Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 19.04.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема дисплеят на t610?нови  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 13:54



Реших да си взема нов телефон, цветен, и се спрях на т610
прочетох доста ревюта и това, което ми направи впечатление е следното:
пише, че дисплея на т610 е STN, а не TFT и на слънчева светлина практически е невъзможно да видиш какво пише. Това наистина ли така, защото ми изглежда голям проблем. От друга страна по форумите в бг никой не споменава такова нещо

ако има някой с преки впечатление нека сподели



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: Max]  
Автор matematic (lud)
Публикувано15.11.03 14:08



Na priaka slancheva svetlina. da naistina e taka pro tova displaya leko trepti no tova e normalno za stn display.



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: matematic]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 14:23



хъм, тва никак не ми звучи добре



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: Max]  
Авторrey (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 15:04



trudno se wijda naistrina,no 4ak pak nosto....puk w kraia na kraistata edwa li prekarwa6 mnogo wreme na "priaka slun4ewa swetlina:)))
P.S.trae se:)))



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: matematic]  
Автор Дapт Beйдъp (Force User)
Публикувано15.11.03 15:52



Залагам си главата за това, че дисплеят на T610 НЕ трепти!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.


Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: Дapт Beйдъp]  
Автор matematic (lud)
Публикувано15.11.03 16:01



Savsem leko no trepti pone moia trepti. Pusni gi primerno na bial fon i se vgledai da vidish printzipno ne se vijda no az go zabeliazah kato igraeh niakakva igra. Abe obshto vzeto display-a sucks ama i po-loshi primerno tia na siemens.



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: matematic]  
Автор Дapт Beйдъp (Force User)
Публикувано15.11.03 16:10



Аз съм с T68i и смело мога да заявя, че дисплеят не трепти дори когато е на бял фон.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.


Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: Дapт Beйдъp]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано15.11.03 17:54



В поста става дума за Т610, а не за прекрасния Т68и, който ти претежаваш
T610 e със STN десплей, докато твоя е с TFT

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Пак ли ти...нови [re: METHOD]  
Автор Дapт Beйдъp (Force User)
Публикувано15.11.03 20:28



Не чувстваш ли, че ставаш смешен? Защо не се върнеш обратно в дупката, от която си изпълзял? Просто като мълчиш си по-умен. Ще се опитам да ти го кажа с прости думи, които дори твоят жалък и примитивен мозък да може да разбере: трай си и всичко ще бъде наред! И още нещо... Претежаваш невероятни правописни умения! Мислех, че десплей се пише с "и". Явно съм се объркал... Спонтанните пориви на дълбоко комплексираната ти душа не ме плашат, плаши ме нарастващият брой на душевноболни в България. Не знам защо си мислиш, че плиткоумните ти слова ме забавляват все още. Може би обичаш да се правиш на палячо? Това не ме интересува. Отиди да избиваш комплексите си на друго място и не ангажирай времето и вниманието на други с проблемите си!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.


Тема Re: Пак ли ти... [re: Дapт Beйдъp]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано15.11.03 20:40



Ти не си в час

Пролетарии всех стран соединяйтесь!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.