Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 13.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Voteнови  
Автор Xимиkът (Администратор)
Публикувано18.10.01 20:59



Мисля че трябва да изберем моделатор на клуба. Трябва това да е човек , който наистина ще следи дали в клуба няма хора които пишат глупости и само парнат клуба с просташки съобщения.Всеки който зелае да се кандидатира да напише по-долу защо смята че е подходящ, а другите които не са желаещи да направят своя вот. Това е за доброто на клуба!



Xимиkът

Let us make a chemical reaction!

Редактирано от Xимиkът на 18.10.01 21:49.



Тема DTMFнови [re: Xимиkът]  
Автор airhead (въздухар)
Публикувано18.10.01 21:35



От краткото си пребиваване в този клуб, сякаш съм нещо като фен на DTMF, тъй че ако той вземе да се кандидатира, има моя глас.

БТВ, не се ли казва модЕРАтор, бе мама му стара



Тема Re: DTMFнови [re: airhead]  
Автор Xимиkът (Администратор)
Публикувано18.10.01 21:47



Trqbva kanditatura..........

Let us make a chemical reaction!


Тема Re: Voteнови [re: Xимиkът]  
Автор Sag (n/a)
Публикувано18.10.01 21:51



w tozi forum pishat i chetat mnogo hora, izrazqwat se nai raznoobrazni mneniq. koito i da byde izbran kato moderator, toi bi moderiral wyz osnowa na lichnite si razbiraniq. taka nqma garanciq za obektiwnost. spored men ako e nujno da se moderira foruma, trqbwa da ima pone trima moderatora, chiito deistwiq da bydat syglasuwani. no nujno li e wyobshte da se moderira?

it's not a matter of you vs. me


Тема Re: Voteнови [re: Sag]  
Автор Xимиkът (Администратор)
Публикувано18.10.01 22:31



Neka badat 3ma no trqbva da ima...... ne moze vseki selqk da pishe tuk i da psuva..... NEKA DA SE IZBERAT TRIMA >>>>>>

Let us make a chemical reaction!


Тема Re: Voteнови [re: Xимиkът]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано18.10.01 23:16




towa na cenzura mi namiriswa
jiweem w swobodna dyrjawa wse pak
neka ima ama triabwa da e iasno kakwo moje i kakwo ne moje da prawi, inache ideiata da sa poweche e dobra



Тема Re: Voteнови [re: zar]  
Автор Xимиkът (Администратор)
Публикувано19.10.01 00:01



Ne chenzura.....a premahvane na prostotiite...... seki da si govori kakvoto shte no da ne prechi i da ne drazni

Let us make a chemical reaction!


Тема Re: Voteнови [re: Xимиkът]  
Автор Haco ()
Публикувано19.10.01 00:38



Az lichno ne mislja che trjabva da ima moderator
Dobre si ni e taka i bez takuv
A si e istana che smisleni temi njama mnogo.
Ama vse ima njakoj kojto se zanimava s tova da im otgovarja.
To mnogo e tezhko i da se opredeli koj e kluba v sushtnost.
Predi povecheto mnenija bjaha v Mobilni komunikacii ( kato njamashe GSM i Mobifon)
Sled tova se prehvyriha tuk, no sega gledam che i Mobilnite operatori subirat postingi ( Na men dazhe i ne mi ostava vreme da gi preglezhdam vsichkite)
Tuk e stanalo po skoro Klub za obsluzhvane na klienti na raznite mobilni operatori ili firmi proizvoditeli (neshto za koeto, na samite tjah ne im puka mnogo mnogo)
Samo pregledajte kakuv tip sa novite postingi?
I osnovnoto e edni i sushti vyprosi, na koito vseki novozakupil si telefon ( ili nov potrebiltel na mobilen oparetor) ne mu se zanimava da pregleda starite diskusii.
Ama si mislja che ako vzeme njakoj da pravorazdava nishto njama da izleze ot tova
A puk i to ne stava taka idva njakoj i kazva ajde da ima moderator, to po skoro rukovodstvoto na dir.bg trjabva da reshi
A pyk i da me izvinjama "Himukyt" ama ne mi e izvesten mnogo s postingi tuk (pone s tozi nick)

www.info-bg.com



Тема Re: Voteнови [re: Xимиkът]  
АвторAlhimikyt (Нерегистриран)
Публикувано19.10.01 02:05



Opredeleno sym ZA.
Po princip cenzurata, wypreki wsichkite si loshotii, powishawa kachestwoto na diskusiqta, zashtoto otsjawa pone pljawata.

Eto primer za edin komentar, kojto plache za cenzura:

da izberem njakoj kojto mrazi Nokia i wsichki pro-Nokia mneniq shte otpadat! Muahahahaha!



Тема DTMF и Delwinнови [re: airhead]  
Автор lnfoMatic ()
Публикувано19.10.01 08:47



Също гласувам за DTMF + Delwin





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.