Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 27.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Няколко бързи въпросанови  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано24.01.07 01:59



Ще питам неща, които в този клуб вероятно много пъти сте коментирали. Съжалявам, ако досаждам, но моля да ми се отговори на въпросите с по 2-3 думи. Мисля, че няма да навредя никому.

Преди няколко дена си купих този GPS:



Машинката е много добра. Комуникира чрез blue tooth. Има си батерия, която е 100% съвместима с Нокия.

Въпросът ми е: Дали има софтуер от типа на MicroSoft Streets & Trips 2007, който да покрива и България. Не искам улиците на всички градове и села в България. Просто - как да стигна от Пловдив до т.Б еди къде си в България. Т.е. целта ми е да мога да използвам това нещо в България. За САЩ нямам проблеми. Горният софтуер прекрасно работи и нямам забележки. Но искам да знам кой софтуер поддържа Европа + България. Или може би има нещо, което е само за България.

Ще бъда признатален за всеки отговор.





Тема Re: Няколко бързи въпроса [re: Cтaниcлaв!]  
Автор DTMF (ентусиаст)
Публикувано24.01.07 22:08



Трябваше да почнеш с това на каква операционна система си и коя програма ползваш)))

Тази машинка в комбинация със обикновенни джава и смарт телефони работи много добре, карти на Бг колкото искаш. в зависимост от софта който ползваш



Тема Re: Няколко бързи въпросанови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор DTMF (ентусиаст)
Публикувано24.01.07 22:10



И батерията не е 100 % съвместима с нокиа, само на външен вид изглежда така. Сложена в 6630 не може да се зареди с оригиналното зарядно



Тема аз точно това питам..нови [re: DTMF]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано24.01.07 22:22



Каква програма да ползвам.
Защото сега използвам споменатата от мен, но тя касае само САЩ.
За ЕВРОПА имах друга програма. Нещо с Route беше и ако не се лъжа е пак на Майкрософт.

Използвам само лаптоп и за лаптоп трябва да е програмата, която да ми препоръчате.

Редактирано от Cтaниcлaв! на 24.01.07 23:56.



Тема прав синови [re: DTMF]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано24.01.07 22:24



на моята 6610i не става...

цитирах буквално зет ми, за което се извинявам, но мисля, че проблемът с батерията не е належащ. Машинката си има usb кабел и зареждането не е проблем - кеф ми лаптоп, кеф ми преходник от запалка към usb

Редактирано от Cтaниcлaв! на 24.01.07 23:55.



Тема Re: аз точно това питам..нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор DTMF (ентусиаст)
Публикувано24.01.07 22:26



да речем тогава Ozi explorer- известна и лесна



Карти има стотици, а може и сам да си ги правиш, но пък не са векторни

връзка пак през блутут ,понеже кабела е само за зареждане



Тема Re: прав синови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор DTMF (ентусиаст)
Публикувано24.01.07 22:29



ПО точно е да се каже обратното, че батерия от нокиа става в ГПС-а , и там може и да се зарежда.


А батерията от ГПС-а сложена в нокиата не може да се зареди със всяко зарядно




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.