Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:41 24.04.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема дисплеят на t610?  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 13:54



Реших да си взема нов телефон, цветен, и се спрях на т610
прочетох доста ревюта и това, което ми направи впечатление е следното:
пише, че дисплея на т610 е STN, а не TFT и на слънчева светлина практически е невъзможно да видиш какво пише. Това наистина ли така, защото ми изглежда голям проблем. От друга страна по форумите в бг никой не споменава такова нещо

ако има някой с преки впечатление нека сподели



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: Max]  
Автор matematic (lud)
Публикувано15.11.03 14:08



Na priaka slancheva svetlina. da naistina e taka pro tova displaya leko trepti no tova e normalno za stn display.



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: matematic]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 14:23



хъм, тва никак не ми звучи добре



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: Max]  
Авторrey (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 15:04



trudno se wijda naistrina,no 4ak pak nosto....puk w kraia na kraistata edwa li prekarwa6 mnogo wreme na "priaka slun4ewa swetlina:)))
P.S.trae se:)))



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: matematic]  
Автор Дapт Beйдъp (Force User)
Публикувано15.11.03 15:52



Залагам си главата за това, че дисплеят на T610 НЕ трепти!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.


Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: Дapт Beйдъp]  
Автор matematic (lud)
Публикувано15.11.03 16:01



Savsem leko no trepti pone moia trepti. Pusni gi primerno na bial fon i se vgledai da vidish printzipno ne se vijda no az go zabeliazah kato igraeh niakakva igra. Abe obshto vzeto display-a sucks ama i po-loshi primerno tia na siemens.



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: matematic]  
Автор Дapт Beйдъp (Force User)
Публикувано15.11.03 16:10



Аз съм с T68i и смело мога да заявя, че дисплеят не трепти дори когато е на бял фон.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.


Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: Дapт Beйдъp]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано15.11.03 17:54



В поста става дума за Т610, а не за прекрасния Т68и, който ти претежаваш
T610 e със STN десплей, докато твоя е с TFT

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Пак ли ти...нови [re: METHOD]  
Автор Дapт Beйдъp (Force User)
Публикувано15.11.03 20:28



Не чувстваш ли, че ставаш смешен? Защо не се върнеш обратно в дупката, от която си изпълзял? Просто като мълчиш си по-умен. Ще се опитам да ти го кажа с прости думи, които дори твоят жалък и примитивен мозък да може да разбере: трай си и всичко ще бъде наред! И още нещо... Претежаваш невероятни правописни умения! Мислех, че десплей се пише с "и". Явно съм се объркал... Спонтанните пориви на дълбоко комплексираната ти душа не ме плашат, плаши ме нарастващият брой на душевноболни в България. Не знам защо си мислиш, че плиткоумните ти слова ме забавляват все още. Може би обичаш да се правиш на палячо? Това не ме интересува. Отиди да избиваш комплексите си на друго място и не ангажирай времето и вниманието на други с проблемите си!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.


Тема Re: Пак ли ти...нови [re: Дapт Beйдъp]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано15.11.03 20:40



Ти не си в час

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: Дapт Beйдъp]  
Автор DTMF (шпионин:))
Публикувано15.11.03 21:28



според мен не трепти дисплея а трепти осветлението на т610 с цел икономия на ел.енергия.само че не се забелязва токова че да се брои за проблем

Редактирано от DTMF на 15.11.03 21:29.



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: DTMF]  
Автор Дapт Beйдъp (Force User)
Публикувано15.11.03 22:03



Е това е друг въпрос . Добро предположение между другото. Склонен съм да се съглася с него.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.


Тема Re: Пак ли ти...нови [re: Дapт Beйдъp]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано16.11.03 13:01



Не мога да разбера, защо омазваш и разваляш всяка тема с мое участие, по твоя начин всичко заприличва на махленска караница. Ако искаш и имаш желание да ме плюеш го прави с лични съобщения, няма нужда другите да ти гледат детските излияния, скъпи ми Вейди

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Подсветката трептинови [re: Дapт Beйдъp]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.03 13:18



Особено при големите телевизори на скъпите гсм-и , понеже требе множко ток да свети като хората (еле пък за бяла светлина), пичовете го пускат в импулсен режим. Честота обикновенно требе да е над 100Hz, ама се получават понякога странични ефекти (резонанси биене и пр.) и бръмка и на по ниска (сиреч вижда се). Подобен ефект има и на сименсите. Ако надуеш луминисценцията на 100% всичко е ок. Ако я намлиш на 50% се задейства импулсния режим и даже се чува тихичко свирене с една доста висока честота (хора с добър слух го чуват). Апропо за да провериш дали е от луминисценциата просто я изключи.



