Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 23.06.24 
Култура и изкуство
   >> Графити - гласове от улицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема хип-хоп и графити?  
Автор little_fairy (fei4ka)
Публикувано14.06.04 16:41



тъй,тъй,тъй...доста не6тица из4етох и навсякъде се разправя как райтърите все хип хоп и 4ерно слу6али и рап и т.н.и това ми се стува глупаво.не нямам ни6то против тая музика.даже се кефя.само дето това озна4ава ли 4е за да си райтър трябва да се ограни4ава6 в музиката?един вид кражба на свободния избор.и вси4ко това ми зву4и като:ако не си рапър а рисува6 някой 6те хване да те претрепе нейде само за6тото не си се облякъл за да изглежда6 като слу6а6т рап или не6то от тоя сорт.въоб6те има някои не6та които ми се струват глупави.незнам...може да кажете 4е аз съм си глупава...знам ли може пък и да съм...само 4е аз така мисля.ли4но не се 4увствам длъжна да слу6ам каквото и да е опреде;ено за да правя не6то друго което ми харесва...

Once upon a time there was a fairy...


Тема Re: хип-хоп и графити?нови [re: little_fairy]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.04 16:52



ima si elemnti na hiphop-a
graffa e wytre MNOGO OTDAWNA
wyprosa e 4e ima wsqkwi we4e .... raper xaxaxaxa.....
kategoriiki a.:)0)))
are stiga we ti seriozno si se zaela da 4etesh i ala bala takyw shit po-dobre risuwai ako shte risuwash..



Тема Re: хип-хоп и графити?нови [re: little_fairy]  
Автор endone (новак)
Публикувано14.06.04 16:59



mi poprincip hip-hop i graffity art-a su6to kakto i DJs,mcs i break sa svurzani pomejdy si obrazyvaiki underground kyltyrata... i poprincip si4ki writery sly6at hip-hop no tva nezna4i 4e da si writer trqbva zaduljitelno da sly6a6 to4no tova.... :) :) :) puk i se pak v na6i dni,graffity-te,break-a,da kara6 sk8,da sly6a6 hip-hop i pro4ie... se priemat po skoro kato moda otkolkoto kato ne6to koeto prosto ti haresva da prai6... .... .... ..... az speciqlno ne sum taka.ne sum breaker, ne moga da peq,ne sum DJ nito MC.... prosto si me kefi da draskam i tva e :)))) kolkoto do myzikata... da,sly6am hip-hop,no osven tova sly6am strahotni pesni ot vsi4ki drygi stilove(samo bez 4alga)...



Тема Re: хип-хоп и графити?нови [re: little_fairy]  
АвторSticky (Нерегистриран)
Публикувано14.06.04 20:30



глупости са тва .



Тема Re: хип-хоп и графити?нови [re: Sticky]  
Автор little_fairy (fei4ka)
Публикувано16.06.04 15:59



кое по то4но 4е не6то не зацепих
и все пак не мисля 4е не6то може да ме накара да слу6ам то4но определена музика...

Once upon a time there was a fairy...


Тема Re: хип-хоп и графити?нови [re: little_fairy]  
АвторSticky (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 10:17



повечето хора мислят като теб , нормално . Никой нищо не те задължава...гледай себе си



Тема Re: хип-хоп и графити?нови [re: little_fairy]  
Автор breathless (black flower...)
Публикувано18.06.04 13:52



по тази логика мен да са ме линчували досега че рисувам и слушам метъл, а?
глупости, абсолютни, според мен...
мисля, че човек трябва да прави това което му харесва, не това което е модерно, или това което го задължават...

I'm the one who loves you
No matter wrong or right

Редактирано от breathless на 18.06.04 14:03.



Тема Re: хип-хоп и графити?нови [re: breathless]  
Автор endone (новак)
Публикувано18.06.04 14:15



samo metal ??? ili i drygo.... ?
6toto to i az ne sly6am samo hip-hop....... sly6am si4ko(bez 4alga)... stiga da mi haresva se sly6a :) oba4e da si zaklet metal.... tva e malko po razli4no :)
nz prosto mi e trydno da si predstavq nqkoi dulgokos metal s teniska na Pantera ili King Diamond.... ili kvoto be6e tam..... da izleze s me6kata si vutre pulna s cans... i da naprai nqkuf nenormalen wild ili 3D.... prosto mi e trydno...... verno 4e metalite ymeqt da risyvat(nqkoi ot tqh).... ama ne i graffiti...... vupreki 4e mai ima6e nqkvo metalsko crew... ma daje nz kak se kazva



Тема Re: хип-хоп и графити?нови [re: endone]  
АвторFSCrew (Нерегистриран)
Публикувано13.07.04 11:37



e nz..az sym si tvyrdo zad hip hopa 6oto tva break-a,grafitite,DJ'z si4ko si e ot hip-hop kulturata ....vqrno sega 6e me izgorite na klada ama :)) ...ama vseki da praavi tova koeto mu haresva...az ne vijdam ni6to lo6o v tova da draska6 i da slu6a6 metal (primerno)



Тема Re: хип-хоп и графити?нови [re: endone]  
Автор breathless (disasterpiece)
Публикувано14.07.04 14:35



не мисля, че да рисуваш графити зависи от музиката, която слушаш..
още по малко, зависи от това как изглеждаш=)...
всъщност, в интерес на истината, хич не приличам на метълка...даже много хора ме взимат за пънкарка или рейвърка и т.н.=)
абе общо взето, мн ми е объркано всичко...
важното е, че мога и обичам да рисувам всичко вкл. и графити...

You, now I see keeping everything inside
With you
You, now I see even when I close my eyes



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.