Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 01.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Тема PROBLEM S BOSCH 909 DUAL Sнови  
Авторtodorov4O (Нерегистриран)
Публикувано24.06.02 23:20



NIAKOI DA E IMAL PROBLEM S BOSCH 909 Dual S?
Pokazva searching, no ne namira mreza :(
dali e software za da znam da si zimam li kabel?

Blagodaria, Milen Todorov
todorov40@abv.bg

sms: 087 904519



Тема Re: PROBLEM S BOSCH 909 DUAL S [re: todorov4O]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано25.06.02 13:43



Аз имах такъв проблем с 909d (този с капака). 909ds ми правеше такива глупости, но от време на време. А сега 1886 (Siemens S40) не ми се регистрира в мрежата, което понякога е целодневно. Обхват има, аз мога да набирам и говоря, но като ме търсят дава няма връзка с този номер, докато не му дам да избере мрежа или докато не звънна на произволен номер.

Тия телефони има ебават майката като ги разкодират



Тема Re: PROBLEM S BOSCH 909 DUAL Sнови [re: todorov4O]  
Авторdiv-ane (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 16:27



I az ima tozi problem s 909 - na miasto sym na koeto ima maximalen obhvat i ponikoga dava 'search network' - niamam si idea ot kakvo moje da e. Drugi telefoni v systata sgrada si rabotiat bez problem.



Тема Re: PROBLEM S BOSCH 909 DUAL Sнови [re: div-ane]  
Автор DTMF (FSK)
Публикувано25.06.02 18:00



А аз на един бош като му сложих моята сим карта и спря да прави проблеми с мрежата , а проблема беше че показва пълен обхват а като го избереш от друг гсм казваше че няма връзка с този номер



Тема Re: PROBLEM S BOSCH 909 DUAL Sнови [re: DTMF]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано25.06.02 19:01



А аз на S40 като му сложих Глобулската ми карта и ми се появиха 21 фиктивни SMS-а без дата и т.н., които немога да ги изтрия, ама постепенно започнаха да изчесват и за 2 месеца остана самоедин ...

Голяма любов имам към тоя телефон иначе да съм го метнал.



Тема Re: PROBLEM S BOSCH 909 DUAL Sнови [re: Spidercho]  
Автор222 (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 20:59



Абсолютно същите проблеми имах и аз, много се нервирах. По едно време мислех че мрежата прави мизерии. После изведнъж се оправи от самосебеси. Вече е на 2 години, един колега го ползва и се оплаква, че спонтанно се самоизключва. Очевидно това са магарии от неграмотното разкодиране. Жалко, защото дуал ес 909 е велик телефон... просто беше страхотен-като качество на звука, обхват, меню...



Тема Re: PROBLEM S BOSCH 909 DUAL Sнови [re: 222]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано26.06.02 17:15



уф дееба... толкова му се кефя на тоя телефон а така ми скършвате хатъра ;-)

добре поне, че филипсите като ги разкодират има само 2 варианта - успешно - работи / неуспешно - за боклука. няма такива междинни варианти полуработещи. филипс рулз ;-)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.