Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 30.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема s35 vs 6210нови  
Автор omikron (terorist)
Публикувано22.03.02 09:44



edin priqtel me pomoli da popitam
10x predvaritelno

Ако говориш с Бог това е молитва, ако Бог ти говори, това е шизофрения.


Тема Re: s35 vs 6210нови [re: omikron]  
Автор Dodger (Just Dodger)
Публикувано22.03.02 10:09



Ти в час ли си изобщо?!?! Тези Siemens са пълна боза... как изобщо можеш да питаш такова нещо? Това е все едно да се опиташ (разбира се напълно безуспешно) да сравниш Marantz с Nova... В момента в света има 3 марки и една, която се опитва да взема 2-3% пазарен дял... да ти кажа това не е Siemens. Разбира се става върпос за пазарана на мобилни телефони, а не комуникационно обурудване. Благодарение на тъпите Мтел Siemens станаха известни в БГ, иначе по света ги ползват само за гастарбайтери - раздават им ги без пари и после ги хвърлят...



Тема Re: s35 vs 6210нови [re: Dodger]  
АвторLars (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 10:39



Въобще не съм съгласен относно критиката за Siemens.(не говоря за моделите от клас А) Само не ми хвали Nokia-ta, която в един клас със Siemens, с горе-долу същите възможности е 2 пъти по скъпа.
А точно пък за Siemens S35 и Nokia 6210 може да погледнеш характеристиките. В повечето случаи Siemens е по добър.



Тема Re: s35 vs 6210нови [re: Dodger]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано22.03.02 10:40



ewala, kak moja da izbylwash tolkowa gluposti ...
ama shto si stoish w bg a ne trygwash po ulicite na ewropa da sybirash izhwyrleni siemensi, znaesh li kolko parichki shte naprawish

Видяла жабата, че подковават коня и си вдигнала и тя крака.


Тема Re: s35 vs 6210нови [re: zar]  
АвторLars (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 10:50



Може ли да попитам кои модели Siemens ???
Само не казвй "всички". Ако е така може да ми донесеш някои S45,Me45 ili Sl45i. Направо ще си на далавера.



Тема Re: s35 vs 6210 [re: Lars]  
Автор Dodger (Just Dodger)
Публикувано22.03.02 10:58



Смешник! Ти сега и Telit ще започнеш да ми хвалиш, защото видиш имат 100 телефона продадени, а пък са евтини... Аз познавам само 3-ма с "устройства" (защото това е по-скоро някаква дръжка) от тази фирма - много са недоволни, но са дебили. Но... ти няма да разбереш, пък и щом гледаш цената... Знаеш ли, че Москвича има същата функционалност като Форд?



Тема Re: s35 vs 6210нови [re: Lars]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано22.03.02 11:06



a sl-a go izhwyrliat ot dosta wreme ... sega na posledyk mnogo se hwyrliat S i ME 45, a w nai-skoro wreme shte zapochnat da se izhwyrliat i M50, SX45 i ME/S45i


Видяла жабата, че подковават коня и си вдигнала и тя крака.


Тема Re: s35 vs 6210нови [re: Dodger]  
АвторLars (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 11:17



Сега ще се обиждаме ли?! Няма да ти хваля Telit, а пък разбираш ли, и аз мисля, че са скапани. Ама по-тъпо сравнение от това с Москвича неможа ли да дадеш(зависи и от Ford-a де)? Само ми кажи по какво си приличат? Че и двете се движат (евентуално)? Ако по това сравняваш и GSM-ите няма какво да кажа.
Имам предвид ако не си разбрал, че за една и съща цена Siemens предлагат по-функционални телефони. Не казвам нищо лошо за Nokia.



Тема Re: s35 vs 6210нови [re: zar]  
АвторLars (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 11:21



Е, тогава ако може да ми донесеш някой работещ изхвърлен последен модел, няма да имам против да ти го платя.



Тема Re: s35 vs 6210нови [re: Lars]  
Автор Dodger (Just Dodger)
Публикувано22.03.02 11:25



Добре де... няма да се обиждаме...
Но за каква фунглионалност ми говориш... та siemens са толкова калпаво направени, та това,че имат разни екстри като GPRS, диктофон и ... абе каквото и да имат не означава, че те функционират нормално, докато при фирми като Nokia, Ericsson, Motorola това не е така. Имам лични наблюдения по-специално върху C35, M35, ME35 и SL45 (като се сетя на каква цена излезе... пак ще си говорим за Nokia, а сега колко струва?!), ми тези телефони са толкова бъгливи, че който можа го продаде о време... Отделно можем да поспорим и за удобството и надежността при работа с тях. Но хайде стига толкова, оставам преценката на пазара.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.