Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 21.09.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Чо sorryнови [re: 1]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано12.11.03 09:54



Темата може да се сложи като линк в заглавната тема, но не и като закотвена. Обсъждали сме къде по-интересни теми и не са били закотвяни. Не разбирам какво темата на Лени ти бърка в з@дника, но се примири с това, ОК?



Тема Re: Чо sorryнови [re: Cenzor]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 19:22



На това не възразявам. Даже може и да не е като линк, а може само да се дадат правилните настройки в заглавната тема, но на мен идеята ми беше хората да четат ти как си се дънил с изказванията си в тази тема.



Тема Re: Чо sorryнови [re: 1]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано12.11.03 19:43



Ммм, не мисля че съм се издънил в каквото и да е! ОК? Отивай да спиш , мисля че ти е вече време.

"..но на мен идеята ми беше хората да четат ти как си се дънил с изказванията си в тази тема."
На дребнаво човече ли ми намирисваш или ....



Тема Re: Чо sorryнови [re: Cenzor]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 20:33



не мисля че съм се издънил в каквото и да е

Явно само ти не си го разбрал още.

На дребнаво човече ли

Важното беше хората да разберат какъв бездарник са си избрали за модератор и следващия път да мислят по-добре, а пък сега да се ядосват, че не са избрали по-добрата възможност, която имаха.

Колкото до темата на Лени, аз я съпоставях не с тази тема, а с онази, която я заключихте, за да не се чете какви ги вършите. Значи въпросът не беше да се примирявам с нейната тема, а е дали съм се примирил с това, че другата беше заключена, а след това продължението й - направо цензурирано. С това не съм се примирил. А за да съм още по-точен, ако бях модератор щях да кажа на Лени, добре, темата ти да стои, но няма да я заключвам, ако искаш да се вижда, ще трябва сама да си я вдигаш. А другата тема нито щях да я заключвам, нито да я трия, тоест щях да ги третирам равнопоставено.



Тема Cenzor sorryнови [re: Cenzor]  
Автор Kиpил Дъpeв (професор)
Публикувано14.11.03 10:51



Потвърждавам следното:
При SMS съдържащ "MMS" и изпратен на телефон 1010 от апарат Siemens S35i с версия на firmware-а 24 се получават два (2) SMS-а със съдържание идентично с указаното от "1". Дали настройките работят или не - не знам. Проверката извършена днес (14.11.2003 в 10:30)

Ребята, давайте жить дружно!



Тема Re: Cenzor sorryнови [re: Kиpил Дъpeв]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано14.11.03 10:59



Ами добре. Може и така да е в момента, при последната ми проба беше това, което аз бях дал. После ще пробвам и аз!



Тема Re: Cenzor sorryнови [re: Cenzor]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 22:56



Да видим какво написа модераторът Ceznor само в тази тема "в полза" на участниците на клуб GSM. Каква техническа дезинформация им даде той и колко стотин души подведе? Да видим и какво написа след като му казах, че съм достатъчно надежден източник на информация и че няма нужда да ме повтаря, когато съм прав. Казах му, че само моите постинги са без грешка в тази тема.


Cenzor:

"и от 1010 ще знаят какъв ти е модела на апарата"- ами наистина знаят, т.е. разпознава се типа апарат.

----------------------
Cenzor по мой адрес:

Не знам дали да ти се смея или да плача!
Такъв откровен кретенизъм е рядко срещан.

----------------------

А, и повечето ти постове вече взех и да не ги чета, сам се сещаш защо....

----------------------

Цитат:
"На бе:

Dial-up number: +359881220
User name: mtel
Gateway IP address: 10.150.0.22
Homepage: http://mmsc
GSM data (не GPRS), ISDN v.110, no security

Това е за MMS, но не през GPRS."

От горните настройки само Dial-up number: +359881220 е верен, останалото- НЕ.

----------------------

User name: mtel
Gateway IP address: 10.150.0.22
Homepage: http://mmsc
Ей това не е вярното, това не са НАСТРОЙКИТЕ на Мтел.

----------------------

Гаф? Наистина ме караш да се смея.

----------------------

...настройките не са тези който 1 е дал.Точка по въпроса.

----------------------

Това как си кръстил профила с направените от теб настройки си е твой проблем, нямаш ядове ако го кръстиш и Гошо, но с това в нищо не ме убеждаваш.

----------------------

Ммм, не мисля че съм се издънил в каквото и да е! ОК?

----------------------

Е, издънил ли се е Cenzor или да?

А ето и под всеобщото влияние какво казаха някои други за мен:


Ти пък що се обаждаш?
Дълбоко поставям под съмнение всяка информация получена от тебе.

----------------------

на когото му трябва може да си ги види в сайта на М-Тел,раздела за клиенти и след това:настройки
{НЕВЯРНО}

----------------------

А ти 1 според мен само объркваш хората с безмислени разсъждения.

----------------------

Бъркаш се човече !

----------------------

В сайта на М-Тел има настройки - трябва само да си ги откриеш !

----------------------

С твойте настройки ще има бая проблеми...

----------------------

Някой направи ли си труда да преброи неверните клеветнически, обвиняващи и т.н. съобщения към 1, който от самото начало беше прав (както обикновено)?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.