Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 17.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
*Кратък преглед

Тема Сравнение м/у VistaCX, LegendCX, VentureCX?нови  
Автор БaxтиKeфa! ()
Публикувано29.04.07 22:02



Привет, молбата ми е някой с впечатления от тези модели да се изкаже...каква е разликата. Ясно Вистата има компас, алтиметър, и барометър...а м/у другите два има ли разлика защото аз не забелязах с изключение на това че единия е водоустойчив...Legend-а май беше? И в сравнение с сирф3 доста по зле ли са като чувствителност? Биха ли работили в гора и в града.
Благодаря.



Тема Re: Сравнение м/у VistaCX, LegendCX, VentureCX?нови [re: БaxтиKeфa!]  
Автор TUONO (непознаваем)
Публикувано30.04.07 09:18



Няма ръчен Garmin който да не е водоустойчив по IPX7. Правилно си схванал разликата на Vista, а Venture е абсолютно същия като Legend, но за да е по-евтин в кутията няма MicroSD карта и кабел.
Скоро купих 5 приемника Venture Cx. За цената си са отлични приемниици, по-добри като бързина на графиката и чувствителност от старите серии. Относно сравнението със Sirf III има осезателна разлика. Но и разликата в цената е осезателна, почти двойна за серията 60xxx. Препоръчвам го на всеки, който иска до 500 лв да си купи читав приемник.
Какво от това, че не е Сирф 3, като че ли едно време не сме ходили по планините със старите приемници. Тези трите, които споменаваш си работят и в града и в планината, но на места губят връзка, което никак не е фатално.

"...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
===

===

Редактирано от TUONO на 30.04.07 09:20.



Тема Re: Сравнение м/у VistaCX, LegendCX, VentureCX?нови [re: TUONO]  
Автор БaxтиKeфa! ()
Публикувано30.04.07 17:53



Благодаря ти! ....тук цената е потресаваща и могат да ми го донесат...
http://www.gpscity.com/item-garmin-etrex-venture-cx-gps/etrexventurcx.htm

няма 300 лева (194$)...за още 10$ може да си го поръчаш с 1 Гб карта. Имам БТ гпс гармин но се чудя дали да не използвам човека който ще идава насам...

Редактирано от БaxтиKeфa! на 30.04.07 17:54.



Тема Re: Сравнение м/у VistaCX, LegendCX, VentureCX?нови [re: БaxтиKeфa!]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 17:48



Донесоха ми от щатите venture cx ползвам го с топомапс картаата на к2 - много съм доволен - един колега си закупи същия от българия разликата в цената е към 200 лева - работи със стандартен мини усб кабел и сд-карта които можеш да си ги закупиш срещу 20тина лева.

Имам го около месец и нямам много наблюдения но според мене си е читава мапинката.



Тема Re: Сравнение м/у VistaCX, LegendCX, VentureCX? [re: mutant]  
Автор БaxтиKeфa! ()
Публикувано03.05.07 17:38



Абе не мога да се реша...от противоречивите мнения които чувам ..как нямало да работи тук и там...В колата ти бачка ли ако е на седалката...само това ми кажи :)



Тема Re: Сравнение м/у VistaCX, LegendCX, VentureCX?нови [re: БaxтиKeфa!]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 18:17



на задната седалка на лада 1500 бачка без проблем :> на стойка на предното стъкло също нема грижа.
досега обхват съм губил - искърското дефиле лакатник - за около половин км.
в гора не съм го тествал.
в софия из центъра на тесните преки със високи сгради също понякога губи сателитите.



Тема Re: Сравнение м/у VistaCX, LegendCX, VentureCX?нови [re: mutant]  
АвторБaxти Keфa! (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 22:36



Благодаря ти! Няма да свърши света с 10 мин. без гпс :) Стойка оригинална ли си взе от някъде или някаква сстандартна ползваш?



Тема Re: Сравнение м/у VistaCX, LegendCX, VentureCX?нови [re: Бaxти Keфa!]  
Автор TUONO (непознаваем)
Публикувано04.05.07 10:56



На заформящата ГПС среща все някой ще донесе такъв приемник и ще можеш да сравниш на място.

"...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
===

===

Тема Re: Сравнение м/у VistaCX, LegendCX, VentureCX?нови [re: TUONO]  
АвторБaxтиKeфa! (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 15:13



Малко съм далечко за да дойда :) А и вече го поръчах...сега остава да пристигне :) Мерси за отговорите.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.