Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:40 28.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Тема WAP s invalidni minutiнови  
Автор Benita (....)
Публикувано09.01.04 10:39



Zna4i vaprosat mi e sledniq:
v na4aloto na meseca imam 25min bezplatni za6toto kartata mi e pisana na invalid (globulska karta). kato vlizam v wap izrazhodvat li mi se bezplatnite minuti, ili se nabroqvat otdelno na smetkata?
vaprosat mi vazi i za Mtel i Globul? kak stavat havite?



Тема Re: WAP s invalidni minutiнови [re: Benita]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано09.01.04 10:47



Да, изразходват се.
Като пуснат достъп през GPRS би трябвало да си остават само за разговори, ама да видим


... и Panasonic

Тема Re: WAP s invalidni minutiнови [re: Benita]  
Авторdrander (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 10:53



tvardo da dva meseca se preebavah zdravo to4no zaradi tova.moia savet e slednia izduhai parvo minutite samo za razgovori i sled tova izpolzvai wapa



Тема Re: WAP s invalidni minutiнови [re: Benita]  
Автор HS (добронамерен)
Публикувано09.01.04 22:24



25-те минути са ти само за разговор, WAP-а не ти "яде" от тях.
Това показва разпечатката ми за 01.2003г.(ГлоБул, на инвалид), новата фактура ще дойде до към седмица и ако има промяна ще пиша.



Тема Re: WAP s invalidni minutiнови [re: Cтepн™]  
Автор mojo-jojo (фич)
Публикувано09.01.04 22:52



Можеше да уточниш, че това се отнася САМО и ЕДИНСТВЕНО за МТел. При оня, по-добрия оператор, който също поддържа услугата ММС за всякакви мобилни телефони, включително и 6600, безплатните минути не се изразходват, когато се ползва УАП. Това лесно се проверява, когато дойде БЕЗПЛАТНАТА разпечатка на разговорите в края на месеца, в която безплатните разговори са отбелязани със звездичка, а срещу графата цена е посочено 0 лв.

Тоя KREDOR не е за украса


Тема Re: WAP s invalidni minuti [re: Benita]  
Автор Zetle (Цар и Господар)
Публикувано09.01.04 23:04



Аз съм с ГлоБул обаче с полицейска карта, но също имам 25 минути.
На мен ми идват две отделни фактури на различни номера.Единия номер е моя, а другия е номера за данни.
Та минутите нищо общо нямат с Уап-а.



Тема А при М-тел?нови [re: Zetle]  
Авторhhh (Нерегистриран)
Публикувано10.01.04 13:31



Как стои въпроса при Мтел?



Тема Re: WAP s invalidni minutiнови [re: Benita]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано10.01.04 13:51



Едва сега забелязах темата. Въпроса е по-скоро за клубовете на мобилните оператори, не за тук.
@ Можо-Жожо - има си клубове за мобилни оператори там може да си мерите пи**те, не тук. Тук си мерим телефоните.



Тема Re: WAP s invalidni minutiнови [re: Cenzor]  
Автор mojo-jojo (фич)
Публикувано10.01.04 14:08



Че тая тема да не съм я подхванал аз.

Тоя KREDOR не е за украса


Тема Re: WAP s invalidni minutiнови [re: mojo-jojo]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано10.01.04 14:14



Ясно, че не си ти. Затова и отговарях на човека пуснал темата. А за теб вмъкнах само коментар, тъй като ти я извъртя към това кой е по-добър и т.н.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.