Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:41 23.06.24 
Култура и изкуство
   >> Графити - гласове от улицата
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Графити - Изкуство??нови  
Автор Casta Diva (elusive)
Публикувано10.04.03 20:46



Като малка много обичах да ми е шаренко. И колкото по-шаренко ми беше на окото, толкова по-шаренко ми беше и на детската душа. Но пичове и мацки, другарки и другари, граждани и селянки, хайде да не живеем в детска градина, а? Графити. Хах. И какво изкуство точно виждате в това някой да напише името на бандата си с полу-разбираем шрифт?

________
Иф дер из ноу сууп уай дер из съч ън айдия ес а спуун?


Тема Re: Графити - Изкуство??нови [re: Casta Diva]  
Автор......:::: NlCK ::::...... (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 00:28



Nikoj i ne tvurdi to4no, 4e graffitite sa iskustvo, pone v Bulgaria o6te ne... no po sveta ima mnogo hora, koito sa go vuzprieli i kato takova... Az li4no smjatam 4e sled vreme i tuk 6te se prevurne, no pone sled 2-3 godini, moje da se kaje, 4e dosega mnenieto mi e bilo dosta merodavno, tui 4e moje6 da si pravi6 izvodite...



Тема Re: Графити - Изкуство??нови [re: Casta Diva]  
АвторKo3 (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 11:45



mi dali Graffitite sa atr ili to4no ti (casta ) edva li mojesh voobshte da davash mnenie - takak 4e si go zadruj porazgledai po svet i u nas vij za kvo staa vupros i posle davai mnenieto si !!!! mmmmda vij v www.graffiti.org primerno !!!!!
murals against war !!!!



Тема Men pak me kefat...нови [re: Ko3]  
АвторByteSize (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 02:35



..i ne za6toto sa 6areni, ami za6toto da napravi6 edin grafit stuvra mnogo vreme i artisti4na misal... Imam grafit po koito sam skiciral pove4e ot 3 weeks dokato stane savar6en! Vqrno e 4e grafitite ne sa mnogo "predstavitelni"... no vse pak sa iskustvo (spored men)...



Тема Re: Графити - Изкуство??нови [re: Casta Diva]  
Автор Члeн1 (Прероден)
Публикувано18.04.03 02:20



навремето мислехме да изпишем имената на Админите на дира на едно много известно място в софия , това беше малко преди да решим , че е по-добре да им уважим входовете :))))))))

I am not as forgiving as The Emperor.


Тема Re: Графити - Изкуство??нови [re: Casta Diva]  
АвторSladkata (Crazy for snowboard) (Нерегистриран)
Публикувано20.04.03 03:42



Ей! Аз лично правя графити в училищната сграда и искам да ти кажа че всички адски много им се кефят!!!! Един готин графит, направен с много желание и старание (както аз, мойте приятели и всички други ги правим) е МНОГО по-добре, отколкото темата "Левски - ЦСКА" по стените на училищтето ми!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Графитите не са името на "бандата" с "полуразбираем шрифт"!!! Това е картина, която изобразява неща от живота!!!!
А правенето на графити е изкуство, повярвяйте ми!!!!!! Трудно е! Ако никога през живота си не сте правили графит, не можете да ме разберете, защото усещането, когато го рисуваш не може да се обясни - трябва да го почувстваш!!!!!!!

Кажете, какво предпочитате:

А) готин, хубав графит, направен с истинско желание, кеф и много време?

ИЛИ

Б) надпис: "Пешо обича Пена ..."?

Изборът е ваш!
Аз лично ще избера хиляди пъти: А!!!!!!



Тема Re: Графити - Изкуство??нови [re: Sladkata (Crazy for]  
Автор Члeн1 (Прероден)
Публикувано21.04.03 01:34



ААААААААА

виждал съм много яка графити на някои училища



Тема Sladkata,U R sooo right....нови [re: Sladkata (Crazy for]  
АвторByteSize (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 05:02



/-\ mnogo qsno... !!! :)))))

temata e L-S CSKA mi e do bolka poznata!!! trqa da vidite prosto kolko mnoo steni i grafiti sa osakateni s 4epati nadpisi na otpadaka na ob6testvoto -skinovete!!! pla4e mi se 4esno.. d**a ple6ivite praseta!!!

Редактирано от stargaloto на 21.04.03 09:39.



Тема Re: Sladkata,U R sooo right....нови [re: ByteSize]  
Автор......:::: NlCK ::::...... (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 10:33



suglasen sum s tebe, opredeleno graffitite raznoobrazjavat i sku4nata ina4e u4ili6tna sreda hehehe....



Тема ....нови [re: ......:::: NlCK ::::]  
АвторSNB (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 09:20



graffiti donqkude e art. Ma 6tom si drasne6 "imeto" na graffiti tva ve4e ne e li art?! vajnoto e kak izglejda a dali 6e napi6a pe6o pena snb cska l-s nqma zna4enie. osven tva e glupavo da prai6 graffiti poradi pri4inata 4e graffiti e art. az go pravq 6ot me vle4e i mi e kef kat praa.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.