Тема Един комплект памперси за момченцето, моля!нови [re: METHOD]  
Автор Дapт Beйдъp (Force User)
Публикувано16.11.03 19:28



Темите ти въобще не ме интересуват, а още по-малко пък ти самият... Нямам абсолютно и нека да ти го кажа още един път за да го осмислиш добре: абсолютно никакво намерение или желание да си губя времето с полуумни индивиди като тебе камо ли пък да го правя на лични съобщения! И не аз съм този, който замърсява с присъствието и най-вече с действията си форума, а ти! Достатъчно се омазваш и сам... Нали знаеш популярния израз, който гласи: "Кой ми е срал в гащите"? Постарай се да го научиш за домашно, в случай че не го знаеш. И не виждам само защо трябва да влизаш в ролята на мой подгласник и да нищиш всяка моя дума. Вземи най-сетне да си оправиш правописа, защото ми писна да ти гледам пълните с грешки и недомислици писания, драги ми METHOD. Отърви ме от досадното си бръмчене и замълчи!

Сърдечни поздрави, Дарт Вейдър

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.


Тема За модераторите:нови [re: Дapт Beйдъp]  
АвторBob (Нерегистриран)
Публикувано16.11.03 22:21



Предлагам модераторите да трият съобщенията и на двамата (Дарт Вейдър и METHOD). Не съм в течение на техния спор, вероятно има някаква история (която нямам намерение на да изучавам тепърва), но определено е много дразнещо да се четат караниците им (за мен (в тази тема конкретно) Дарт Вейдър е по-дразнещ).

Момчета, форума не е направен за лични нападки - срещу теб седи мистър X (99% анонимен). Това е все едно да спориш с радиото - ефекта е нула (За сметка на това има други "странични" неприятни ефекти). Концентрирайте се върху темите, изложете си аргументите и оставете другите да преценят написаното и да си направят изводи. Не се нападайте лично - вие просто не се познавате. Вие сте просто 2 ника! Как може да се прави анализ на човек, когото познаваш по едно (или повече) неговото писание само? Дори и да се познавате в действителност, тук не е мястото за такива атаки!

Нека по-умния от вас просто да замълчи и да не отговаря на съобщения в този контекст.



Тема Re: За модераторите:нови [re: Bob]  
Автор Дapт Beйдъp (Force User)
Публикувано16.11.03 23:23



Като за начало искам да ти честитя първото мнение в този клуб . Надявам се все по-често да ни посещаваш и да споделяш опита си с нас. Второ Дарт Вейдър винаги е дразнещ когато някой го настъпи по опашката. И трето, с което смятам да приключа... Не ме лишавай от полезните си съвети. Така де, нали трябва да оправдая мнението ти за себе си .

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.


Тема Стига бре хора!нови [re: Дapт Beйдъp]  
АвторCaptain Jack (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 10:00



Аре молим ви се и на двамата.Тоя клуб е един от малкото тук,който наистина работи и в който хората наминават да получат компетентно мнение или съвет деба.Кво сте се хванали гуша за гуша с Метод,ебати личните нападки ебати чудото.
Нали в края на краищата става дума за телефони и за технология.Има ужасно много други места където може да се флеймите на воля.

Иначе дисплея на Т610 не е чааак толко ужасен,само че оня ден видях дисплея на Z600-еми кво да ви кажа-разлика от небето до земята.Страхотен дисплей и страхотен телефон,нищо че е малко обемист.



Тема Re: За модераторите:нови [re: Дapт Beйдъp]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано17.11.03 18:58



@ Дарт Вeйдър и @ METHOD
Ще ви помоля и двамата да престанете с тези детинщини. От около месец и нещо се заяждате като малки деца! В това лошо няма, но го правете на бележки, чат, ICQ , мейл , телефонен разговор или каквото и да е друго средство за комуникация.
Няма нужда да СПАМИТЕ половината форум!
Разводнявате излишно ЧУЖДИТЕ теми и ги пълните с безумици.
Смятайте го за съвет(все още не е предупреждение)!

Ако имате забележки към това мое изказване- изпратете ми PM или заповядайте на ICQ 345193955.



Тема Теманови [re: Cenzor]  
Автор Дapт Beйдъp (Force User)
Публикувано17.11.03 19:37



re: Дарт Вейдър

Сякаш само аз "спамя"... Ето едно прелестно

с обяснение на това що е спам и има ли почва той у нас .

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Тема Re: Теманови [re: Дapт Beйдъp]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано17.11.03 19:46



Написал съм: "@ Дарт Вeйдър и @ METHOD " , а ре: то е защото последно четях твое мнение, затова!



Тема Re: Теманови [re: Дapт Beйдъp]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 19:47



малкия, аре млъкни бе!



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: Max]  
Автор drug (пристрастен)
Публикувано17.11.03 22:44



А3 съм си намалил контраста,дисплея е малко по тъмен сега и не мога да се оплача.На слънце малко сменяШ ъгъла и е ОК.



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: drug]  
Автор matematic (lud)
Публикувано18.11.03 02:03



Chak pak OK na priaka slancheva svetlina shte vidish grantzi. To na TFT trudno se vijda.



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: matematic]  
Авторdrug (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 19:25



Може и да си прав,3ависи каво ра3бираШ под priaka слънчева светлина.3а мене на плажа светлината е priaka.Пре3 деня естествено,не при пълнолуние.



