Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 16.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Ари феее...нови [re: eternal_frost]  
Автор venii (варна)
Публикувано03.09.04 22:00



сори че се закачам за теб. Simens M65





Тема ами... хубаво се закачинови [re: venii]  
Автор eternal_frostМодератор ()
Публикувано07.09.04 17:20



...ама пусни 1 по-биг фото...вегеаско



Тема Re:Sagem myV-75нови [re: Cenzor]  
Автор fadron (Франкофил!)
Публикувано10.09.04 10:40









Vive La France!!!

Тема Samsung E600нови [re: Cenzor]  
Автор Benita (....)
Публикувано11.09.04 09:09



Снимките са малко размазани и им липсва цвят .... можеше и да е по-добре......







Тема До Cenzor (Черноглав също да чете)!нови [re: Cenzor]  
Автор armenski@pop (mind penetrator)
Публикувано15.09.04 12:37



Пичове, не всеки на тоя свят може да си позволи телефон за 800 кинта, а не и на всеки му е нужна подобна тояга. Човека просто иска да ни покаже снимките си и аз не виждам защо трябва да се обсъжда по тоя (тук спестявам едно качествено определение) начин телефона, който е могъл да си купи. Колкото до качеството на C550 като цяло, щом се интересувате - бих ви казал (ако съм пропуснал), че подарих на сестра си за рождения ден преди три месеца абсолютно същия. Смятам сещате се, че тоя телефон съм го обезкостил вече до последната бурма и като изключим наистина малкия дисплей (за тия пари - толкова), коментара ми е следния: качеството на телефона е безупречно и не подлежи на коментар. Това което казвам - също. Ако за 300 кинта мислите, че ще се намери телефон, който снима по добре - съгласен съм да постна тук снимки, правени с телефона на сестра ми, пък да видим тогава. Снимките съм ги приготвил, само че не са тук при мен, за да ги кача веднага, пък и в момента нямам време да се занимавам с глупости, но ако се наложи - и това ще стане. Аре със здраве и по толерантно към хората, които имат възможности и телефони различни от нашите. Бай!



Тема Ма що им се връзваш, бре?!?!нови [re: Momcheto_]  
Автор armenski@pop (mind penetrator)
Публикувано15.09.04 13:08



Кефи се на телефончето и да не ти дреме! Повярвай ми - суперско си е за парите си! Аз го проучих до най-дребната джаджа - много качествена и изпипана изработка. А смятам сещаш се, че за близък човек няма да взема какво да е. Единствения му кусур е малкия дисплей със 4096 цвята, нищо друго. И определено прави по-добри снимки от доста телефони, които струват майка си и баща си. Ся вече друг е въпроса, че и най-скъпия телефон не може да ти даде качеството на професионална цифрова камера. Ама тия камери са за fun монтирани там...



Тема Малка Чистканови [re: Cenzor]  
Автор yohi (SE T610)
Публикувано15.09.04 13:18



защо не вземете да изтриете всички мнения в които се съдържат коментари.
Мисля че ще е най - добре да останат само мненията със снимки.

Примерно :
Телефон, модел и снимките

нека всеки сам си прави изводите.
или нека се коментрира но не в тази тема

Усмихни се, утре ще бъде по-лошо!


Тема Нещата се трият...нови [re: yohi]  
Автор eternal_frostМодератор ()
Публикувано15.09.04 14:27



Периодично... Но без мнения не може... Добре е да ги има,
особенно за нови модели апарати... И мястото им е тук...
В друга тема - не! Така е и по всички форуми... Не се сърди
на всеки му се иска да има повече снимки




Тема Е какво да чета??нови [re: armenski@pop]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано15.09.04 22:59



обясняваш колко бил готин моторолата.. ми цена/качество е убав.. ок.. и?



Тема Ми ей такова чети...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор armenski@pop (mind penetrator)
Публикувано16.09.04 10:37



Това в края на краищата клуб "GSM" ли е, или е клуб "GSM над 500 лв"?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.