Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:38 07.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Истински реплики от Германос..нови  
Автор Cenzor (Потаен....)
Публикувано24.09.03 19:32



Един познат отиде да си търси панел за Моторола С332(например от С350) и тъй като навсякъде по сайтовете "панелите" се водят COVER той попита:

Х: - Имате ли cover "кавър" за Моторола С350?
Германос: -Камера?
Х: - Не, кавър!
Германос: - А-а-а, кабел!
Х: - Не, кавър за телефона!
Германос: - Ми-и, не знам. Май няма.
Пича излезе и си тръгна и на първия щанд (на 10 метра от Германос) на същия въпрос "Имате ли cover "кавър" за Моторола С350?" отговориха- "Не, имаме само за C332" и му го показаха(точно панела, а не камера, която не знам от къде измислиха, или кабел), но не вършеше работа.

Тези Germanos почват да ме впечатляват, някой са некомпетентни до неузнаваемост!
Специално в магазина на Графа съм се наслушал на толкова глупости, че спрях да влизам там. Ами като работят нещо, да прочетат малко странична литература(да се разбира УЕБ базирана такава) и да влязат в час.
Срам ме е да споря с тях, защото виждам че им става тъпо и неудобно вече.

Cenzor дебне

теб да е*не!

Тема Re: Истински реплики от Германос..нови [re: Cenzor]  
Автор beta (phone test)
Публикувано24.09.03 22:34



е стига все пак живеем в България .Не е длъжен да потдържа база дани ...... като воените ! хаааааааааааа



Тема Re: Истински реплики от Германос..нови [re: beta]  
АвторsO1o (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 00:09



... axaxaxaxaxa - govorite taka shtoto neznaete prez kakvi premejdia minah dokato se dokopam do edinstvenia P800 v Germanos! - "NAI KVALITETNATA" Grutcka firma (pod4ertavam "GRUTCKA") .... da se znae! :)))))) .... prosto ne e za razpraviane! Izlagaciata im beshe goliama!

3 sedmici poru4vaha modela ot sony-ericsson .... i nakraia niamaha acessoaries za nego! :)))) ...mdaaaa (nestava vupros za "Bluetouth" Hands-free za SE P800) a za edin prosti4uk horizontalen kaluv za telefona! :)))) ... i kvo se okaza - ami otidoh sled kato se sdobih s zavetnia model v Jeff (ne 4e i te sa cvete za mirisane - daje oshte po-zle) i mi izvadiha kaluvka pri tva dosta gotina! - abe tuka si e BG niama kvo da si govorime gluposti! :)



Тема Re: Истински реплики от Германос..нови [re: sO1o]  
АвторSimbata (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 10:49



ай щеше да е по-добре да си беше казал "панел"...



Тема Re: Истински реплики от Германос..нови [re: Simbata]  
Автор Cenzor (Потаен....)
Публикувано25.09.03 10:54



И това е вярно, не споря, ама си мисля, че "панел" звучи подло (кв. Младост в София например).

Cenzor дебне

теб да е*не!

Тема Re: Истински реплики от Германос..нови [re: sO1o]  
Автор beta (phone test)
Публикувано25.09.03 10:55



ia go snimai tozi kaluf da go vidia dali mi haresva molia i go postni de

Редактирано от beta на 25.09.03 11:25.



Тема Re: Истински реплики от Германос..нови [re: Cenzor]  
Автор Siemens SL55 Rulzzz (Siemens lover)
Публикувано25.09.03 14:58



eeeee, to pak sq ne e zadaljitelno da znaqt kvo e "cover". kade kade po lesno e da si kajem "panel".
no pak, 4e nqkoi v germanos ne otbirat mnogo ot gsm-i-za tova nqma da sporq :)

If you love your cell phone so much, why are you yelling at it?


Тема Re: Истински реплики от Германос..нови [re: Siemens SL55 Rulzzz]  
АвторTarikat (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 16:39



Длъжен ли е човека да знае какво има предвид тоя твой приятел? Като е такъв разбирач от чужди езици да беше попитал Do you have covers??
Писнало ми е от некви пиклювци, кадето знаят 5 думи на англииски и ги вкарват във всяко изречение...
Предложи му като си копува мляко следващия път да каже-milk-много по-газарско е::)))))0



Тема Re: Истински реплики от Германос..нови [re: Tarikat]  
Автор Tweeg ()
Публикувано25.09.03 17:33



Абе ти майтап си правиш ама аз имах следното преживяване в един супермаркет.
Поисках едно пакетче немско масло, ама те пусто бяха няколко вида и продавачката ме застреля със следния въпрос за изясняване от кое точно искам:
От "бутера" ли?
защото на едното с големи букви пишеше BUTTER



Тема Re: Истински реплики от Германос..нови [re: Tweeg]  
Автор beta (phone test)
Публикувано25.09.03 18:18



haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.