Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 25.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Тема Samsung SGH C 100-въпросинови  
Автор Pichaga (ne_na_kef)
Публикувано03.12.03 15:24



Здравейте.
Аз съм нов тук в този клуб /пиша в друг/ но много ми харесва-има доста начетени хора
Та има следните въпроси
отскоро имам С100, доста е добър но много много не му разбирам
1. MMS може да праща но на същият модел телефон, може ли да праща мелодии, картинки /има ги в менюто СМС и на други телефони, щото получават само маймуни
2. ИНфраред порта нещо не бачка-свързва се с друг телефон /показва си картинката за свързаване ама нищо не става
3.от сону 610 ми пратиха един ММС картинка нищо не получих
4. Като получавам картинка от някой телефон с СМС не мога да я пратя на друг човек опцията Send я няма, мого само Риплей
5. Каква е тая СВ памет????
Много ще съм благодарен ако някой има такъв телефон или знае нещо по тези въпроси да драсне някой ред.......



Тема Re: Samsung SGH C 100-въпросинови [re: Pichaga]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано03.12.03 15:41



1. Говориш за ЕМS според мен, или за Смарт съобщение. Пращай на други Самсунги и Нокии,те ще получават.
2. ИР порта на Нокия и Самсунг са затворени и стават само за синхронзация с компютър, не гледай какво може Т610.
3. Модела няма MMS
4. Б@х ли му мамата.
5. СБ - cell broadcast, у нас го няма, няма смисъл да ти го обяснявам.

А, и използвай търсачката- сигурно това е 30-ия въпрос за този модел на Самсунг.
Успех!



Тема Re: Samsung SGH C 100-въпроси [re: Pichaga]  
Автор Pichaga (ne_na_kef)
Публикувано03.12.03 15:53



ами много мерси....



Тема Re: Samsung SGH C 100-въпросинови [re: Cenzor]  
Автор mojo-jojo (фич)
Публикувано03.12.03 16:11



Какво значи, че стават само за синхронизация - аз с моята Нокийка си пращам и приемам файлове от СЕ без никакви проблеми.

Тоя KREDOR не е за украса


Тема Re: Samsung SGH C 100-въпросинови [re: mojo-jojo]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано03.12.03 16:31



И какъв ти е модела на Нокията, а и какви точно файлове приемаш- визитки ли?!



Тема Re: Samsung SGH C 100-въпросинови [re: Cenzor]  
Автор mojo-jojo (фич)
Публикувано03.12.03 16:49



6600 - снимки, миди файлове.

Тоя KREDOR не е за украса


Тема Re: Samsung SGH C 100-въпросинови [re: mojo-jojo]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано03.12.03 16:55



Айде не намесвай смартфоните им в играта, то така и 7650/3650 могат, ама на каква цена са те е друг въпрос.
Говорим си за нормалните телефони на Нокия! Факт и то безспорен е че са със супер дървен ИР порт!



Тема Re: Samsung SGH C 100-въпросинови [re: Cenzor]  
Автор mojo-jojo (фич)
Публикувано03.12.03 17:03



Ти пък не извъртай, защото не прочетох някъде да поясняваш, че говориш за "нормалните" Нокии, а директно обобщаваш.

Тоя KREDOR не е за украса


Тема Re: Samsung SGH C 100-въпросинови [re: Pichaga]  
Автор DTMF (шпионин:))
Публикувано03.12.03 19:51



зависи от картинките ,пробвай да получиш ЕМС картинка от някой ериксон,после получи картинка от нокиа и ги пробвай дали се запаметяват




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.