Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 03.06.24 
Култура и изкуство
   >> Графити - гласове от улицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Промяна в датата на Втория Национален SGF 2004нови  
Автор stargalotoМодератор (Цвят на нощ)
Публикувано15.05.04 11:16



Вторият Национален Sprite Graffiti Fest 2004 ще се проведе на 17 юли 2004 г., пред Националния дворец на културата. Състезателите във финалния кръг ще рисуват върху металните плоскости, ограждащи паметника.

Категориите за Graffiti battle 2004 остават същите:
- Wild style
- Throw-up
- Character
- 3-D

Отделно, по време на Феста ще има конкурс и за Sprite character за специалната награда на Кока-Кола България, генерален спонсор на Феста.

Големи награди очакват победителите, сред които ще има цифрови фотоапарати, iPAQs, спрейове и много други.

Срокът за предварителната селекция на участниците също се променя. Скици могат да се изпращат в периода 10-25 юни 2004 г. на адрес:

ТЕСС Партнерс
За конкурса
Административна сграда на НДК, пл. “България” No. 1
Ет. 15, Офис 10
София 1463

или по е-мейл (до 150 KB): graffitiproject@netscape.net

Успех на всички и до скоро!



Тема Re: Промяна в датата на Втория Национален SGF 2004нови [re: stargaloto]  
АвторSticky (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 12:22



FAQ : :)

ще има ли някой чужденец ?
защо не го направите участието да е само със скица по поща на лист ?
Защо не обедините Спрайт чар и неспрайт в едно......самата композиция се обесмисля
така и така флаконите са от деником ( доколкото знам ) , възможно ли е да има някво гласуване измежду участниците за цветовете зашото например жълтото Аерозол арт съкс , и т.нт. пък и там вече има монтана

и тва вече е лично :) , миналия път се сварих , беше адски топло...безкрайно.....някъв надвес или нещо такова.......щото освен слънчевия удар изгорях на фланелка





Тема Re: Промяна в датата на Втория Национален SGF 2004нови [re: Sticky]  
Автор endone (непознат )
Публикувано15.05.04 13:14



ooooooooooo daaaaaaaaa sticky e mn prav..... ako pak e takava jega.... nqma da e zle da ima 1,2 lineiki koito da subliudavat za pripadnali zriteli.... i tva za navesa ne e zle kato ideq... 4e ne si predstavqm kak se izdurja 3 4asa da draska6 na podoben pek



Тема за скиците >:(нови [re: stargaloto]  
АвторSticky (Нерегистриран)
Публикувано23.05.04 11:11



Не ги взимате насериозно тия скици , пак казвам че спокойно мога да класирам поне "10 човека" на мястото на някои други , да събера флаконите и да си отида .
Проекти само на лист












Тема Re: за скиците >:(нови [re: Sticky]  
Автор endone (непознат )
Публикувано23.05.04 20:29



super skici... 4ydq ti se na turpenieto da gi ocvetqva6... az rqdko ocvetqvam skica... ili me murzi ili nqmam vreme ili puk prosto nqmam turpenie...



Тема Re: за скиците >:(нови [re: endone]  
АвторSticky (Нерегистриран)
Публикувано25.05.04 08:10



аа супер скици ЛОШОТО Е ЧЕ НЕ СЪМ ГИ ПРАВИЛ АЗ А ГИ ИЗВАДИХ 14 ЗА ПО-МАЛКО ОТ МИНУТА къде е смисъла всички да се бъхтят над скици ?



Тема Re: за скиците >:(нови [re: Sticky]  
Автор endone (непознат )
Публикувано25.05.04 11:54



we pak sa gotini skicite

edit: aaa kolkoto do smisula za skicite.... mi nz... mai se uprajnqvat stilovete ili puk prosto moje6 da si pusne6 fantaziqta da 6tyree na volq

Редактирано от endone на 25.05.04 12:02.



Тема Re: за скиците >:(нови [re: endone]  
АвторSticky (Нерегистриран)
Публикувано25.05.04 12:26



ти пак не си разбрал...темата е са СГФ2004 ...начи ти прайш скица за участие.....правиш я дълго време...и после не си калсиран ( както и още 9 човека ) щото аз за една минута съм си насвалял 10 люти скици и съм ги пратил от десет мейла в рамките на 2 дни . После отивам там с едни авери , те се представят за RIFTOE (първата скица ) примерно и там нататък , взимат торбите и си отиват . фест



Тема Re: за скиците >:( [re: Sticky]  
Автор stargalotoМодератор (Цвят на нощ)
Публикувано25.05.04 17:37



Sticky, iskam da znaesh, che razbiram dobre tvoite pritesnenija.

Sigurno sam se doseshtash obache, che dori skicite da se izpratjat na hartija, pak mogat da se prerisuvat, kato predi tova se svaljat ot njakoi site. Onova, koeto moga da te uverja e, che sled kato razgledame skicite, shte potarsim realni raboti na klasiranite za finala writers i togava shte vzemem okonchatelno reshenie i shte se svarjem s graffitistite. Prez poslednite 3 godini sme rabotili s dostatachno writers, za da znaem koj kolko dobre moje da risuva.

Shto se otnasja do jegata po vreme na SGF 2004, sashto sme najasno s problema. Po tazi prichina tazi godina Fest-at shte zapochne v 16 h, kato shte se risuva dokam 20 h. Planirame da osigurim i chadari na finalistite, za da se krijat ot slanceto. Moje da vzemem i kremove protiv izgarjane - faktor 20 ili 30, ako se naloji :) Zavisi kakva shte e prognozata za 17 July.



Тема Re: за скиците >:( [re: stargaloto]  
Автор endone (непознат )
Публикувано25.05.04 18:22



aham.... qsny ko iska6e da kae6 sticky.... verno e... prav si.... seki moje da go naprai toq nomer.... am tva e super gadny i podlo.....
se pak oba4e... mai 6te se razbere,a i nemislq 4e ima 4ak tolkoz tupi hora na toq svqt.... no vse pak.. stargaloto.... hybavo 4e ste zeli merki da nqma kopirane...
btw tva s 4asa i 4adurite e mnogo dobra ideq




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.