Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 22.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Въпрос за Т68-батериянови  
АвторTpyди (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 17:33



Здравейте фенове,
имам телефончето от 6 месеца.От скоро ми прави впечатление, че като заредя батерията в статуса ми дава стендбай 178 часа докато преди беше около 284 часа.Възникват съмнения дали проблема е в батерията или самия стендбай си показва каквото си иска!Иначе го експлоатирам грамотно в смисъл, че не го дозареждам а и не говоря кои знае колко.Ако някои може да даде съвет ще му бъда благодарен

ПП.Тел е все още в гаранция.



Тема Re: Въпрос за Т68-батериянови [re: Tpyди]  
Автор DTMF (знам ли:))
Публикувано07.01.04 19:58



не знам,аз за всеки случай го оставям от време на време да се разреди докрай.

На 1 год. и половина е и показва 250 часа на макс . заряд



Тема Re: Въпрос за Т68-батериянови [re: Tpyди]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано08.01.04 08:29



Блутуут, ГПРС или нещо подобно когато ти е активирано естествено дърпа от стендбая.



Тема Re: Въпрос за Т68-батериянови [re: Cenzor]  
АвторTpyди (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 09:17



Да, ГПРС е активиран, но това не означава че когато заредя телефона стендбая трябва да ми показва толкова малко часове а именно около 175ч!Има ли смисъл да го нося в Мобилен свят от където е купуван и дали ако проблема е в батерията те могат да я сменят или просто ще ме пратят за зелен хайвер



Тема Re: Въпрос за Т68-батериянови [re: Tpyди]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано08.01.04 09:22



Ще ти кажат, че това което показва не е вярно(всъщност наистина не е съвсем вярно) и няма да ти я сменят под никакъв предлог! Виж реално дали ти кара по-малко, не какво показва.



Тема Re: Въпрос за Т68-батериянови [re: Tpyди]  
Автор Tweeg ()
Публикувано08.01.04 09:32



На едно и също място ли правиш опита?

Миналия месец взех на жена ми t68i и в София след зареждане даваше над 300 часа, а в Банко пак след зареждане даваше 180 часа. То си зависи и от мрежата.



Тема Re: Въпрос за Т68-батериянови [re: Tpyди]  
Автор DTMF (знам ли:))
Публикувано08.01.04 13:38



а като изключиш ГПРС-а има ли разлика в индикацията на стенбай?



Тема Re: Въпрос за Т68-батериянови [re: DTMF]  
АвторTpyди (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 14:53



ГПРС го изключих и няма разлика в показанията на стендбая.Усеща че като че ли батерията отслабва малко по-бързо отколкото преди, но това ще го установя след няколко дена и ще пиша резултата. Цензора може би е прав, че няма да ми сменят батерията защото няма как да докажа че съм експлоатирал телефона според указанията.



Тема Re: Въпрос за Т68-батериянови [re: Tweeg]  
Автор erix (neizvesten:))
Публикувано08.01.04 16:37



А дали батерията наистина е била нова?



Тема Re: Въпрос за Т68-батериянови [re: erix]  
Автор Tweeg ()
Публикувано08.01.04 16:51



Ако вземем да се съмняваме, че и телефоните купени от Германанос са менте то .....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.