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: Max]  
Авторт61O (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 02:26



Телефонът е много добър, ако ти се прежалват парите го вземай!!!
Друг е въпросът с минусите му.
Както всяко нещо и той не е идеален, защото нали после трябва да си купиш по-новия модел.
По въпросът за дислпея :
на пряка слънчева слетлина е почти невъзможно да видиш какво е изписано
иначе е STN както са споменали вече (по-икономичен е от TFT), но това не означава,че другите цветни телефони им се вижда дисплея на пряка слънчева светлина,който иска да му се жийда да не си е вземал цветен:P)
също така ми направи впечатление, че контраста на Vodaphone-ските е по-добър от този на T-mobile (за тези на мобилтел не ми е попадал, за да изкажа мнение - ама едва ли ще се насочиш към техните )
За екстрите вероятно си наясно така,че няма какво да ги обяснявам.
Прави много добри снимки (стига да не е на кофти осветление , защото няма светкавица )
Ако се спреш на Vodaphone-ските (въпреки, че в момента нещо ги няма - малко по-скъпо излизат) имай предвид,че за бъзикали менютата, иконите и функциите на някой от бутоните.
Аз като го видях тоя телефон направо се влюбих и без да му мисля много много го взех


SE Rulez



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: т61O]  
Авторnov (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 11:19



A zashto da ne go vzimam ot Mobiltel? Po-dobre li e ot Vodafone - vijdal sum gi v magazinchetata...?



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: nov]  
Автор Tweeg ()
Публикувано02.12.03 12:33



Най-добре е Мобилтелски, че ще си имаш и гаранция като хората и всичко, ама цифричката за цената е солена. Ама дето има една приказка "не съм толкова богат че да си купувам евтини неща"



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: Tweeg]  
Автор ommbre (познат)
Публикувано02.12.03 12:52



Sony Ericsson T610 + Hands free, калъф и връзка за врата /Лизинг/
Период на промоцията: 01.12.2003 - 04.01.2004

Първоначалнa вноска за телефона - 129 лева без ДДС

+ 12 месечни вноски по 32 лева без ДДС или 24 месечни вноски по 16 лева без ДДС
+ Hands free, калъф и връзка за врата
+ Карта за играта "Всеки печели"




спокойствие и силна храна


Тема Много зависи от Desktop Theme-ата, която ще сложишнови [re: Max]  
Автор dePhil (-=<@>=-)
Публикувано02.12.03 16:03



Иначе - безспорен факт - на директно слънце не се вижда добре.
Което не значи, че "нищо не се вижда"

Във всички останали случаи, обаче, образът е ... убийствен.

~*~


Тема Re: Много зависи от Desktop Theme-ата, която ще слнови [re: dePhil]  
Автор matematic (lud)
Публикувано02.12.03 17:18



Chak pak ubiistven (: ti vijdal li si drugi tzvetni display-i osven na T610



Тема Re: Много зависи от Desktop Theme-ата, която ще слнови [re: matematic]  
Автор dePhil (-=<@>=-)
Публикувано02.12.03 17:26



Всички Нокии, Сиеменси и ПДА (вкл. П800),
за които можеш да се сетиш.

За Самсунг съм чувал хубави неща, но те нещо не присъстват в бизнес-линията, така че за тях нямам наблюдения.

~*~


Тема Re: Много зависи от Desktop Theme-ата, която ще слнови [re: dePhil]  
Автор matematic (lud)
Публикувано02.12.03 17:28



vish nokia 6600



Тема Re: Много зависи от Desktop Theme-ата, която ще слнови [re: dePhil]  
Автор ommbre (познат)
Публикувано02.12.03 17:28



Е......точно с П800 не бих го сравнил

спокойствие и силна храна


Тема Re: Много зависи от Desktop Theme-ата, която ще слнови [re: matematic]  
Автор ommbre (познат)
Публикувано02.12.03 17:29



Сапунерка с добър дисплей

спокойствие и силна храна


Тема Re: Много зависи от Desktop Theme-ата, която ще слнови [re: ommbre]  
Автор matematic (lud)
Публикувано02.12.03 17:33



Designa niama smisal da go obsajdame vseki si ima razlichni vkusove. Men primerno mi haresva poveche ot Siemens SX1 no tova sa mnogo lichni neshta te ne podlejat na obsajdane. Sashto i jenite



Тема Re: Много зависи от Desktop Theme-ата, която ще слнови [re: matematic]  
Автор ommbre (познат)
Публикувано02.12.03 17:36





спокойствие и силна храна


Тема Re: За модераторите:нови [re: Bob]  
Автор Lyup4o (Moto-Rollin')
Публикувано03.12.03 10:26



ei pi4,ti izob6to sledi6 li logikata i posledovatelnostta v mneniqta na dvamata? ne zabelqza li,4e Method 4isto i prosto popravi gre6kata na force user'a? otkade nakade 6e se triqt temi,v koito edin gramoten 4len na kluba popravq gre6kite na edin debil,samo zaradi tova,4e debila izrigva samo kato vidi nika na Method?
are stiga s tiq moderatori,4e i bez tova postingite i raznoobrazieto na temi v kluba namalqva.

P.S. ti znae6e li,4e t68i e s tft display? az ne znaeh. ne,4e me i interesuva,de




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.