Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 03.06.24 
Култура и изкуство
   >> Графити - гласове от улицата
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Стенните штампи - нова мода?нови [re: triss]  
АвторSAiAN (Нерегистриран)
Публикувано25.07.04 23:25



:) Govorime si za 6abloni, deca :)) ( stenite 6tampi ) heheheh mn qko zvu4i . Nekoi pat zemete se ka4ete do Stud grad - i porazgledaite malko "steni 6tampi" - deto samo v PAris i Milano gi ima - i pove4eto ne behte 4uvali za teh! Aide leka ve4er.



Тема Re: Стенните штампи - нова мода?нови [re: triss]  
Автор endone (новак)
Публикувано26.07.04 00:53



m/y 6ablon i stiker ima razlika... ...i to golqma!!! ako vi se gledat stikeri... po tramvaite i reisovete ima dosta.... koftity e 4e gi mahat mn burzo i posle nanovo trqbva da lepi6.... btw... stikerite mai se pravat nai lesno...



Тема Re: Стенните штампи - нова мода?нови [re: SAiAN]  
Автор endone (новак)
Публикувано26.07.04 00:56



we SAiAN i v centura ima... okolo Na Tumno sum vijdal dosta.... tam po malkite yli4ki.... kum SG ne sum hodil.... no 6tom ti kazva6,na4i ima.



Тема Re: Стенните штампи - нова мода?нови [re: endone]  
Авторx_x (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 01:17



mi dobre!
are decA da hodime v SG,da vidime!



Тема Re: Стенните штампи - нова мода?нови [re: x_x]  
Авторtriss (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 11:34



ne sum v BG i ne znam kak e na bulgarski, v kraina smetka, sus sigurnost e nova duma...no puk 100 puti poveche predpochitam sticker, otkolkoto shablon.



Тема Re: Стенните штампи - нова мода?нови [re: triss]  
АвторSAiAN (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 00:35



ok! Bez zna4enie e. Koi kak predpo4ita da gi nari4a! End1 - da vijdal sam gi po centera 6ablonite... - prosto v Stud Grad - pone na men po mi haresvat i sa po raznoobrazzni! Anyway... A 6to se otnasq do tova koe e po-lesno da se napravi 6ablon - ili sticker - pak e otnositelno. Ako 4ovek ima vazmojnosti - moje 6ablon da se napravi na komateX ( tfa e vid plastmasa ) i ako si stilizirall izobrajenieto na Grafi4en software ( vektorizira6t ) moje da bade izrqzano reje6t ploter ili lazerna ma6ina. No tova kakto ve4e kazah - opira do vazmojnosti :)) ina4e photo plaka nai-4esto se izpolzva - pone V BG . Ne znam bratletata Abroad - kak procedirat :) vajen e rezultata - pone v Sf ima dosta dobri 6abloni! i Stickeri :)) tka 4e da se ljubuvame na tfa koeto imame :) Nali i bez tfa vsi4ko se pravi da dostavq kef :) Aide pr ve4er - deca :Pp!



Тема Re: Стенните штампи - нова мода?нови [re: triss]  
Авторx_x (Нерегистриран)
Публикувано28.07.04 16:17



triss,mersi o6te vednuj za link-a!
tiq ot The London Police sa izrodi



Тема Re: Стенните штампи - нова мода?нови [re: x_x]  
Авторx_X (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 20:04



aaaaa...proste te,4e pak povdigam temata,no mi e lubopitno s kakvo se pravi 6tamoata!



Тема Re: Стенните штампи - нова мода?нови [re: x_X]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 00:41



zamisli se malko i shte se setish i sam



Тема "украсявай стените"нови [re: triss]  
Автор Spitfire XlV (upgrade from IX)
Публикувано26.08.04 23:08



спомням си в началото и средата на 90те центъра на София беше нашарен с десетки рисунки от 2 или 3 щампи, едната която си спомням - лаещо куче, другата - силуетите на тичащ човек със спрей в ръка и кука с палка зад него с надпис "украсявай стените"

It never hurts to help



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.