Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 24.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема GSM sys zdrava bateriaнови  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано10.11.03 17:34



Zdraveite,
V momenta sym sys Samsung R210. KOgato ne se gowori se iadwa -3-4 dni izdyrja bateriata. No naposledyk goworia dosta i bateriata mi ne izdyrja i dwa dni. Prosto mi omryzna da go zarejdam prez den.
Preporychaite mi GSM na koito bateriata mu da izdyrja poweche wreme.
Tsenata koiato moga da si pozwolia e okolo 250 lv.

Blagodaria predwaritelno



Тема Re: GSM sys zdrava bateriaнови [re: Mitko]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.11.03 17:40



Sony J7/70 - лепи седмица батерията
Също и на СЕ-тата им са яки батериите



Тема Re: GSM sys zdrava bateria [re: Mitko]  
Автор selski_tarikat (минаващ)
Публикувано10.11.03 17:41



ами то май новите телефони са все с 700ма.4аса батерия, така 4е кой zнае колко не може да се о4аква. Аz имам сименс МЕ45, 840 ма.4аса, горе долу е добре. Виzдал съм телефони и с 1000 ма.4аса, ама беше отдавна, сега борбата е телефона да е малък и лек. И на мен ми е интересно кой от новите модели има добра батерия, така 4е нека да иz4акаме мненията. Ли4но аz предпо4итам телефона да е 10 или 15 грама по_тежък, но да има по_стабилна батерия.



Тема Re: GSM sys zdrava bateriaнови [re: selski_tarikat]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано10.11.03 18:15



Abe az si mislia che e wajno ne samo towa kolko e goliama bateriata , no nai weche kolko konsumira telefona. Zashtoto imah Sony C5 - na nego bateriata mu beshe 1000ma ama pak gore-dolu tolkowa izkarwashe - do okolo 4 dni sys syvsem malko goworene.



Тема Re: GSM sys zdrava bateriaнови [re: Mitko]  
Автор Tweeg ()
Публикувано10.11.03 18:22



Ериксон Т65 ако може да намериш някъде баш ще ти пасне. Цената последно беше под 200 лева.



Тема Re: GSM sys zdrava bateriaнови [re: Mitko]  
Автор UglylPL (beginner)
Публикувано10.11.03 20:19



Брат ми беше с телефон като твоя.....и последно и на него батерията му държеше по ден и половина ( телефона на година и 4 месеца)
След това си купи Т68i , батерията държи има няма 5-7 дни в зависимост от ползването.
Аз съм с Т300 на 10 месеца....батерията му кара 3 дни когато съм на работа и 6 когато съм в отпуск.....
Само с тези телефони мога да ти помогна.....
Иначе от приятели знам за ..МЕ45 - 4 дни
Samsung S500 - 3 дни
Motorola T720 - 4 дни
Нокия 6310 - 6 дни
Самсунг А300 - 2 дни
Моторола С333 - 2-3 дни
Ериксон R310s с батерия - 1500mAh.......кара твърдо 7 дни:) Не го знам колко говори , но знам ,че го зарежда от неделя на неделя:)
Самсунг Т100 - 3 дни



Тема Re: GSM sys zdrava bateriaнови [re: Mitko]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано11.11.03 07:58



Мда- Ериксон Т65- около седмица с доста говорене, Ериксон Т39 пак около седмица с говорене и с най-тънката батерия, Ериксон R520m- над седмица, а с най-дебелата батерия - 15 денонощия.



Тема Re: GSM sys zdrava bateriaнови [re: Cenzor]  
АвторKиkи (Нерегистриран)
Публикувано11.11.03 08:08



sony j 70 - velik telefon -sedmica bateria



Тема Re: GSM sys zdrava bateriaнови [re: Kиkи]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано11.11.03 08:09



moga da ti prodam moia, oshte e v garanzia do nova godina , polzvan e ot jena , toest ot men za 200 lv



Тема Re: GSM sys zdrava bateriaнови [re: kiki]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано11.11.03 08:13



Е, той нов е по-евтин от 200лв?! Втора ръка- 130-140лв. За справка-

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.