Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 21.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема още за P800...нови  
Авторloobian (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 23:49



Здравейте,

реших този телефон да си купя- P800. Скъп е /1500лв.-1600лв./, но това не е само телефон... има изключително много възможности и ще ми върши чудесна работа.

Пиша тук, за да питам притежателите на този телефон, какви лоши страни могат да изтъкнат?

Предварително благодаря!



Тема Re: още за P800...нови [re: loobian]  
Авторfen na p8OO (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 01:31



priatel kade go prodavat za 1500 leva i az iskam da si go kupia no ne znam kade gi prodavat niakade v sofia za do kam 1500 ili po evtino. ako imash informamazia moliate informirai me.



Тема Re: още за P800...нови [re: fen na p8OO]  
Авторloobian (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 08:18



http://www.911.bg/_a/offers.asp?parent=563&loc=0&act=0&fid=2200&grid=6886&tm=0



Тема Re: още за P800...нови [re: loobian]  
Автор beta (phone test)
Публикувано21.01.03 09:00



Kak se nabutvame za parvite broiki hihihi / az go vzeh za 2000
Apropo tcenata e 1599!!! ne e 1500-1600 ........
edinstvenia nedoastatuk e che oshte ne e izliazal na pazara duo memory stick 128 no chakame kam fevruari
Ako ne si polzval takav tip telefoni i ne znaesh no bateriata ne e ot nai izdrajlivite okolo 2 dni iako ili 3 dni s amo razgovori
drugo - ako izmisliat niakakv predpazen kaluf za ekrana che moje i sakatlatci da stanat - ogromen e i moje lesno da se narani
imam i edno tellme 911 ako imash interes za 1100



Тема Re: още за P800...нови [re: beta]  
Авторloobian (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 10:16



beta- тия 400 часа на стендбай, както го водят от самия производител- не е истина, така ли?

Междодругото, пълния пакет какво включва?
И пак междодругото- колко памет има общо, като си го купиш?

Телефонът изглежда повече от страхотен! Само чакам да стане една сделка /хех, ако стане де.../ и го грабвам!



Тема Re: още за P800...нови [re: loobian]  
Автор beta (phone test)
Публикувано21.01.03 13:29



da ti kaja sigurno na standbay moje i 400 da e no mi se struva che bateriata se razrabotva dnes veche vtori den ot zarejdaneto e na 59 % iako polzvane
V komplekata vliza lux ...hihi stoika za buro sas usb cable +zadriadno +16 mb memory stick duo !!! ne e standarten stick + holder + 3 dopulnitelni pisalki + kaluf /malko sa se iztciganili s nego / sidgimka za raka + 2 diska edinia s add on tools a drugia s soft za sinhro i redaktirane na snimki
Telefona ima 12 mb chakame 128 mb duo memory stick
Za men drug telefon niama do tozi moment koito da se naredi po pokazateli do nego / ako 9210i imashe po malak razmer mojebi .ako 7650 imashe razshirenia za pamet mojebi no uvi ......./
Zadadoh si vaprosa kako iskam dobar PDA s vgraden telefon / imam siemens-fujitsu pocket loox 600 / ili dobar telefon s vgradeni pda funktcii i rezultata e na litce dalgo chakah p800 no toi veche e tuk i go pritejavam tova e !



Тема Re: още за P800...нови [re: beta]  
Авторloobian (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 18:13



beta- благодаря за информацията. Сега вече като че ли съм сигурен- това ще си купя! :-) Само сделката да стане... :І

Междодругото, може ли да се инсталира софтуер, от рода на друг видео-плеър, игри, речник, и т.н...?



Тема Re: още за P800...нови [re: beta]  
Авторloobian (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 20:14



beta- имаш ли информация, кой е официалният дистрибутор на Сони-Ериксон за България, и къде мога да намеря информация дали в Бургас има оторизиран сервиз?



Тема Re: още за P800...нови [re: loobian]  
Автор beta (phone test)
Публикувано21.01.03 22:43



v linkovete na cluba ima mai na ericsson bg adresi i telefoni vij gi
a otnosno videoplayer si ima vgraden no se ochakva valna ot soft za nego taka che vsicho predstoi
otoriziran serviz sa germanos

Редактирано от beta на 21.01.03 22:44.



Тема Re: още за P800...нови [re: beta]  
Авторloobian (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 23:48



Здрасти beta.
Отностно софтуера- страхотно!!!! Аз лично съм програмист, и смятам като /ако/ си го купя, да се поразровя и сам да пиша софтуер за него /четох че може и на C++ да се пише за него, а пък аз именно на C++ пиша/.

Отностно видео-плеъра- има две неща които хич не ми харесват:
1) Няма фул скрийн
2) Не може да се "завърти дисплея"... както например е при ралито или при играта "Мъже в Черно 2". Схващаш ли ми идеята?

А отностно линковете- аз първо тях проверих преди да питам... да там има адреса на представителството или нещо такова, но на Ериксон, а не Сони-Ериксон... пък се съмнявам представителството на Ериксон да внася продуктите на Сони-Ериксон, ама кой знае... не съм в този бранш...

Ааа... сделката май ще стане... сега договаряме условията на плащане... ако онзи се съгласи, пишем договора и си купувам P800! :=)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.