Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 10.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Typhoon MyGuide 3600 GOнови  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 11:12



Някой, чувал ли е за такъв навигатор, иска софтуер и карта. Нещо не можем да го подкараме.

Благодаря на всички, които имат някаква информация.



Тема Re: Typhoon MyGuide 3600 GOнови [re: Eмo]  
Автор6mekera (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 09:58



moga da ti pomogna izliza niakade okolo 250lv.



Тема Re: Typhoon MyGuide 3600 GOнови [re: Eмo]  
Автор lz5lr73 (непознат )
Публикувано20.01.08 20:17



i az si kupih edno takova i edin otvorko mi poiska 100 kinta da go pusne da ba4ka,Za sega se sprqvqm i go podkarah s karta na BG,TR,<germaniq i ima i oshte karti ne e slogno da se pusne ako iskash info spodelqm go bezplatno i s naj golqmo udovolstvie za da moje da nqma takiva koito za 2 min rabota iskat po polovin mese4na zaplata ICQ: 96499953



Тема Re: Typhoon MyGuide 3600 GOнови [re: lz5lr73]  
Автор omega93 ("разбирач")
Публикувано22.01.08 08:16



Привет. И аз имам едно 3600 купено без никакви карти . Пробвах доста неща ,четох сума ти форуми... , но единствното което успях е да пусна IGO8 , обаче то не ми вижда GPS-а . Ще се радвам ако lz5lr73 сподели с нас своя опит.

-----------------------------------
в спора се ражда истината


Тема Re: Typhoon MyGuide 3600 GOнови [re: Eмo]  
Автор lz5lr73 (непознат )
Публикувано28.01.08 16:37



softa zaedno s map ovete e kym 900MB kajete kade a vi go ka4a



Тема Re: Typhoon MyGuide 3600 GOнови [re: lz5lr73]  
Автор WoWGeleto ()
Публикувано29.01.08 03:27



Писах ти на ICQ-то, но и тук ще те помоля да качиш някъде въпросният софтуер за този модел Typhoon MyGuide 3600 .
Можеш да използваш за целта.

http://www.bgshare.com/

Който за България има доста бързичък трафик и всеизвестният.

http://rapidshare.com/



Тема Re: Typhoon MyGuide 3600 GOнови [re: lz5lr73]  
АвторSandy (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 10:42



Здрасти, и аз има проблем с 3600 на Typhoon и ще ти бъда много благодарен ако помогнеш.
Шарни го тук: http://rapidshare.com/



Тема Re: Typhoon MyGuide 3600 GOнови [re: Eмo]  
Автор lz5lr73 (непознат )
Публикувано31.01.08 12:12



Zdravejte gospoda,
qvno nikoj ne iska da se rovi i da tyrsi reshenie .Problem s ustrojstvoto nqma prosto trqbva da se nameri podhodqsht soft - edno ot predimstvata na internet e 4e moje da se nameri vsi4ko no qvno nikoj ne iska da tyrsi eto vi link da smyknete softa http://www.bgshare.com/311603/myGUIDE3600.rar s karta na BG imam i drugi karti no e golqma pyk ako se razrovite shte go namerite,Za oshte po myrzelivite predlagam sreshtu 70 lewa 2GB karta sys ka4en soft i vsi4kite mu karti no predpolagam 4e 4ak tolkova myrzelivi nqma da ima





Тема Re: Typhoon MyGuide 3600 GOнови [re: lz5lr73]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 12:56



От днес и аз съм вече с работеща навигация, за което много благодаря на lz5lr73 ! Работи перфектно и много му се кефа !
Така че ако имате проблеми с това устройство се обърнете към колегата, за 70 кинта с СД картата излиза направо без пари !!!



Тема Re: Typhoon MyGuide 3600 GOнови [re: lz5lr73]  
Автор granada (непознат )
Публикувано01.02.08 21:48



Човече вярвай ,че всички които чакаме да пуснеш софта ,сме изровили нета и не сме стигнали го нищо задоволително...с колегата ОМЕГА си ги купихме заедно и вече 2 седмици ровим и пробваме безрезултатно...Така че ще сме ти признателни ако оправиш линка (на който няма нищо в момента) за да можем и ние да си подкараме играчките...БЛАГОДАРИМ ТИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ТЪРПЕНИЕТО!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.