Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:20 13.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Geocaching (и не само) срещанови  
Автор neovo (nekafsitam)
Публикувано23.04.07 23:15



Моля заповядайте на 13 Май около обяд на поляната за пикник преди "камбаните".
Ще се опитаме да се съберем (малкото засега) запалени по geocacing-а у нас, както и всички интересуващи се от GPS-и, сателити, продукти за скара и обикновени любители на студена бира.
Вход свободен.
Организация няма.
Носете си храна и напитки, възглавнички за под дупетата (че са доста неудобни тези камъни), доброто настроение и домашните любимци.
Може и любимките.

Координатите на мястото са:
N 42° 37.103
E 023° 22.864



Еми това е.
Който има желание и може - нека заповяда. Който не - другия път.

Поздрави,

Стан.



Тема Re: Geocaching (и не само) срещанови [re: neovo]  
Автор Tsvetkov43 (Alma8Y)
Публикувано24.04.07 15:02



Здравей Стан !


Хвала таквизи постъпки .....! Радвам се за хубавата идея.

Надявам се и TUONO и Flloyd да наминат.


Цецо.

Редактирано от Tsvetkov43 на 24.04.07 15:23.



Тема Re: Geocaching (и не само) срещанови [re: Tsvetkov43]  
Автор Flloyd (MAP 500 user)
Публикувано25.04.07 17:45



Ако съм в София, задължително ще дойда. Че жената някакви круизи по Казанлъшко планира.





Тема Камбаните има ли ги?нови [re: neovo]  
Автор TUONO (непознаваем)
Публикувано08.05.07 13:47



Обикалял съм храсталаците в района но искам да попитам Камбаните като такива функционират ли или всичко отдавна е претопено? Влиза ли се вътре?

"...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
===

===

Тема Re: Geocaching (и не само) среща [re: neovo]  
АвторDa Luz (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 16:11



Neovo, правя един сайт в които ще има и секция за геокешинг. Имам ли позволението ти да публукавам тази среща като №1.



Тема Re: Камбаните има ли ги?нови [re: TUONO]  
Автор ZappoМодератор (оптимист)
Публикувано08.05.07 17:05



Има ги, даже има няколко обновени и нови - камбана на НАТО, до колкото помня...
Входа май е свободен.
Но на 13-ти ще проверим...





Тема Re: Geocaching (и не само) срещанови [re: neovo]  
Автор kocмaт ()
Публикувано08.05.07 17:36



Похвално начинание. Време е да се възроди традицията. Ще опитам да докарам геокеш групата или поне себе си...





Тема Re: Geocaching (и не само) срещанови [re: neovo]  
Авторnord_wolf (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 21:34



Ще опитам да дойда

,въпреки че ще е работен ден при нас.Идеята никак не е лоша,радвам се че някой се престраши и реши да направи такова събиране.Не разбрах дали всеки да си донесе бира и безалхохолно или там има ли откъде да се купи?А идеята да сглобим един кеш на място също е добра,само че не знам какво да донеса...



Тема Re: Geocaching (и не само) срещанови [re: nord_wolf]  
АвторNeovo (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 14:22



1. За публикуването на инфото - естествено, че няма проблем. Планираме неангажиращо събиране на свободни хора, присъстващи по собствена воля.
2. Камбаните си работят. Входа е безплатен.
3. Няма нищо, което да може да се купи оттам. Всеки трябва да си носи каквото му се пие и яде. Имаше предложение да се разделят нещата и отделни хора да носят различните типове продукти, но поради различията във вкусовете и предпочитанията го отхвърлихме. Освен това изобщо не е ясно колко хора ще дойдат всъщност.
4. Ще взема с мен кутия с 1 литър вместимост, че да е лесна за скриване а и достатъчно голяма за разните дреболии. Ще нося и тефтер и средства за писане.
Ами това е, засега.

Станислав



Тема Re: Geocaching (и не само) срещанови [re: Neovo]  
АвторDa luz (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 15:27



Сайта първоначално беше замислен като мой личен блог където да споделям инфо за излети, пътувания и екскурзии. После идеята претърпя някой развития - реших, че е по-добре да може всеки да добавя съдържание в сайта.

За геокешинга, идеята ми е от скоро и ми още малко мътна. Ще я оставя да поотлежи и се избистри, за ден-два.




Приемам напътсвия и предложения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.