Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 17.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Siemens c45 или Motorola T191нови  
Авторycмиxвaщ ce (Нерегистриран)
Публикувано02.09.02 14:20



Кой от двата GSM-а е за предпочитане, в цената са почти еднакви, като функции доколкото разбрах също не се различават много. Аз лично съм се насочил към Т191, ама все пак да ви питам и вас.
Благодаря предварително!



Тема Re: Siemens c45 или Motorola T191нови [re: ycмиxвaщ ce]  
Автор Great Blondino (непознат)
Публикувано02.09.02 18:57



А аз пък си мислех, че никой не се хваща на промоциите на ...

И двата не ми харесват, но аз съм за c45!

*ignorance is bliss*


Тема Re: Siemens c45 или Motorola T191нови [re: ycмиxвaщ ce]  
Авторvalio (Нерегистриран)
Публикувано02.09.02 19:34



az prodavam 191 za 230lv. 4isto nova .ne e kodirana s 6 mesetza garantzia valer4o@hotmail.com



Тема Re: Siemens c45 или Motorola T191нови [re: valio]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано02.09.02 21:47



И двата са добри за парите си, даже много добри. Перфектни телефони в границата нисък/среден клас, с елементи на бизнес възможности. Нали знаеш, че вече се размиват границите между класовете. Лично аз по-харесвам 191-просто няма как да сбъркаш, напълно ще те устрои. За практичен, делови човек са екстра-и батерийката и обхвата и менюто, малък, удобен, красив, сигурен и т.н. Добри телефони в класа си. Е, аз имам Нокия 6510, скоро не предвиждам да фалирам и да слизам надолу. Минах по пътя на евтините телефони и честния труд.



Тема Re: Siemens c45 или Motorola T191нови [re: Great Blondino]  
Авторycмиxвaщ ce (Нерегистриран)
Публикувано03.09.02 02:18



Не не става дума за промоцията. Просто не мога да се обвържа за една година с Глобул още повече, че вече достатъчно време съм доволен от МТел. Просто реших да сменя GSM-а и сега възможностите ми опират до този избор и затова питам.
БТВ би ли ми казал защо все пак си за с45-ицата, явно има някакви качества в повече, а точно отва ме интересува мен.



Тема Re: Siemens c45 или Motorola T191нови [re: valio]  
Авторycмиxвaщ ce (Нерегистриран)
Публикувано03.09.02 02:18



Ще си помисля ...



Тема Re: Siemens c45 или Motorola T191нови [re: 777]  
Авторycмиxвaщ ce (Нерегистриран)
Публикувано03.09.02 03:23



Мерси за мнението. И на мен по ми харесва 191. Наистина не е кой знае какво, но точно в момента това мога. Ако някой може да предложи нещо със същите качества и горе долу с тази цена ще съм му много благодарен.




Тема Re: Siemens c45 или Motorola T191нови [re: ycмиxвaщ ce]  
Автор UglylPL (beginner)
Публикувано03.09.02 15:39



C45 ima dosta poveche funktsii..............primerno SMS mu e s 760 znaka...imash profili na SMS...........Abe s novite FW ima sumati bazikni deto 191 gi niama...
C45 niama samo Animirani screensavery



Тема Re: Siemens c45 или Motorola T191 [re: UglylPL]  
Автор SEABOY (Made in Varna)
Публикувано03.09.02 22:03



А МТ50 дали има анимирани скрийн сейвъри?

Хубаво е лятото да бъдеш на море, шопите са тука и купона си тече...


Тема Re: Siemens c45 или Motorola T191нови [re: ycмиxвaщ ce]  
Автортeoбop (Нерегистриран)
Публикувано05.09.02 16:41



не му мисли! вземай ц45 и си гледай кефа! невероятен телефон за парите си. ако случиш може да го купиш с li-ion батерия както аз случих:) но си го вземи от хубав магазин, за да не уцелиш някой дефектен!
според мен има две марки телефони - siemens и nokia...другите са ала бала




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.