Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:19 19.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Siemens S40нови  
Автор koaлчe (мекичко)
Публикувано07.02.02 06:29



Интересувам се от мнението ви.
Смятам да си купя Siemens S40

, но никога не съм виждала менюто му, затова благодаря на всеки, който сподели как намира апарата като цяло.
WAP, Bluetooth, JAMBA и други екстри (знам например, че няма voice dialing) не ме интересуват.
За мен е важно менюто да е удобно.

Досега съм имала Motorola StarTac, Nokia 7110 и Ericsson-и - казвам това като база за сравнение.

постингът не е обява.

С уважение:




Тема Re: Siemens S40нови [re: koaлчe]  
Автор koaлчe (мекичко)
Публикувано08.02.02 06:43



добре, де, поне нещо "за" или "против" Sienems-ите (изобщо) няма ли да споменете? ако продължавате да ми мълчите, ще си взема накрая един Ericsson Т39 и приключвам темата

С уважение:




Тема Добре де :))нови [re: koaлчe]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (стар клубар)
Публикувано08.02.02 09:10



Щом си го харесъл - добре. Хубав е телефона. Сименса имам предвид. Но се чудя вече при второто ти предложение кое ще е по-добре. Кажи хпоне колко струва сименса..аз отдавна не съм го мяркал - не съм и гледал. Иначе и мен много ме кефи -с тази синя подсветка, той беше един от първите на пазара.. трибандов и помни 1000 номера в телефона .
Докато от друга страна т39 е истинско бижу - интернет, блутуут и прочие.. държи много стендбай и т.н. Единствено цената - 550лв..
Ти ще си решиш.. кажи с колко разполагаш и колко е сименсчето?



Тема Re: Siemens S40нови [re: koaлчe]  
Автор BNN (фен)
Публикувано08.02.02 09:16



Мдаааааа ... Виж сега ... Този телефон е Сименс само на хартия .... както и S42 ... прилича малко Bosch 909s dual, нали? Я кажи наистини с какви средства разполагаш и какво точно търсиш в модела който желаеш да си купиш.

Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.


Тема Re: Siemens S40нови [re: BNN]  
Автор UglylPL (beginner)
Публикувано08.02.02 09:46



Mdaaaaaa.....S40 i S42 sa poslednite modeli izlezli ot laboratoriite na Bosch....sled kato gi kupiha Siemens......Kakto i S30 primerno.....koito si e Bosch 510.....kakto i da e.Po printsip Bosch praviha dobri telefoni....Az kogato stanah abonat na Mtel predi niakolko godini.....parvia mi aparat beshe Bosch Com608.......mnogo iako neshto.....izkara me 2 godini......strahoten obhvat.....i mnogo izdarjliv na udari.....padal e mnogokratno razpadal se e na chasti.....i pak raboteshe ...sled kato go sglobish........Imat lesno menu.....ima i barza navigatsia......Abe gotin e.....
No i Ericsona si zaslujava......toi dori mai e po evtin ot S40

Regards,
Ugly

Не става "тая" работа в "оная".....и душата в рая:)))


Тема Re: Siemens S40нови [re: koaлчe]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано08.02.02 09:51



Бих предпочел S45 или Sl45,не мисля че S40 е читав!Не съм чувал някои да го хвали!



Тема Re: Siemens S40нови [re: Muchacho]  
Автор UglylPL (beginner)
Публикувано08.02.02 10:28



Da si chul niakoi da hvali sendo......kato ne poznavat horata neshto , kak da go hvaliat.........
Sashtoto e i za AudioVox.....dobri aparati.....izdarjlivi,nikoi ne gi hvali........:)

Regards,
Ugly

P.S.
inache i az bih predpochel S45:))))))

Не става "тая" работа в "оная".....и душата в рая:)))


Тема А защо?нови [re: UglylPL]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (стар клубар)
Публикувано08.02.02 11:15



я ми кажи какво намираш повече в s45 отколкото sl45 ?? Мен нещо не ми се връзва тая работа... Трябва да ти кажа, че в момента не си сменям апарата за нищо... Единствено моя и още една Моторола поддържат Java апликациите, а те са толкова разнообразни, че можеш да се замаеш...



Тема Re: А защо?нови [re: Чepнorлaв]  
Автор UglylPL (beginner)
Публикувано08.02.02 11:27



Ako tarsim Java aplikatsii v edin aparat da......
inache......ami neznam predpochitam S45....nai malkoto ima po dobar obhvat i po malko izvesni bagove:)

Nali znaesh che poniakoga opira i do lichen vkus......

:))))

Regards,
Ugly

Не става "тая" работа в "оная".....и душата в рая:)))


Тема Това за обхвата...нови [re: UglylPL]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (стар клубар)
Публикувано08.02.02 11:31



не ми се чини много-много да е вярно. С тая вътрешна антенка...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.