Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 25.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Пробвахте ли новия MAPNAV? )нови [re: Tsvetkov43]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано31.01.08 01:45



Имам и още по подробна карта на Бг, с вкл'чени даже и малките села, но не ми се преработва за мапнав понеже е доста по неточна и се получава грозна картинка)



Тема Re: Пробвахте ли новия MAPNAV? )нови [re: DTMF]  
АвторИзpoбвaл (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 15:16



Работи чудесно и с Nokia E51.





Тема Re: Пробвахте ли новия MAPNAV? )нови [re: A4o]  
АвторWDW (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 14:43



Някой може ли да помогне със зареждането на картата? Свалих си тази на DTMF, no не мога да язаредя в телефона! Нямам още GPS, но поне при зададените координати да видя картата!



Тема Re: Пробвахте ли новия MAPNAV? )нови [re: WDW]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано26.02.08 00:31



Трябва да въведеш точния път до местонахождението на картата. Каква марка и модел телефон?



Тема Re: Пробвахте ли новия MAPNAV? )нови [re: DTMF]  
АвторWDW (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 10:28



Телефона е SE K750i!
Като въвеждам картата и ми излиза адрес : e:/others/maps.mnm ! Аз тука само променям bulgaria new.mnm и това е! Но нищо не ми излиза като избера картата.
Иначе успях да подкарам googlemaps и съм много доволен - въведох си и координатите на местонаождението си и ме намери!

За сега имам сериен GPS - дали ще мога да го подкарам на моя телефон ?



Тема Пробвах го но ме мъчинови [re: WDW]  
АвторWDW (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 16:17



Настанаха едни борби с тия карти - не е истина ! Не става и това е !
Пътя от WIN-а до памаетта е : H:\MSSEMC\Media files\other\TEMP , но от самия телефон е друго ! Какво трябва да напиша за да ми го зареди? И трябва ли да правя отделна папка ? В others na телефона ли да я сложа или да правя нов такъв в основната директория на memory stick-a? В паметта на телефона ли да я запазвам или във външната памет?
И javata каква буква присвоява за отделните памети ? На мен ми излизат C:/ и D:/ ??





Тема Re: Пробвахте ли новия MAPNAV? )нови [re: WDW]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано27.02.08 21:30



Остави УИН-а)) Ползвай горния десен бутон на телефона и използвай функцията БРАУЗВАНЕ. Така грешки няма да има



И да не се заблудиш, външните карти са МНО, а вътрешните МНМ. Макар че в примера в самата програма при външните карти е объркано , понеже са написали МНМ, а трябва да е МНО



Тема Re: Пробвахте ли новия MAPNAV? )нови [re: DTMF]  
АвторWDW (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 11:27



Май ще се отказвам от задачата!


За съжаление не става и това е ! В моя телефон няма бутон за браузване и въвеждам ръчно пътя. Какво ли не пробвах и не ще!
Като въвеждам външна карта не ми казва нищо, а като пробвам за вътрешна ми пропищява java exception нещо си error и файла не може да бъде намерен!
Много тъпо е направено това !



Тема Re: Пробвахте ли новия MAPNAV? )нови [re: WDW]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано28.02.08 15:03



Има има, имам и к750

Като влезеш там дето се въвежда пътя за картата на десния бутон има браузване. Пробвай с вътрешни карти МНМ за да не те пита всеки път дали да пускаш джавата да чете картата.

Питането може да се премахне с ПАЧване на телефона , но за това иска малко четене из интернет



Тема Re: Пробвахте ли новия MAPNAV? )нови [re: DTMF]  
АвторWDW (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 15:20



Оправих се ! Тръгна и с вътрешни и с външни карти - всъщност с трите на СФ,БГ и Бургас !
Моя телефон няма браузване! Като натисна десен бутон и ми излиза само за въвеждане на версия! Както и да е!
Сега си намерих много добра карта на София 16 МБ и ще пробвам да я конвертирам с ОЗИ-то !
Програмката е супер и съм много доволен!
Това с питането на java-ta е много досадно, но нямам намерение да си пачвам телефона! Е поне на тоя етап




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.