Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 27.09.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема От къде си купувате телефоните?нови  
Авторboby (Нерегистриран)
Публикувано30.07.03 13:59



Мисля да си взема телефонче и се чудя от къде да си го купя. В Germanos и Mtel цените са меко казано "височки". Не търся възможно най-евтиното място, но просто не искам да попадна на най-голямото жълто менте. Дайте съвет.



Тема Re: От къде си купувате телефоните?нови [re: boby]  
Автор Cenzor (Потаен....)
Публикувано30.07.03 14:04



Ами, аз лично от Мтел- по-високи цени , но с добър сервиз и истинска гаранция. На моя Самсунг се появи малко петънце на камерата и от сервиза казаха, че ще ми сменят телефона веднага щом им докарат нови от Самсунг!!
Не знам за друга фирма(освен Германос и Глобул ), която ще го направи. Повечето ще ти кажат- ама нали можеш да говориш, майната му на снимането!

Без бой не казвам, кат' ма бият -забравям!



Тема Re: От къде си купувате телефоните?нови [re: boby]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.07.03 14:12



Сам си си отговорил.
При условие, че в тази област има яка конкуренция, то тези "височки" цени явно си имат своето обоснование



Тема Re: От къде си купувате телефоните?нови [re: Cenzor]  
Авторboby (Нерегистриран)
Публикувано30.07.03 14:16



Сегашният ми телефон също е взет от Mtel и не съжалявам, но този път разликата в цената е доста фрапираща и за това се чудя. Какаво мислиш например за ... JEFF ?



Тема Re: От къде си купувате телефоните?нови [re: boby]  
Автор Cenzor (Потаен....)
Публикувано30.07.03 14:20



Ами лично мнение- не са много в час продавачите им, и преди съм го коментрал, но не съм купувал от тях и не знам. Но и не бих си купил, просто съм чувал за тяхните Дубайски телефони.
Мтел имат лизинги- пробвай с тях, не е толкова скъпо!

Без бой не казвам, кат' ма бият -забравям!



Тема Re: От къде си купувате телефоните?нови [re: Cenzor]  
Авторboby (Нерегистриран)
Публикувано30.07.03 14:22



OK, вероятно ще пробвам с Mtel. 10x



Тема Re: От къде си купувате телефоните?нови [re: boby]  
Автор Tweeg ()
Публикувано30.07.03 14:35



Ако искаш истински телефон с истинска гаранция за съжаление само от МТел, Германос или Глобул може да го вземеш

Всичко друго в 99% от случаите е "куфарна" търговия. Те иначе си те убеждават търговците как са взети от официалния вносител и не са префлашнати и са стандартно с българско меню и разни други такива, ама като му погледнеш кутията на телефона и ти се изясняват нещата.

Само два факта:
1) Няма ли книжка на български от производитя (не такива издание на "Баба Гицка Пъблишинг") 100% е префлашнат зараги БГ менюто.
2) В кутията трябва да има специално място за телефона, така че да не се повреди нещо при транспортиране - ти колко такива кутии си виждал???? Обикновено в кутията има едно ръкиводство и едно зарядно. Всичко друго - инструкции на други езици, кутийки на зарядно и батерия, рекламни материали, картонени прегради и т.н. са изхвърлени да не заемат място в "куфара"

Като си вземеш едно "куфарно" телефонче и почваш да се молиш да не се развали, защото нали се сещаш, че сервиза в който ще ти го оправят, може и най-големите майстори да работят ама те нямат поддръжка от производителя и работата става малко "художествена самодейност" и ровене в интернет.

Така че, вземи си телефон от някоя промоция на МТел, Глобул или Германос да си нямаш ядове. Всички останали за "маскари".



Тема САКЪН, НЕ ОТ ТИЯ ... !!!нови [re: boby]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано30.07.03 14:56



Само от Jeff не купувай!! ...
Все едно си ги хвърлил тия пари в първия контейнер по пътя си ...



Тема Освен съветите от колегитенови [re: boby]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано30.07.03 17:06



можеш да видиш и

, i

От 2-ия имаме пазарувани телефони, които при дефект незабажно се сменят. Питай Чо..



Тема Re: Освен съветите от колегитенови [re: Чepнorлaв]  
Автор Cenzor (Потаен....)
Публикувано30.07.03 17:09



Я,вярно ли е за етрейда.бг? какво си взехте от там.

Без бой не казвам, кат' ма бият -забравям!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.