Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 18.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Анкета - до всички от клуба !!!  
Автор checho (клюкар)
Публикувано26.12.03 11:15



Здравейте,

Тази тема е провокирана от предложението на "Siemens SL55 Rulzzz" клубът да се трансформира в директория с няколко клуба, в зависимост от марките телефони. Мисля, че е нужно да се обърне повече внимание на въпроса, отколкото му отдаваме.

Предложението е в раздел "Мобилни комуникации" да се направи директория "GSM", в която да се създадат няколко нови клуба - например Siemens, Nokia и т.н. Ще се предвиди и клуб за общи въпроси, засягащи други марки, които нямат собствен клуб.

Разбира се, модераторите ще имат права да местят теми от клуб в клуб, в случай, че някой го обърка.

Този клуб, който четете в момента също ще се запази за архивни справки. Има възможност да се заключи от администрацията, но това е още прекалено рано да се дискутира.

Ще стане нещо като "Мобилни оператори" в момента. Преди е било един клуб, а сега е директория с три.

А сега нека гласуваме. Ако желаете, може и да се обосновете с отговор на тази тема, за да подкрепите своя глас с обяснение.


Желаете ли описаните горе промени да влязат в сила?
Да
Не





Тема Защо гласувах с "Да"нови [re: checho]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано26.12.03 11:22



Гласувах с "Да", защото в сегашния си вид клубът е изключително натоварен, поради което старите теми изключително бързо падат на задни страници в клуба. Такава е по план съдбата на безинтересните теми, но тук просто и интересните са подложени на натиска на новите, и понякога се случва изпадането им от първа страница.



Тема Re: Защо гласувах с "Да"нови [re: checho]  
Автор matematic (lud)
Публикувано26.12.03 11:24



Az predi niakolko sedmitzi predlojih neshto podobno za da se razdeliat telefonite ot smartphonite no mi otgovoriha che zasega takova razdelenie ne se nalagalo. Edva li i sega shte chue tozi koito triabva da chue.



Тема Re: Защо гласувах с "Да"нови [re: matematic]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано26.12.03 11:31



Спокойно... ти си гласувай а после ще видим какво ще стане...
Всичко зависи от Черноглав! Същият индивид разполага с такива здрави връзки в DIR.BG, че...



Тема Защо "НЕ"нови [re: checho]  
Автор Singapore (wSm@rt)
Публикувано26.12.03 23:39



Три нови клуба и едни стар - общо четири.


Защо "НЕ" ?

1. Ще трябва да гледам четири пъти повече УЕБ реклама на дир.бг
2. Ще губя четири пъти повече време. А времето е пари. И дир.бг ще ми изплати обезщетение под формата на четири пъти повече ненужна реклама.


Когато в един клуб са всички марки, човек може да прави съпоставки и става много интересно.

Този модел има "това" онзи има "онова" и т.н.



Тема Гласувах с "НЕ"нови [re: checho]  
Автор toranaga (уж ентусиаст)
Публикувано27.12.03 00:05



Едва ли ще е от особена полза за мнозинството от хората. Хората не влизат в клуба заради дадена марка, а заради това което се дискутира относно всички марки - правят се сравнения, обсъждат се новостите. Освен това не може да се каже че има някакво разделение сред аудиторията - не може да се каже, че едни хора дискутират само сименс, други само нокия, трети СЕ. Общо взето хората, които редовно пишат в клуба се изказват по всички марки.
Освен това не бих казал, че клуба е особено претоварен - с две три влизания на ден, човек лесно може да хване това което се дискутира. Ако се раздроби на 5 подклуба ще имаме доста по-вяло участие...



Тема Re: Защо гласувах с "Не"нови [re: checho]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано27.12.03 07:20



Какво общо има Черноглав тука? Ей за тва гласувах против - теб не те интересува да се подобрят клубовете, а да се създадат повече такива за модериране. След като се създаде нова мобилен клуб (директория) ти със сигурност ще се кандидатираш за модератор - без да те притеснява факта, че заплашваш клубарите със саморазправа и убийство. И Черонглав ще те подкрепи, няма начин, нали двамцата фсячески парирате опитите да се пусне анкета за отстраняването ти като модератор на клуб Глобул.

"Е, стават грешки понякога!!!" - казал таралежа и слязъл от телената четка.


