Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 16.04.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема GPS за лап топ  
Автор тъпия (смотания)
Публикувано27.10.08 19:37



Препоръчайте GPS приемник за лап-топ?



Тема Re: GPS за лап топнови [re: тъпия]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано27.10.08 22:22



Holux с МТК чип,за да не го зареждаш всеки ден



Тема Re: GPS за лап топнови [re: DTMF]  
Автордaни (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 06:53



А с какъв софтуер да е лап топа ? Може ли съвет ?



Тема Re: GPS за лап топнови [re: дaни]  
Авторзaинтepиcyвaн (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 08:25



Прав си!И за софтуера може да се коментира и да питам нещо друго...ще имам ли проблем с настройката на GPS приемника спрямо софтуера.Ще се нагоди ли автоматично да ме позиционира на точното място спрямо софтуера или ще трябва допълнителни настройки



Тема Re: GPS за лап топнови [re: DTMF]  
Автор тъпия (смотания)
Публикувано28.10.08 08:34



А от кой модел ще е по-добре.Тоя с Bluetooth или другия който се вкл в USB порта



Тема Re: GPS за лап топнови [re: тъпия]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано28.10.08 21:50



ПО добре с блутут, понеже може да го ползваш и с мобилния телефон с програми за Гпс. Тези с блутут обикновенно могат да се включват и с кабел,за да пестиш батерия. Аз съм с холукс М1000, но има и други подобни модели,например м1200

За софтуера-има гармин за компютър,не че имам нещо против другите програми , но за гармин има най добри карти за Бг

Редактирано от DTMF на 28.10.08 22:11.



Тема GPS към лаптопнови [re: тъпия]  
Автор Щ-3O4 (Щука)
Публикувано29.10.08 11:39



Към знаещите:
Препоръчайте ми добър софтуер за работа на Холукс М-1000 с лаптопче Асус Еее. Windows XP SP2



Тема Re: GPS към лаптопнови [re: Щ-3O4]  
Автор Julian (доктор)
Публикувано30.10.08 09:24



Всичко друго, но не и гармин. Това е единот най-лошите програми за навигация. Аз съм си качил Гармин на PNA-то, но не го ползвам. Има малко по добра карта, но пак има липси, които пъг ги има на други карти. На еееРС-то много лесно ще качих IGO за PC. За да ползваш най-новата карта на БГ с 52 гарда включително и някои моркси курорти, ще трявба да сложиш ИГО 8.3.х.х, но на нея версия няма пък да можеш да позлваш картата на Телеатлас, която е с много по-малко грешки от тази правена от русенската фирма. Иначе по въпрсите за софтуера е на-добре да посетиш форума за ПДА-та, който от няколко дена нещо неработи. http://forum.pocketbulgaria.com
Дано да го оправят.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: GPS към лаптопнови [re: Julian]  
АвторTyндpa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.08 14:52



Глупости говориш! Гармин е най-добър за момента, пък и карти за него има бол!!!



Тема Re: GPS към лаптопнови [re: Tyндpa]  
Автор Julian (доктор)
Публикувано30.10.08 19:34



Картите са му най-добри само за България. Затова в БГ минава за най-доброто. За Еропа пък картите му въобще не са добри и не смята добре маршрутите. Явно не си виждал друг софтуер за GPS навигация освен Гармин.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.