Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 30.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Тема Наблюдения върху Samsung...  
АвторApмeнckия пoп (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 14:21



Та значи, от около месец имам SAMSUNG R210S (silver), беше и на ремонт, но това го пуснах в други теми. За моделите 200/210 се изприказваха маса приказки, че малко им държат батериите. Донякъде това е вярно, защото жена ми има R200S (с активния капак), ползва го вече близо година и батерията кара около 2 дни при нормално ползване. Да, ама с моя не е така - откарва си по 4 дни без проблем, като дневно имам средно по 15 мин. разговори. Та си мисля дали в последните партиди на тия модели не са пипнали нещо вътре или пък да ги комплектоват с по-яки батерии. Не знам какви са параметрите на батериите, защото на тях не пише нищо. Някой чувал ли е нещо по въпроса?
И още един въпрос: някой има ли идея откъде мога да се снабдя с кабел за връзка с PC?



Тема Re: Наблюдения върху Samsung...нови [re: Apмeнckия пoп]  
Авторlinux_fan (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 08:28



Abe i az vzeh edin N500 - ama ne moga da nameria data cable... To i hands - free ne moga da nameria...
I vashia telefonchik (210) li ne zvani alarmata, kogato e izkliuchen ? Ebati gadnoto nesto.



Тема Re: Наблюдения върху Samsung...нови [re: linux_fan]  
АвторApмeнckия пoп (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 01:40



С всички самсунги е така - алармата звъни само при включен телефон. Което е както недостатък, така и предимство - зависи откъде го погледне човек. На мен лично не ми пречи, аз и без това алармата много рядко я ползвам...



Тема Re: А мелодий за този модел ?нови [re: Apмeнckия пoп]  
Автор Alex ll ()
Публикувано01.12.02 12:47



Дайте сайт с мелодий за SAMSUNG R210S .....аз намерих един ама нещо не се справих, не ми се изясни след като го получа като SMS как да го прехвърля при мелодийте
Иначе жена ми си го взе вчера и нямам още наблюдения за батерията



Тема мелодии за този модел...нови [re: Alex ll]  
Авторsamsunek (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 13:16



Лошата новина е, че ще трябва да си ги набираш на ръка мелодийките, иначе тук-там из нета има, особено по руските сайтове. Виж на темата за N500. СМС с мелодия трябва да си дойде като мелодия и ти да каже - да я запазя ли... ДРУГИЯТ ВАРИАНТ Е ДА Я ИЗПРАТИШ НА ПРИЯТЕЛ С НОКИА И ТОЙ ДА ТИ Я ПРЕПРАТИ - АПАРАТЧЕТАТА СА NOKIA SMART MESSAGING съвместими. Батерията на Н500 трае по 5 дена, по руските форуми чета, че ако изключиш светодиодчето, дава още 1 ден живот. Недокументирано - Н500 приема лого на оператор.



Тема Re: А мелодий за този модел ?нови [re: Alex ll]  
АвторApмeнckия пoп (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 18:37




Работи безпроблемно, посочваш само, че телефона ти е SAMSUNG.
Това важи и за всеки сайт, от който можеш да пратиш мелодия за NOKIA. Същата мелодия можеш да я пратиш и на тези SAMSUNG-и.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.