Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 21.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Siemens C65нови [re: Cenzor]  
Автор PhoneFen (Fiesta 1.1mi)
Публикувано16.09.04 16:48







Тема офтопикнови [re: armenski@pop]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано17.09.04 12:47



Ами това май е част от сбъркания нашенски манталитет - хем (уж) сме бедни, хем купуваме не това, което наистина ни трябва, а това, което е модерно, адвансед, с което можем да се похвалим със скрития подтекст "Глай к'ъв съм пич и какво мо'а си позволя".
От няколко години съм мобилен и се учудвам, че все още има маса народ, който си купува тлф комай с единствената мисъл да го оставя по масите и да е готов вдъхновенно да обяснява с часове колко скъпа и с какви възможности машинка е.
Не говоря само като страничен наблюдател, аз самия за2-3 години смених над 10 апарата - все по-нови и по-скъпи, с повече екстри и гъзарийки. И какво? Да не ми въраш повече работа от първия ми?
Преди година и нещо хвърлих над 1400 лв. на МТел за да взема чисто нови за мен и за жена ми суперактуални тогава Моторола и Нокия.
И усетих, че за тези години съм дал пари за една свястна кола. И реших, че повече не си струва.
И сега мога да направя равносметката.
Моторолата ми имала огромен екран, бил мн. удобен за СМСи. ОК, ама аз СМС пиша по един на 2 месеца
Била цветна, можел съм да си сваля хубави тапети от Нета. ОК, ама тя седи затворена в джоба ми.
Пищяла силно. Така е, но не е ревун, а аз живея и работя в центъра на голям град и често не я чувам Отделно влизам в съвещания и трябва да я изключа. Така, че едната вибрация ми е достатъчна. Толкова за полифонията.
Имала модем. Аха, веднъж я вързах към комп и влязох в Нета. Ами...не зная кой на какво мнение е, но аз май предпочетох да си влизам в Нета през компютъра
Имала диктофон. Има; поне веднъж да го бях ползвал.
Имала гласово. Има. За набирането идеята е най-често търсените хора да не ги търсиш из бука, ами да им викнеш името. Ами то, какво да ви кажа, най-търсените са именно такива, защото са постоянно в изходящия регистър, т.е. натискането на зеления бутон и в 90% от случаите най-търсените са някъде там.. За командите - 1-2 пъти ми се наложи да ползвам връщането на езика, щото някой ми го смени на пампайски. Е, струват ли си парите за тази опция?
Имала ГПРС. Е, и - като не ми трябва защо трябваше да давам пари и за него.
Имала различни мелодии за различните групи и различни картинки излизали при повикване от дадена група (това последното е в Нокията на жена ми). Ами още не съм (сме) чак толкова изперкали, че да забравим имената на приятелите си и да ги прочетем на екрана, а мелодия (и картинка) да ни напомня.
Нокията имала ФМ. Има, цяла седмица жена ми слуша радио; ако се сети къде завря слушалките може и пак да слуша
Нокията има и едно черно парче пластмаса, казват, че било IR, да си обменя инфо с други телефони. Ама аз май съм неук и несръчен и повече от запис в бука и мероприятие от органайзера не успях да прехвърля. И то, докато се мине в този режим, докато се прехвърли...с просто въвеждане да съм забравил. Та такива работи казват и финландците сигурно искат 100 лв. за това парченце пластмаса.
И т.н., и т.н.
И какво стана тя? Голямото добрутро извибрира - говоря. Аз избера - пак говоря. Ми какво повече ми дава от първия ми древен Алкател МАХ или първата Мото Т180 дето беше под 100 лв. Значи наистина в повече от тях, което ползвам е мейл-клиента. Ама 10х цена само за него...май не си струва.

Сори за офтопика, но тука Попа е абсолютно прав да се възмущава - нека това е клуб за GSM и за съответните апарати. Независимо колко струват и на колко години са. Тука са едни от най-сериозните хора в клубовете; нека не се изпада в избиване на комплекси и хлапашки перчения. Всеки си решава какво му трябва, колко е склонен (и може) да отдели.

ПП: А, да, снимките. Ми аз много обичам да снимам, после да обработвам, подреждам и гледам снимките си - на монитора или на ТВто. Точно заради това си увлечение си взех ФОТОАПАРАТ, а не лупичка на гърба на тела


Редактирано от Cтepн™ на 17.09.04 12:56.



Тема Sagem MyX-6нови [re: Cenzor]  
Автор Питъp (непознат )
Публикувано20.09.04 00:36



на тъмно през ноща


на светло през деня



Сплит






Тема Re: Sagem MyX-6нови [re: Питъp]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано20.09.04 15:24



Браво!!! Харесват ми!!! За тези пари които струва този телефон, е може би най-доброто!!! Със здраве да си го ползваш

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Бренови [re: vip4o]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано20.09.04 22:33



мама му стара.. и на мен ми харесват
много добре снимало това нещо.. след шарпа, може би това е следващото нещо което докарва такова качество..

само не разбрах как може да се снима нощеш така че да излезе толкова контрастна снимка.. аз винаги мърдам леко.. трябва да е в някакъв калъп телефона, че да направя чиста снимка нощес.. дори с фотоапарата ми е трудно



Тема Re: Бренови [re: Чepнorлaв]  
Автор Питъp (непознат )
Публикувано20.09.04 23:13



бех пил вече 2 ракии и ръката спря да ми трепери

иначе ако трябва да съм малко по сериозен
има си там някаква функция за нощни снимки която си вкарва някакъв gain и горе долу става, вижда се добре мисля, и ако си отворил на максимално вариото, не небиваш малкият зуум дет има....фаща фокус, иначе малко да трепнеш и става мазанка

айде още няколко снимки тогаз





Редактирано от Питъp на 20.09.04 23:18.



Тема Бах мааму...нови [re: Питъp]  
Автор porcaro (виждам всичко)
Публикувано21.09.04 19:57



това да не са картички. Направо ме утрепа, моя панасоник пасти да яде...



Тема Re: Бах мааму...нови [re: porcaro]  
Автор armenski@pop (mind penetrator)
Публикувано22.09.04 19:59



Тва верно са най-добрите снимки, правени с мобилен телефон, които съм виждал



Тема Re: Бах мааму...нови [re: armenski@pop]  
Автор Vga (SE user&fan)
Публикувано23.09.04 00:12



i az taka razpravqh predi vreme ako si spomnqsh za toq telefon ama sled tova vidqh S700 i razbrah istinata :)

Budete spravedlivi-otnasqite se s vsichki ednakvo! Kato s bokluk.


Тема Re: Снимка с някакъв LG.нови [re: Cenzor]  
Автор Siemens SL55 Rulzzz (Siemens lover)
Публикувано06.10.04 03:43





Много кофти е! Не бих си купил такъв телефон за момента.

<P ID=&quot;edit&quot;><FONT class=&quot;small&quot;><EM>Редактирано от Siemens SL55 Rulzzz на 06.10.04 03:44.</EM></FONT></P>

Редактирано от Siemens SL55 Rulzzz на 06.10.04 03:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.