, na koito da mozhesh chat-pat da si instalirash razni programki i igrichki - opredeleno nokia 6600 e po-dobria izbor... osobeno ako nabliagash na igrite :)

sashto goliamo ogranichenie za men e che px00 poddarzha samo do 128mb memory stick... viarvai ili ne, no 128mb tvardo ne stigat. pone na men. samo igrite za n-gage sa pochti 100mb :)



Тема Re: Какво да бъде Nokia 6600 или SE P800нови [re: la lutte]  
Автор eternal_frostМодератор ()
Публикувано23.04.04 08:47



... за теб 6600. Пък и ти е мерак... Като гледам
предимствата и недостатъците и на двата са ти
ясни... тъй че... Готов си! И си вземи Финландско
пройзводство, не Китайско!!! Успех!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.