Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:24 19.04.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Питане за ГПС  
АвторGPS (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 20:40



Здравейте нов съм във форума отскоро се запалих по навигацията и искам да попитам кой софтуер ще е най-добър за инсталиране и работа с домашен компютър,използвам го в автомобила си.дисплея ми има добра резолюция 1444/234.Искам да се получи като с нормален ГПС навигатор да си има гласова навигация на български съвместимост с хубави карти на БГ и други страни в Европа които също незнам от къде да си сваля ами в общи линии това е.Благодаря на хората които ще се отзоват предварително.



Тема Re: Питане за ГПСнови [re: GPS]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано03.11.08 21:36



материал за четене. и безплатна карта за Гармин пак там





Тема Re: Питане за ГПСнови [re: DTMF]  
Автор bch on-line (+++)
Публикувано05.11.08 11:46



предлагам карти за GPS устройства ,ако те интересува пиши за повече информация на bgmaps@live.com



Тема Re: Питане за ГПСнови [re: bch on-line]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано05.11.08 13:12



На краставичар краставици..



Тема Re: Питане за ГПСнови [re: DTMF]  
АвторCибиp (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 15:40



Аха, още един "бизнисмен". Банете го преди да ни докарал беля!



Тема Re: Питане за ГПСнови [re: Cибиp]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано05.11.08 17:54



В смисъл че имам всякакви карти, и даже сам си ги правя. Трябва да баннат човека който предлага продацба на карти във всяка една тема тук





Тема DTMF ?нови [re: DTMF]  
АвторGPS (Нерегистриран)
Публикувано09.11.08 21:25



Мисля си дали IGO 8 ще стане на пц то ми видях го как работи на един Hp джобен компютър и ми се струва, че това ще е най подходящия за мен софтуер за навигация,ще ми помогнеш ли със някой линк от който може да се свали програмката и другото което не ми е ясно как става като се инсталира софтуера менютата му да са на български ами дано не ставам банален със струва ми се не много умните си въпроси но още съм много назад в тази област





Тема Re: DTMF ?нови [re: GPS]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано10.11.08 00:46



За ПЦ не знам, но все пак място за четене и сваляне на карти






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.