Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 29.09.24 
Култура и изкуство
   >> Графити - гласове от улицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Moje li nqkoi da mi kaje...нови  
Автор outro (непознат )
Публикувано25.04.05 08:34



...neshto poveche za capachkite, za vidovete i syotvetno za prednaznachenieto im, zashtoto ot tova, koeto prochetoh v site-ovete ne mi stana osobeno qsno...
10x



Тема Re: Moje li nqkoi da mi kaje...нови [re: outro]  
АвторQSX (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 11:41



aide az shte se napraa na razbira4 malko..
vsushtnost ima mnogo kapa4ki, no pove4eto ti trqbvat samo v mnogo naprednal stadii ;] a puk i pove4eto neshta mogat s pove4eto kapa4ki da se pravqt.
Dobre. Vsushtnost ti trqqt 2 kapa4ki - s koito mojesh vsi4ko da pravish. Tova sa nqkfo Skinny i Pink Dot (bqla debela kapa4ka v rozva diuza). Skinnyto e naimalkata kapa4ka. Udobna e za fashtane i pruska supermalko boq. Ima nqkolko vida skinnyta, ot skinny level 3 kum level 1 puk i superskinnyta i kfi li ne, naidobre e da si namerish standartno skinny shtoto stava na po4ti vsi4ki flakoni. s nego pravish detailite ili razni malki efekt4eta... naive4e na legal shte ti potrqbva.
za bombing ti trqq nqkuf Fat Cap /zlaten (ultra fat, naigolemiq vuzmojen cap, no habi mnogo boq) ili podobre Pink Dot, kakto ve4e spomenah/. S nego si pravish pove4eto neshta na bombing. Shte ti trqbva mnogo trening dokato mojesh da rabotish efektivno s nego, zashtoto v na4aloto shte se omazvash i shte ti te4e naiveroqtno, no probvai pone da ocvetqvash s nego, mnogo burzo stava. Kato naprednesh malko shte si pravish i superto4ni konturi i outline-i s nego i vsi4ko shte izglejda mnogo masivno, i naive4e shte e mnogo burzo i to4no.
Za drugite capove.. ima kfi li ne.. soft cap primernu.. moe i s nego da potrenirash.. toi e nai4esto 4erven cap, predi s proline go prodaaha.. pruska sredna to4ka, no puska malko boq nakup, koeto zna4i 4e shte ti trqbva mnogo vreme za da pravish neshto s nego. Mai4e toi beshe i cap-a koito ot dale4e pruskashe to4ka s krug4e okolo nego, priqten efekt.. ina4e drugo ne ti trqbva.
s zdrave ;p



Тема Re: Moje li nqkoi da mi kaje...нови [re: QSX]  
АвторQSX (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 11:49



otdelno ima i razni izguzici, kato 4etkata primernu..
tva e cap koito pravi shiroka no tunka 4erta.. abe kat marker, ma za nishto ne staa tfa...
ina4e ima i NY Caps.. malki capove, kolkoto za prusta ti, no vsushtnost v USA mai4e gi prodaat shtoto sa poevtini, ne za drugo ;] ina4e NY Fat i NY Rustol Cap sa dobri4ki, no mnogo ne gi obi4am shtoto sled pove4ko rabota s tqh te zabolqva prusta.. osobeno prez zimata...
ta ako mojesh da se nau4ish s fat da bacash shte napredvash ;]



Тема Re: Moje li nqkoi da mi kaje...нови [re: QSX]  
Автор outro (непознат )
Публикувано25.04.05 12:22



..hlyc....
ama tezi kapachki bili cqla filosofiq... eha..syvsem mi obyrka labilniq mozyk... : )
mersi mnogo za izcherpatelnata informaciq
ako se setish za oshte neshto....shte se radvam da go procheta ; )



Тема Re: o6te 1 vuprosнови [re: QSX]  
Авторneia (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 19:34



a bi li mogul da napi6e6 ot kude moga da si kupia ot vsi4ki razmeri kapa4ki s razli4en diametur na otvora za pruskane i koito da sa nai-dobro ka4estvo?

magazini?

i kakvo misli6 za markerite, koito se prodavat-tiah li nari4a6 4etki?
ako ne, polzval li si gi i dovolen li si ot rezultata ili ne si struvat?



