Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 14.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Я кажете нещо за noкиа 6610нови  
Автор Иryaнa (вдъхновена)
Публикувано07.10.03 19:32



Някой има ли? Доволен ли е?
По колко върви в момента в България? Гледам на мтел някакви цени над 600 лева ... това реално ли е?
Имам чувството, че ще изневеря на моторолата ми (v66).
А тъкмо й взех USB кабел и диск със софтуер и мелодии.

Редактирано от Иryaнa на 07.10.03 19:58.



Тема Re: Я кажете нещо за noкиа 6610нови [re: Иryaнa]  
Автор Дapт Beйдъp (Sith Master)
Публикувано07.10.03 23:30



Определено не е най-доброто решение за цената си.



Тема Защо? нови [re: Дapт Beйдъp]  
Автор Иryaнa (вдъхновена)
Публикувано07.10.03 23:41



Защо да не е? Дава дефекти?
А ако съм го взела за доста по-малко пари, отколкото му искат обикновено?
Какво не му е наред? Мога да се примиря, че няма диктофон и камера, другото само да е окей.

Редактирано от Иryaнa на 07.10.03 23:52.



Тема Защото :)нови [re: Иryaнa]  
Автор |Jordan| ()
Публикувано08.10.03 09:28



Не, не дава дефекти. Нищо му няма - има добра функционалност, маса софтуер на J2ME, радио, красив е и не е голям, батерията е издръжлива и има добър обхват, но просто сит-мастера мрази нокиа :)
Ето какво най-вероятно ще чуеш по-нататък в дискусията :
- "Инфраредът му е гаден, не може с него да обменя неща с други телефони, а само с PC" - вярно е, но няма телефони без недостатъци...
- "Менюто е ужасно, нокиа не са го сменяли от 640 насам" - вярно, че това е стандартно меню за нокиа от години, но че е лошо организирано - не е !
- "СЕ Т300 е по-добър" - да, да :P
- "Полифониите му са скапани, също като на Алкател" - е, и ?

Ако си го взела за около 400лв. или по-малко, въобще не съжалявай !



Тема Re: Защото :) [re: |Jordan|]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано08.10.03 09:30



- "Инфраредът му е гаден, не може с него да обменя неща с други телефони, а само с PC" - вярно е, но няма телефони без недостатъци...
- "Менюто е ужасно, нокиа не са го сменяли от 640 насам" - вярно, че това е стандартно меню за нокиа от години, но че е лошо организирано - не е !
- "СЕ Т300 е по-добър" - да, да :P
- "Полифониите му са скапани, също като на Алкател" - е, и ?

Е, това малко ли е? Т300 и Т310 са 250-300лв нови и с повече функции!

Ку Клубс КланЗа чисти клубове!


Тема Re: Защото :) [re: Cenzor]  
Автор |Jordan| ()
Публикувано08.10.03 09:34



От тези обвинения към нокия съм съгласен само с две - инфрареда и полифониите. Т300 НЕ Е по-добър телефон. Признавам го като добър конкурент на 3510i, но не и на 6610 !
Честно казано, не се сещам за кой-знае какви неща, които т3600 да има, а 6610 да няма вградени. емаил клеинта ли ? за разлика от 60-те игри за mophun, на 6610 можеш да пуснеш над 300 игри и доста други приложения, като мейл клиент или уеб браузър...



Тема Re: Защото :)нови [re: |Jordan|]  
Автор CenzorМодератор (Мародератор)
Публикувано08.10.03 09:47



За Т300. Полифония-по-добра. Дисплея по-контрастен и по-ярък, нищо че е само с 256 цвята. Безброй ЕВТИНИ аксесоари(камера, радио, чатбордове, MP3 плеър и др.). Вграден мейл клиент. Морфън игри. За 250лв.

За 6610. Няма гореизброените. Джава. Ограничен брой СКЪПИ аксесоари. За 500-600лв.

Ку Клубс КланЗа чисти клубове!


Тема основно... [re: |Jordan|]  
Автор eternal_frostМодератор ()
Публикувано08.10.03 10:00



Звукът в слушалката не е чист- кънтящ,метален.
(Пробвай някой СЕ и ще направиш разлика!)
Корпус - ненадежден,скърца,бутоните се прецакват
лесно, при вкл. вибра ми напомня майски бръмбар в
кибритена кутиика!
Софтуер - чакаме отзиви от последната версия с
надеждата най-после поне това е наред!




Тема Re: Защото :) [re: Cenzor]  
Автор |Jordan| ()
Публикувано08.10.03 10:01



За JAVA има поне 5-6 имеил клеинта. Игрите са няколко пъти повече и НЕ са по-лоши в никакъв случай. 128х128 пиксела 4096 цвята (не съм съгласен, че СЕ има по-добър дисплей!!!), ВГРАДЕНО радио и хендсфрий в комплекта на телефона. Опционална камера, която май не е по-скъпа от тази на СЕ. Цената е около 450лв отдавна !



Тема Re: основно... [re: eternal_frost]  
Автор |Jordan| ()
Публикувано08.10.03 10:15



Пробвал съм Т300 и 6610. Звукът на нокия е много добър. Това, детоп в единия телефон се чувало по-добре е крайно субективна оценка. Аз може да кажа, че нокията звучи по-добре и ще е също толкова вярно, колкото и обратното изказване.
А не знам за какви проблеми със софтуера говориш !?

Освен това, не е тайна, че този клуб е почти изцяло анти-нокия настроен, така че и вашите мнения не са най-обективните, признайте си ! Аз не съм нокиа фен, и ако дискусията се измести към 7250 срещу т610 ще призная, че 610-ката е по-добрата... т610 срещу 3650 - определено съм за 3650 ! 3650 срещу Р800, ами как да си изкривя душата - Р800 е по-добрата машина. Но тук има такива маниаци, че ако стане сравнение между Т100 и 6800, ще изкарат Т100 за победител :P




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.