Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 25.09.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Pomognete plsнови  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано21.07.03 17:22



Имам нокиа 8250 от която съм много доволен.Но преди 2 ве4ери я изпуснах в един басеин,веднага изхвърлих телефона заедно с калъфа на брега.Телефона се вклю4ва но на дисплея се изписва Contact Service

Кажете какво озна4ава това?Телефона за хвърляне ли е или може да се оправи?

Редактирано от lvaka на 21.07.03 19:15.



Тема Re: Pomognete plsнови [re: lvaka]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 18:40



Имаш бързи реакции
Аз заставам зад тезата, че може да сие оправи, най-малкото щото водата в басейна е сладка, а не солена, а щом и пали



Тема Re: Pomognete plsнови [re: METHOD]  
АвторCrackera (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 09:35



Щом пали ще се оправи, но аз веднъж на сутринта след един голям дъжд си намерих една 3310 но не палеше, само издаваше някакъв тих странен звук. От сервиза ми казаха, че не може да се оправи.



Тема Re: Pomognete plsнови [re: lvaka]  
Автор _skromna (непознат)
Публикувано22.07.03 10:18



аз имах същия проблем с 8210. Най-добре я занеси на сервиз, поправимо е.

поздрави



Тема Re: Pomognete plsнови [re: _skromna]  
Авторdobria (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 18:39



имах подобен проблем с морска вода занеси го по бързо защото започва да корозира оправиха ми го в дружба1 0888 852 883



Тема Re: Pomognete plsнови [re: dobria]  
АвторCremate (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 22:18



Никога не включвайте телефона си веднага след като го извадите от водата! Оставете го няколко часа да изсъхне, защото некъде може да се получи късо!
Един приятел така си изтърва Алкатела в кенефа, препика го и след това го изми на чешмата, после се опита да го включи, присветна 2-3 пъти и това му беше. В сервиза му казаха, че ако го е бил оставил да изсъхне щял да заработи без проблем!

Ем тел, ем бодлива!



Тема Vijte sega........нови [re: lvaka]  
АвторGSM_BOSS (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 23:25



Da vi svetna kade e nomera!Zna4i edna Nokia izpisva CS(contact servise) kogato ima gre6ka v prenosa na danni,mejdu otdelnite 4ipove(kazano po nai,ama nai-prostiq na4in)!!!Pri teb problema e eventualno okysqvane mejdu kra4eta na Flash 4ipa(pametta) ili cobba 4ipa(digital signal processor)!

Syveta mi e da go zanese6 v nqkoi dori i ne tolkova kadyren serviz,prosto da mu napravqt edna elementarna promivka(po4istvane ot okisite vsledstvie na vzaimodeistvieto na vodata i el.tok,proti4a6t po verigite),vyv ultrazvukova vana!

Ako tova ne pomogne(predpolagam 4e 6te e dostaty4no),trqbva ve4e po seriozno da se pogledne na ne6tata,za6toto v zavisimost ot prestoq mokyr,zarqda na bateriqta i drugi subektivni faktori,kato solenost na vodata,nali4ie na hlor i drugi mineralni systavki,koito deistvat dosta razru6itelno.

Spodeli kakvo e stanalo!

Nadqvam se,4e bqh polezen,USPEH !!!



Тема Re: Vijte sega........нови [re: GSM_BOSS]  
Автор avalon (непознат)
Публикувано23.07.03 08:57



huh :( i az imam podoben problem.iztyrvah T65 v moreto.sega trygva ,no ot vreme na vreme se restartva sam.promiha go vyv vana i prodyljava da pravi nomera.sega sam si pory4al bateria i se nadaivam kato ia smenia da se opravi.



Тема Re: Pomognete plsнови [re: lvaka]  
Авторcourage (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 11:23



Mnogo sorry ama moiat savet e da zabravish za tel..Az imah takav problem.Eto kak stava, kato se namokriat platkite na tel. nishto ne mu stava, izsahvat, no niakakav chip izgaria i mai mnogo trudno i soleno se opravia.



Тема Re: Pomognete pls [re: courage]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано23.07.03 14:03



Вчера занесох телефона на сервиз.Днес отидох да видя как е дережето и маистора каза 4е имал скъсани пътеки в някоя платка.Ремонта щял да бъде към 40 лв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.