Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 28.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Garmin Colorado 300 и червената метла.нови  
Автор TUONO (непознаваем)
Публикувано16.02.08 18:01



Ето скромното ми мнение за приемника. Изобщо немогат да се обхванат всички неща, но това е нещо като "запознаване" с новия модел.



"...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
=== ===

Тема Re: Garmin Colorado 300 и червената метла. [re: TUONO]  
АвторPAGOPAGO (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 22:23



Tuono какво ще кажеш за GARMIN Colorado 400t. Това е топ модела според мен .



Тема Re: Garmin Colorado 300 и червената метла.нови [re: PAGOPAGO]  
Автор TUONO (непознаваем)
Публикувано26.02.08 08:56



Сравнявайки ги в сайта на Гармин не виждам разлика освен в картите, с които идва. Ако ти си видял разлика кажи. За Европа мисля, че само модела 300 ще се продава.

"...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
===

===

Тема Re: Garmin Colorado 300 и червената метла.нови [re: TUONO]  
Автор stereo (познат)
Публикувано26.02.08 19:15



Геотрейд предлагат само модела 300, но на заглавната сраница се върти рекламно клипче на модела 400.



Тема Re: Garmin Colorado 300 и червената метла.нови [re: TUONO]  
АвторEdel Vise (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 14:58



Сега, след като измина малко време, откакто COLORADO 300 се продава и у нас (надявам се вече да е опознат напълно), искам да поитам, потвърждава ли се мнението относно приемника, за това, че в действителност му липсва опция измерване на разстояние по карта, а и останалите неща, за които се описва във Вашия сайт? Все се надявам поне първото да не е пропуснато в новото устройство! В противен случай наистина би било жалко!
Поздрави!



Тема Re: Garmin Colorado 300 и червената метла.нови [re: Edel Vise]  
Автор TUONO (непознаваем)
Публикувано12.05.08 21:03



Вече има нов firmware, в който има добавени неща. Например може да се направи настройка какво да се случва при връзка с USB кабела. Също така вече не е проблем Colorado да се върже към лаптоп и да се ползва само като сензор. Всичко това го чета във offroad форума, защото новия firmware е бета версия и още не съм го качил на моят приемник. За Decluter-а още не съм го открил, но май го няма. Почти всички проблеми, за които съм писал са софтуерни и подлежат на оправяне. Незнам колко от вас помнят първите версии на Map 60CSx - то беше забиване, прекъсване и какво ли още не, но всичко беше изчистено.

Има и нещо друго - Colorado го предимно в планината и при всякакви offroad излизания, докато в колата най-често съм с Garmin Mobile XT на PDA-то. Затова и немога да кажа, че съм навъртял кой знае колко километри с Colorado.

Определено мога да кажа, че си струва. Но може би го казвам, защото имам Garmin Map 60CSx винаги на разположение. Заедно с него имам още 5-6 служебни, но личния ми приемник си остава Colorado.

"...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
===

===


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.