Тема Re: Анкета - до всички от клуба !!!нови [re: checho]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано29.12.03 09:04



НЕ. Според мен излишно ще се разводни клуба.



Тема Намерил си кога да правиш промени..нови [re: checho]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано29.12.03 09:18



откъде пък накъде ти дойде това на ум? Плюс това не съм склонен да приема въпросната анкета като достоверна - поради същите причини които съм описал в клуб Глобул в онази тема..
Излишно ще се разводни клуба. Не е необходимо.. имаше подобно допитване преди година някъде - и тогава и сега положеието е едно и също - не е необходимо разводняване.

Между впрочем откъде ти дойде това на акъла??



Тема Re: Намерил си кога да правиш промени..нови [re: Чepнorлaв]  
АвторГипca (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 11:20



и когато някой попита за сравнение между Нокиа 6600 и Сименс Ес Хикс едно - в коя от директориите ще стои? в Нокиа или в Сименс?



Тема Re: Намерил си кога да правиш промени..нови [re: Гипca]  
Автор matematic (lud)
Публикувано29.12.03 13:02



V series 60



Тема neнови [re: matematic]  
Автор erix (neizvesten:))
Публикувано29.12.03 13:09



I az ne sum suglasen imenno zaradi pri4inite izlojeni po-gore ot kolegite!



Тема Re: neнови [re: erix]  
Автор matematic (lud)
Публикувано29.12.03 13:18



Ako mislish che me interesuva.....I bez tova clubovete v dira sa palna parodia. Ima si dostatachno drugi mesta kadeto mojesh da poluchish competentno mnenie i savet.



Тема ми ти тогаванови [re: matematic]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано29.12.03 13:52



що дириш тук?



Тема Re: ми ти тогаванови [re: Чepнorлaв]  
Автор matematic (lud)
Публикувано29.12.03 14:09



Tupea



Тема Re: ми ти тогаванови [re: matematic]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано29.12.03 14:28



тъпей си някъде другаде с "великата" 6600 и не ни занимавай с простотията си, а?



Тема Re: ми ти тогаванови [re: Чepнorлaв]  
Автор matematic (lud)
Публикувано29.12.03 14:32



bez komentar



Тема Re: Анкета - до всички от клуба !!!нови [re: checho]  
Автор Cherniq (istinski)
Публикувано29.12.03 20:39



ne pich, mislq, che nqma nujda ot 150 kluba tova bi bilo dobre da se napravi na nqkoi specializiran sait za mobilni komunikacii, no tuk foruma e obsht i nqma nujda ot tolkova tqsna specializaciq na vseki klub. ako tova se prieme sum siguren, che sled polovin godina nqkoi shte predloji sushtestvuvashtite veche klubove siemens, nokia.... da se razdelqt na po 10 novi podkluba - melodii(edin klub za polifonichni i edin za monofonichni), logo, flash, harduerni problemi, nastroiki na kamerata, kalufi....

P.S. sega kluba moje i da e natovaren, no nikoi ne e dlujen da chete vsichki temi. vseki chete tova, koeto go ineteresuva. nabludenieto mi e, che povecheto hora ne vlizat da chetat temite svurzani s opredelena marka, ami sledqt obshtointeresnite(ebati termina izmislih) diskusii. predstavi si kakvo shte stane kato trqbva da obikalqsh mejdu 5-6 kluba za telefoni i oshte 2 za operatori



Редактирано от Cherniq на 29.12.03 20:44.



Тема Re: Намерил си кога да правиш промени..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор mojo-jojo (фич)
Публикувано30.12.03 01:31



Гласувах с ДА. Омръзнало ми е някакви Сони-ериксонковци да ми обясняват колко зле ми била Нокиата, или пък от теми Откъде да си сваля безплатни картинки и мелодии за телефона ми?

Тоя KREDOR не е за украса


Тема А така..нови [re: Cherniq]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано30.12.03 09:41



обади се и другия спец.. много точно им обясняваш, ама кой да те слуша..



Тема Re: А така..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Flashman (flasher)
Публикувано30.12.03 12:24



Ei, 3 dena me niamashe i to kakvo stana!!! Kategorichno ne podkrepiam ideata za razdelenieto na cluba. Razni Nokia-fenove ako ne im haresva da hodiat nekade drugade. Foruma si e dobur za sega. Interesen e zastoto ima ot vsichko po malko, a ne obratnoto.

Don't hate the player, hate the game.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.