Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 20.06.24 
Култура и изкуство
   >> Графити - гласове от улицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема re4nik na tagovete + VUPROSSS  
АвторSKROMNlQT FEN (Нерегистриран)
Публикувано27.12.05 16:25



6To nqkoi ne se fane da napravi re4nik na tagovete
Sre6ty seki tag po edin maluk profil na crewto - koi y4astva, ot kude sa, kontakti.. edna, dve snim4itzi na rabotite im....
bi bilo polezno, a?

da zapo4nem, koi moje da mi kaje kakvi sa ACS???




Тема Re: re4nik na tagovete + VUPROSSSнови [re: SKROMNlQT FEN]  
Автор SaSho_grc (IGNITION)
Публикувано28.12.05 14:23



direkten otgovor-re4nik na tagove e absolutno 900% nevuzmojno da se napravi-mini po koqto i da e glavna ulica v sf naprimer i 6te razbere6 4e ti trqbva da napi6e6 vtora bibliq. a koi u4avstva otkude sa i kontakti-haha-tva suvsem go zabravi. polza ne vijdam-moje i da ima nqkakva ama nz. btw 6to taka si napadnal acs? smisul-da napi6e6 2 temi posveteni na tqh za polovin 4as-ne6to...hmmmmm........



Тема Re: re4nik na tagovete + VUPROSSSнови [re: SaSho_grc]  
АвторXpres (Нерегистриран)
Публикувано02.01.06 11:27



naistina sa mnogo crewtata.. mnogo se otkazvat, mnogo po4vat da risuvat. nqkoi smenqt tagove.
kontakti - nqma koi da dava.. naimnogo meil, a puk ako mnogo iskash da namerish nqkogo moje i sam da go napravish.

ACS: Army Crew Sofia.
Pate, Caps (sega Sick mai4e), Mape (predi Rape) i Snb (sa u4i v avstriq, rqdko e tuka.. za shtastie).
Pate i Caps dokolkoto znam samo legali pravqt ve4e.. ma i te ve4e se zagubiha. Malkiq Mape prai uj nqkfi neshta, ma i nego ve4e go nqma. toi mai naizariben beshe.
i tka..



Тема Re: re4nik na tagovete + VUPROSSSнови [re: Xpres]  
Авторнekaaз (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 19:32



50цц димек 50цент крю както си личи това крю е под вличнието на моя кумир 50цент.членове сме аз а.к.а. 50цент един фр а.к.а. нели и ощи един а.к.а. еминем..така тагваме меже да го наречете уак или фейк или позьорско ма е тка




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.