Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:30 24.09.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Тема Защо става така?нови  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано06.02.04 12:00



Привет!
Имам нокиа 6610, втора ръка, но наистина я взех малко ползвана и в отлично състояние, само без гаранция, защото е от чужбина. Имам я може би вече 3-4 месеца и досега винаги е работила супер, само ако я държа в джоба в голям студ и премръзне после екрана стои бледичък. После се оправя.
Но от два дни ... абе нещо стана. Отключвам клавитурата, за да позвъня и ми се изписва "Sim card registration failed" и губи обхват. Чакам да дойде ... ама нема. Чак като приложа универсалния принцип "Рестартирай и ще се оправи" обхвата се връща.
В този клуб има много хора, които разбират. Моля, някой да ми отговори откъде е този проблем. От сим картата ли е или от телефона? На едната ми съквартирантка преди СЕ Т100 сам се включваше и изключваше с bi-connect, a с карта на Мтел работеше нормално. Та ... картата ли е или телефона??? Да го нося ли на поправка?

Интелектуалец е този, който е намерил по-интересно занимание от секса.


Тема Re: Защо става така? [re: Иryaнa]  
Автор eternal_frostМодератор ()
Публикувано06.02.04 15:04



Ами от много неща може да е ... Трябва в сервиз да се погледне!
Колко често го прави този номер? На този етап преди да го носиш
някъде почисти със спирт контактната площ на СИМ картата ...
даже и на батерията, може внимателно и контактните пластини на
апарата... Наблюдавай го дали пак ще прави така... Успех!




Тема Re: Защо става така?нови [re: eternal_frost]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано06.02.04 22:06



За два дни два пъти го е правил. Иначе всичко друго е окей.
Имам сега една прима тук, ще го пробвам и с нея ... пък ще видя.
Сори ама нямам голямо доверие на тези сервизи ... някое пишлеме дето се е научило занаят като е счупило 3 GSM-а на баща си да ми пипа телефона

Интелектуалец е този, който е намерил по-интересно занимание от секса.


Тема Re: Защо става така?нови [re: Иryaнa]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано07.02.04 17:37



това го пише като се сложи карта която оператора е извадил от употреба, но това не се оправя по никакъв начин
разгледай си картата да не би да е огъната или надраскана по контактните площадки, и пробвай няколко дни с друга карта, ако с друга не го прави - нещо не ти е в ред картата



Тема Re: Защо става така?нови [re: Пeтъp_]  
Автор sO1o ()
Публикувано07.02.04 17:48



...mdaaa kakto kaza po-gore "...frost" - mnogo e goliama veroiatnostta za tozi problem da e ot okisleni contaktni plastinki na SIM-a! ...Oburni vnimanie na pute4kite koito sa m/u mesingovite plastinki na kartata... po4isti gi hubavo s spirt ...namene mi praveshe edno vreme taka edna ot purvite carti na Mtel...6toto si be6e mnogo stara puk i neia biah vadil okolo 2 godini ot edna nokia!
Vsi4ko se be6e okislilo i davashe edvaline su6tite ptoblemi. Na pruv pogled ni6to niamashe no kato se vgledah po-vnimatelno zabeliazah dosta zdravo okislenie i kato go po4istih problema iz4ezna!

uspeh



Тема Re: Защо става така?нови [re: Пeтъp_]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано07.02.04 19:08



Не може оператора да е извадил картата ми от употреба защото през останалото време си работи нормално. Плюс това е фирмена карта, едва ли ще я спрат току-така.

Интелектуалец е този, който е намерил по-интересно занимание от секса.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.