Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:14 25.04.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: Дapт Beйдъp]  
Автор DTMF (шпионин:))
Публикувано15.11.03 21:28



според мен не трепти дисплея а трепти осветлението на т610 с цел икономия на ел.енергия.само че не се забелязва токова че да се брои за проблем

Редактирано от DTMF на 15.11.03 21:29.



Тема Re: дисплеят на t610?нови [re: DTMF]  
Автор Дapт Beйдъp (Force User)
Публикувано15.11.03 22:03



Е това е друг въпрос . Добро предположение между другото. Склонен съм да се съглася с него.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.


Тема Re: Пак ли ти...нови [re: Дapт Beйдъp]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано16.11.03 13:01



Не мога да разбера, защо омазваш и разваляш всяка тема с мое участие, по твоя начин всичко заприличва на махленска караница. Ако искаш и имаш желание да ме плюеш го прави с лични съобщения, няма нужда другите да ти гледат детските излияния, скъпи ми Вейди

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Подсветката трептинови [re: Дapт Beйдъp]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.03 13:18



Особено при големите телевизори на скъпите гсм-и , понеже требе множко ток да свети като хората (еле пък за бяла светлина), пичовете го пускат в импулсен режим. Честота обикновенно требе да е над 100Hz, ама се получават понякога странични ефекти (резонанси биене и пр.) и бръмка и на по ниска (сиреч вижда се). Подобен ефект има и на сименсите. Ако надуеш луминисценцията на 100% всичко е ок. Ако я намлиш на 50% се задейства импулсния режим и даже се чува тихичко свирене с една доста висока честота (хора с добър слух го чуват). Апропо за да провериш дали е от луминисценциата просто я изключи.



Тема Един комплект памперси за момченцето, моля!нови [re: METHOD]  
Автор Дapт Beйдъp (Force User)
Публикувано16.11.03 19:28



Темите ти въобще не ме интересуват, а още по-малко пък ти самият... Нямам абсолютно и нека да ти го кажа още един път за да го осмислиш добре: абсолютно никакво намерение или желание да си губя времето с полуумни индивиди като тебе камо ли пък да го правя на лични съобщения! И не аз съм този, който замърсява с присъствието и най-вече с действията си форума, а ти! Достатъчно се омазваш и сам... Нали знаеш популярния израз, който гласи: "Кой ми е срал в гащите"? Постарай се да го научиш за домашно, в случай че не го знаеш. И не виждам само защо трябва да влизаш в ролята на мой подгласник и да нищиш всяка моя дума. Вземи най-сетне да си оправиш правописа, защото ми писна да ти гледам пълните с грешки и недомислици писания, драги ми METHOD. Отърви ме от досадното си бръмчене и замълчи!

Сърдечни поздрави, Дарт Вейдър

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.


Тема За модераторите:нови [re: Дapт Beйдъp]  
АвторBob (Нерегистриран)
Публикувано16.11.03 22:21



Предлагам модераторите да трият съобщенията и на двамата (Дарт Вейдър и METHOD). Не съм в течение на техния спор, вероятно има някаква история (която нямам намерение на да изучавам тепърва), но определено е много дразнещо да се четат караниците им (за мен (в тази тема конкретно) Дарт Вейдър е по-дразнещ).

Момчета, форума не е направен за лични нападки - срещу теб седи мистър X (99% анонимен). Това е все едно да спориш с радиото - ефекта е нула (За сметка на това има други "странични" неприятни ефекти). Концентрирайте се върху темите, изложете си аргументите и оставете другите да преценят написаното и да си направят изводи. Не се нападайте лично - вие просто не се познавате. Вие сте просто 2 ника! Как може да се прави анализ на човек, когото познаваш по едно (или повече) неговото писание само? Дори и да се познавате в действителност, тук не е мястото за такива атаки!

Нека по-умния от вас просто да замълчи и да не отговаря на съобщения в този контекст.



Тема Re: За модераторите:нови [re: Bob]  
Автор Дapт Beйдъp (Force User)
Публикувано16.11.03 23:23



Като за начало искам да ти честитя първото мнение в този клуб . Надявам се все по-често да ни посещаваш и да споделяш опита си с нас. Второ Дарт Вейдър винаги е дразнещ когато някой го настъпи по опашката. И трето, с което смятам да приключа... Не ме лишавай от полезните си съвети. Така де, нали трябва да оправдая мнението ти за себе си .

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.


Тема Стига бре хора!нови [re: Дapт Beйдъp]  
АвторCaptain Jack (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 10:00



Аре молим ви се и на двамата.Тоя клуб е един от малкото тук,който наистина работи и в който хората наминават да получат компетентно мнение или съвет деба.Кво сте се хванали гуша за гуша с Метод,ебати личните нападки ебати чудото.
Нали в края на краищата става дума за телефони и за технология.Има ужасно много други места където може да се флеймите на воля.

Иначе дисплея на Т610 не е чааак толко ужасен,само че оня ден видях дисплея на Z600-еми кво да ви кажа-разлика от небето до земята.Страхотен дисплей и страхотен телефон,нищо че е малко обемист.



Тема Re: За модераторите:нови [re: Дapт Beйдъp]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано17.11.03 18:58



@ Дарт Вeйдър и @ METHOD
Ще ви помоля и двамата да престанете с тези детинщини. От около месец и нещо се заяждате като малки деца! В това лошо няма, но го правете на бележки, чат, ICQ , мейл , телефонен разговор или каквото и да е друго средство за комуникация.
Няма нужда да СПАМИТЕ половината форум!
Разводнявате излишно ЧУЖДИТЕ теми и ги пълните с безумици.
Смятайте го за съвет(все още не е предупреждение)!

Ако имате забележки към това мое изказване- изпратете ми PM или заповядайте на ICQ 345193955.



Тема Теманови [re: Cenzor]  
Автор Дapт Beйдъp (Force User)
Публикувано17.11.03 19:37



re: Дарт Вейдър

Сякаш само аз "спамя"... Ето едно прелестно

с обяснение на това що е спам и има ли почва той у нас .

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.