Тема vypros..нови [re: outro]  
Автор outro (непознат )
Публикувано26.04.05 07:53



A kakvo mislite za Montana Gold? Chetoh che sa nai-dobri.....



Тема Re: a i o6te 1 vuprosнови [re: Xpres]  
Авторneia (Нерегистриран)
Публикувано26.04.05 13:32



Mersi za iz4erpatelnia otgovor. Mn , mn .

Iskam da popitam o6te, sled kato grafita e gotov, s kakvi materiali go obrabotva6 ti naprimer i izob6to pove4eto ot vas, za da se zapazi. Vse pak ako go ostavia taka- malko voda da pokape i ve4e se e raztekul.

E, moga i da si zadam vuprosite napravo v niakoi ot poso4enite ot teb magazini, no mislia 4e e po- dobre niakoi ot foruma da me posuvetva, 4e poslednoto mi proizvedenie stana strahotno, ne mi se 6te da se uni6toji i truda mi da otide na kino, sled kato si opropastih i belia drob i vs vutre6nosti, dokato se nadi6am i nagultam sus spreiove...



Тема Re: vypros..нови [re: outro]  
АвторQSX (Нерегистриран)
Публикувано26.04.05 15:48



xax..
da ti kaja s nishto ne go majeme sled tova ;] vse pak tova e BOQ, ne tebeshir ;] kat si preboqdisash stenata, tq ne pada ot voda, nali ;]

za Montana Gold..
ami Molotow i Montana sa naidobrite proizvoditeli za flakoni.. kato gi pravqt specialno graff, tka 4e sa po-po-nai, tui kato iziskvaniqta sa jestoki. Trqbva da pokrivat maximalno mnogo i burzo, vuzmojno naitihi i lesni za upravlenie.
Montana imat mnogo vidove flakoni.. Black, Gold, Platinum + Ispanska Montana (Hardcore) i Italianska. V Bulgaria ima za momenta samo Hardcore i Gold, skoro sigurno i Black. Gold ima postoqnno, zashtoto ot denicom go vnasqt, rqdko svurshva, a i kat svurshi zarejdat pak sled mesec.. Hardcore vnasqha BAS, no se otkazaha do kolkoto razbrah zashtoto ne im izlizala smetkata. V Momenta samo NapaS imat Hardcore, kato gi nosqt ot Gurciq ;]
Az li4no predpo4itam Hardcore zashtoto si padam bomber i Hardcore-a pokriva po burzo, no Golda se upravlqva polesno - za tova za legal si e mucka. I dvata flakona imat super dobri cvetove, no Hardcore e s glancovi cvetove, koeto zna4i 4e na hrom ne lepva, dokato Golda e s matovi, koeto zna4i 4e moje da se polzva za kontur i pri hromov pulnej.
poskoro e vupros na vkus za Hardocre/Gold no v vseki slu4ai i dvata flakona sa naidobrite v Sofia.



Тема Re: vypros..нови [re: QSX]  
Авторneia (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 17:48



yjkim boia e da.

No kato umaja s malko voda i se zamazva i razmacva...

vuzmojno e problema da idva ot tova 4e celi 2 sedmici sa izminali, no veroiatno ne e zasuhnalo...
ne znam. Vuzmojno e ot tova da idva problema da.
mersi.



Тема Re: vypros..нови [re: neia]  
АвторQSX (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 20:16



flakon bi trqqlo da suhne za minuti..
a tova 4e e na sedmici e daje oshte podobre ;]
moje bi ti pada osnovata, ako stenata e bila gadna ili mokra (osobeno ako e lamarina), moje da se slu4i da pada boqta..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.