Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 23.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Литиеви полимерни батериинови  
Автор Julian (разбирко)
Публикувано30.12.03 21:08



Вярно ли е че литиево полимерните батерии се скапват най-бързо. Според ixbt.com имат 100-150 цикъла на зареждане разреждане срещу 500-1000 при литиево йонните и никелметла хидридните. Някой който има телефон с литиево полимерна батериия да каже колко време му е издържала. Те първите телефони с талива батерии бяха Ериксон t28. Мислех за си купшувам телефон с такава батерия ама при това положение взех да се разобеждавам.

Редактирано от Julian на 30.12.03 21:17.



Тема Re: Литиеви полимерни батериинови [re: Julian]  
Автор Zetle (Цар и Господар)
Публикувано30.12.03 21:45



Ами аз имам Т68i и той е на 1 година и 2 месеца.Зареждам го средно между 3 и 4 дни.
Телефона е мой от 4 месеца.
Сметни си сам колко цикаъла съм направил като имаш предвид, че от както съм го взел го зареждам на такъв интервал от време.

Редактирано от Zetle на 30.12.03 21:46.



Тема Re: Литиеви полимерни батериинови [re: Julian]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано30.12.03 22:15



spored men stava vapros za palen razriad/zariad, a ne za dozarezhdane naprimer... az s moia t39 sam veche ot dve godini i oshte si darzhi pochti sedmica bateriata bez priznaci na skapvane. zhelezen telefon prosto



Тема Re: Литиеви полимерни батериинови [re: o2]  
Автор Julian (разбирко)
Публикувано31.12.03 13:44



Смятам да купувам SE T600. Някой имали впечатление от него. Кефи ме това че е много малък.



Тема Re: Литиеви полимерни батерии [re: Julian]  
Автор Alcatel OT735 (перко)
Публикувано31.12.03 13:59



mislq 4e e hubav



Тема Re: Литиеви полимерни батериинови [re: Julian]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано01.01.04 18:09



Добре, ами на тези на които пише Литий-йон-полимер те какъв станен хибрид са тогава?



Тема Re: Литиеви полимерни батериинови [re: ESPACE]  
Автор Julian (разбирко)
Публикувано01.01.04 19:03



Това да си литиево полимерни батерии. Литиево полимарната батерия е разновидност на литиево йонната.



Тема Re: Литиеви полимерни батериинови [re: Julian]  
Автор Плaмeн (ентусиаст)
Публикувано01.01.04 22:18



ami az zarezdam 1 sedmichno - 150 cikala sa 3 godini, koi si darzi telefona 3 godini che da mu puka?



Тема Re: Литиеви полимерни батериинови [re: Julian]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано02.01.04 18:17



ако си се спрял на него го вземи от мтел защото там му слагат софтуер който няма проблеми с нашенските клетки, и много внимавай да не го изтърваш



Тема Re: Литиеви полимерни батериинови [re: Плaмeн]  
Автор Alcatel OT735 (перко)
Публикувано02.01.04 18:22



ako zeme6 predvid fakta 4e sled 150 cikula bateriqta nqma da ti trae edna sedmica sam saglasen s tebe.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.