Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 18.04.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Super Karta na Sofia v City Navigator 9 NT  
АвторThule (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 01:36



Dnes imah udovolstvieto (i vazmojnostta) da si kupia nai-novata versia na Garmin city Navigator 9 NT na DVD i ostanah sas neveroqtni vpechatlenia otnosno novonapravenata im podrobna karta na Sofia i okolnosti.

Eto nqkolko interesni vpechatelnia:

- Nai-napred vsichko tozi pat izglejda neveroqtno profesionalno (kakto i triabva da si bade de) i chovek s edin pogled razbira koe kakvo e, ulicite sa razlichni, shto se otnasia do tova dali sa po-golemi (Bulevardite sa cherveni), parkovete sa zeleni i na tocnite im mesta, a tunelite v siv cviat.

- Rutirashtata funkcia e super, znae vsichki patishta dali sa ednoposochni ili dvuposochni, koi ulici sa zabraneni i moje da izchisli dosta efektiven marshrut ot vsiaka do vsiaka tochka na kartata. Znae vsichko, opravia se perfektno v kragovi dvijenia, tuneli, vlizane v lokalni ulici i t.n. Dosta si poigrah na MapSource ot liubopitstvo i ostanah ocharovan ot vsichki experimenti, koito napravih. Dori generira marshrut do vilata mi s 1 km. po kratak, koito izobshto ne predpolagah che moje da go ima.

- Wow! Tarsene po adresi! vavejdash ulica i nomer i vednaga ti pokazva kade e - neshto poveche napravo moje da te otvede tam po nai-efektivnia pat (spored gps-a) s auto-routing. Moje da se tarsi i po intersections - kato se zadadat dve ulici koito se krastosvat i ti pokazva kade e tazi tochka.

- Interesno e, che ako narochno reshish da sgreshish, avtomatichno preizchisliava drug marshrut, koito da te opravi :) ne se poiaviava saobshtene "Za sajalenie sgreshihte patia"

- Za parvi pat naistina detailna karta na Sofia i okolnostite, ima vsichki ulici daje v Bistrica, Jeleznica, Pancharevo, Kremikovsi..i obshto vzeto vsichki nai-kraini tochki na obshirnata teritoria na stolicata.

- Nai-nakraia probvah ot Sofia da mi napravi marshrut do edin grad v Germania i 30 sec. po-kasno veche beshe nachertan celia marshrut, gotov veche za upotreba v gps-a, sled koeto prosto si siadash v kolata i se naslajdavash na sigurnostta, che niama lesno da se zagubish. (pone tova de ;)

..Obshto vzeto, tova e strahotna karta, osobeno za hora s kola (za koeto e predvidena i kartata de ;) za sajalenie cenata i e malko skapichka - 340 lv. no kato vidiah kakva informacia sadarja mi se vijdat daje malko ;) i drugoto e, che triabva naistina da se kupi, v momenta q instalirah v moiata Vista Cx i dokolkoto razbrah, niama da moga da q polzvam na drug gps, osven na moq, s edna duma - izgubia li go, gubia si i pravata varhu kartata :)



Тема Re: Super Karta na Sofia v City Navigator 9 NTнови [re: Thule]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано07.01.07 19:35



кажи по твоя преценка до колко е актуална информацията в картата!? нали непрекъснато се отварят и затварят разни улици... опитай се да намериш някакво несъответствие с действителността за да разберем от кога са им данните!



Тема Re: Super Karta na Sofia v City Navigator 9 NTнови [re: Дaниeл_]  
Автор Y7%*hf$ (samurai)
Публикувано08.01.07 09:39



хаха
Копирай диска и го пусни в интернет



Тема Re: Super Karta na Sofia v City Navigator 9 NTнови [re: Дaниeл_]  
Авторsabin (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 09:54



Информацията изглежда да е от преди 1 година. Няма ги новите магистрали, и булеварди в София.



Тема Re: Super Karta na Sofia v City Navigator 9 NTнови [re: Y7%*hf$]  
Авторniko (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 17:39



http://thepiratebay.org/tor/3585037/Garmin_City_Navigator_Europe_NT_v.9

Аз си я дръпнах оттук.



Тема Re: Super Karta na Sofia v City Navigator 9 NTнови [re: niko]  
Авторsabin (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 17:21



Лошото е че не работи с QUE, защото QUE-то не подържа новите NT карти на гармин :(



Тема Re: Super Karta na Sofia v City Navigator 9 NTнови [re: niko]  
АвторThule (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 18:02



To kartata moje vseki da si q drapne i bezplatno, obache e drug vapros, kogato chovek reshi da si q kachi na GPS ;) prosto ne q razpoznava, dokato ne si q otkliuchite specialno za vashia gps. A tova stava (edinstveno zasega) samo kogato si kupite kartata :)



Тема комментарийнови [re: Thule]  
АвторVladislav31Savelev (Нерегистриран)
Публикувано18.12.11 17:34



freelance writer




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.