Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 29.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Symbian Phones/UIQ/Win CE/Palm OS/Pocket PCнови [re: Чo :)]  
Автор Joy_Boy (Изтрещял)
Публикувано19.03.05 16:29



мерси много, свалих го и ще го пробвам след малко като ходя до другата стая (кабела за телефона ми е на другия компютър:)



Тема Re: Symbian Phones/UIQ/Win CE/Palm OS/Pocket PCнови [re: Joy_Boy]  
Автор Joy_Boy (Изтрещял)
Публикувано19.03.05 16:44



даже вече го инсталнах, само трябва да намеря някой да ми прати нещо.. а друго да попитам.. има ли някакъв софтуеар който като си сложа блу тоот на компа и активирам тоя на телефона, да ми показва компютъра като устройство в телефона (примерно като диск памет)... така ще мога да си слушам мп3 примерно из цялата къща през телефона без да трябва да ги качвам на него (28 хиляди песни все пак, а само 256 МБ мемори карта :)



Тема Re: MYST za WM2003нови [re: Чepнorлaв]  
Автор arielsat (непознат )
Публикувано20.03.05 01:02



:-)) nekoi igrae li na neia :-)



Тема DV-RS-MMC 512 MB КАРТА!!!!нови [re: Чepнorлaв]  
Автор eternal_frostМодератор ()
Публикувано09.09.05 17:09



СМЯТАМ, ЧЕ Е ПОЛЕЗНО ДА СПОДЕЛЯ ЧЕ ВЕЧЕ Я ПРИТЕЖАВАМ И ПОЛЗВАМ ОТ 1 ДЕН. КУПИХ Я ПО НЕТА С КУРИЕР ОТ

. ЦЕНАТА Е 97 ЛВ НА KINGSTON И РАБОТИ ПРЕКРАСНО.
ПОКАЗВА НОРМАЛНИТЕ 497 МВ, НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ С ЧЕТЕНЕ,ЗАПИС,БЪРЗИНА НА СОФТА ИЛИ БЪРЗО ПАДАНЕ НА БАТЕРИЯТА. ПРЕПОРЪЧВАМ Я НА ЧАКАЩИТЕ КАТО МЕН ОТ ДОСТА ВРЕМЕ. АКО ИМА ВЪПРОСИ ЩЕ КАЗВАМ.




Тема NOKIA 6260-Simbianнови [re: Чepнorлaв]  
Автор kingKOKO1 (MasterOfPupets)
Публикувано10.12.05 10:04



НОКИА 6260 Симбиан

Здравейте ! От скоро и пред мен се откри светът на Симбиан телефоните..:))
ще ми препоръчате ли някои сайт за сваляне на игри и програми за моето телефонче.. ? от fidanov.net/wap си свалих няколко програми ( за което му благодаря ), но не всичко работи - софта иска да си платя лиценза...:(

благодаря ви !

Редактирано от kingKOKO1 на 10.12.05 10:12.



Тема Re: NOKIA 6260-Simbianнови [re: kingKOKO1]  
Автор kingKOKO1 (MasterOfPupets)
Публикувано28.12.05 08:42



eba si....16 dena nikoi ne mi e otgoworil. Iavno foruma ZAPADA... :(( Daaaa.



Тема N6600нови [re: Чepнorлaв]  
Автор borsa (непознат )
Публикувано15.01.06 00:18



Здравейте,
Съвсем скоро си закупих N6600 и наистина съм впечатлен от нея . Последната една седмица посветих в търсенето на работещ софтуер, а сега тук намерих и тема в която има всичко необходимо . Последната задачка която ми остана за решаване е да си намеря и подходящ софтуер за връзка към PC (приложението което е с диска PCSuite_en ми се струва доста куцо ) Опитах с Oxygen Phone Manager Symbian, но каквито и версии да опитвам не може да се свърже с IR - непозната грешка! Някой сблъсквал ли се е с този проблем, аз ли нещо не настройвам като хората?



Тема Re: N6600нови [re: borsa]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано16.01.06 10:42



Привет!
А инсталира ли на Нокиата...агента, който е в директорията на Оксижена? Имам предвид след като го инсталираш на компа...в c:\program files\OPM - има поддиректория с два sis файла - за Нокия и за СЕ.



Тема Re: N6600нови [re: borsa]  
Автор borsa (непознат )
Публикувано18.01.06 14:03



Да инсталирах го. Стартирам го на телефона и ИР тръгва, но ПС-то ми казва че не намира телефон



Тема Re: N6600нови [re: borsa]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано19.01.06 11:15



Вариант 2....намали скоростта на ИР-порта....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.