Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 12.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Какъв gsm да си взема за около 350 лв. ?нови [re: eternal_frost]  
Авторthor (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 15:51



Скоро гледах s55+camera за 370лв нов. Виж тук: http://bulstore.net/o.asp?o=614880



Тема Прав си за т68нови [re: eternal_frost]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 19:44



с т310 съм пробвал, там разлика не видях (освен че т310 има малко по-голям екран което е + за него). По принцип menu-то на сименсите винаги се е отличавало с особенна дървеност. Това не им е достойнство спор няма. А при м55 определно и цветовите теми по default са правени от далтонисти. Ама екрана си е с най - нормални пиксели за тоя клас екрани 101x80. Мда. Ама който иска екран за снимки не купува телефон за 250 лв.



Тема За туйнови [re: Cenzor]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 19:48



ли иде реч :
http://www.samsung.com/Products/MobilePhone/GSM/MobilePhone_GSM_SGH_C100_sp.htm
че колко струва това, да не ми кажеш под 300 лв?



Тема Пустият му Цецко...нови [re: Цeцo]  
Автор eternal_frostМодератор ()
Публикувано10.10.03 11:17



...хайде стига се напъва вече,земи са информирай
малко пък тогава ако ти се спори ела а?

...С100 се намира и по 270лв дори,аре



Редактирано от eternal_frost на 10.10.03 11:20.



Тема Добре бе не се напъвайнови [re: eternal_frost]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 12:05



Признавам сгрешил съм. Сега ще си направя харакири. Готово, сърбеше малко, ама щом се налага. Така добре ли е?
Не съм в БГ последните седмици та затова се изненадвам от цените. Щото тука м55 е по-евтин от тия чудесии на самсунг, както и от ериксон т310(ама тои си е комплект с камерата). Само че съм пропуснал факта, че сименсите са домашно пройзводство, а самсунга е с жестоко мито (протекционзъм кво да правиш), та оттам иде разликата в цената. Щото в БГ откъм мита сме облагодетелствани (както и некой митнически служители) та затова можем да пазаруваме евтино тия самсунги. Само че аз имам предубеждения некой - към самсунг като марка, пак няма да съм безпристрастен, така че ще мълча по въпроса вече, обещавам.



Тема Взимай Нокия 8310 и се не бойнови [re: Hepaзбиpaщ]  
АвторЩacтливeцa (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 01:22



Вече може да се купи за 339 лв. Има си радио, 500 номера в паметта, диктофон, батерия, която държи 400 часа, инфрачервен порт и какво ли не. Баси железния телефон. Вече го ползвам една година и забравих за всички останали недомислия, през които съм минал. На всичко отгоре е един от най-малките телефони, които в момента се предлагат на пазара.
Дерзай



Тема Re: Браво бе Pixelнови [re: Цeцo]  
Автор Дapт Beйдъp (Sith Master)
Публикувано12.10.03 11:16



Не се обиждай, но аз бих го посъветвал да вложи тези 339 лева за друг телефон.

Редактирано от Дapт Beйдъp на 12.10.03 11:21.



Тема Еретично се намесвамнови [re: eternal_frost]  
Автор Иryaнa (вдъхновена)
Публикувано13.10.03 04:56



Просто не се сдържам като гледам за какво спорите.
Хора, вие плазмен телевизор ли си купувате или телефон?
Полифонии, цветове, графики .. Хубаво да има гъзарийка ... ама един телефон никога няма да служи за телевизор или уредба. Защото размерите му го ограничават, колкото и напред да се движи технологията.
Дори и да бъде възможно след година-две ... кой тук би гледал най-новите филми на дисплей "една човешка длан" вместо на широкоекранен звяр?
Простете, спорите за глупости

Редактирано от Иryaнa на 13.10.03 05:00.



Тема Re: Еретично се намесвамнови [re: Иryaнa]  
Автор erix (neizvesten:))
Публикувано13.10.03 08:37



На там върви светът.... всичко необходимо за човека да се събира в джоба му или в дланта му ако искаш



Тема Определно [re: Дapт Beйдъp]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 09:54



Всичко над 300 лв. е много за м55. Аз тука не споря хич.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.