Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 30.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
*Кратък преглед

Тема трябва ми кабел за GARMINнови  
Автор DVD ()
Публикувано05.07.06 19:22



Искам да си купя сериен кабел за GARMIN от тези с кръглите букси! Ако някой има такъв излишен - да му измисли една човешка цена и да драсне някой ред!

danieldimov@gmail.com
0887202532



Тема Re: трябва ми кабел за GARMINнови [re: DVD]  
Авторdnk (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 20:54



pi4, 60 kinta na magazina, ina4e neznam otkade 6te nameri6



Тема Re: трябва ми кабел за GARMINнови [re: dnk]  
Автор3.14f (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 15:00



Има разни линкове из интернет за "направи си сам", напр.
http://www.gpstom.de/GPS/garcon.htm
Аз самият си направих за моя eTrex, щото не ми се даваха някакви безумни суми. Но той е с другия куплунг - този кръглият ми се вижда по-сложен.



Тема Re: трябва ми кабел за GARMIN [re: DVD]  
Автор DanailP (добро ренде)
Публикувано04.08.06 09:23



Аз си направих кабел за захранване от запалката за GPS MAP 76S от куплунг DB9 - сериен за PC. с малко сръчност става - разтоянието между пиновете и почти същото. Но се крепи лошо. В резултат се счупи краче. Е смениха ми целия корпус и се оправи но е неприятно. Позвай идеята и я претвори творчески.



... По добре Богат и здрав отколкото ...

Тема Re: трябва ми кабел за GARMINнови [re: DanailP]  
Автор Krasik (водоходещ)
Публикувано08.08.06 18:14



Става много добре от женска петица DIN .Сваля се бронята и се пробова още един отвор .За по подробно потърси из форума .Бех го описал по рано подробно.
Вече 2 сезона го ползвам в морски условиа -без ороблем!!!



Тема Re: трябва ми кабел за GARMINнови [re: Krasik]  
Авторjdl (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 10:04



Ей, браво за идеята! Не ми е трябвал толкова допълнителен кабел, че да седна да умувам и правя сам, обаче хрумването ти за DIN-а (а дали няма да свърши работа и 3-ка, не само 5-ца?) е отлично и ще се хвана да си изработя един комбиниран data/power за колата, че все на батерии карам, не че е проблем де.

10х!



Тема Re: трябва ми кабел за GARMINнови [re: jdl]  
Автор Krasik (водоходещ)
Публикувано18.08.06 09:57



Може но триабва да купиш 2 3-ки .Троиката е с 3 пера, а на тебе ти трябват 4 за гармина . Като купувам 5-тица ми остава дори едно резервно перо. Но трябва да и нахлузиш една тръбичка /аз ползвам от дебел химикал/защото е по малък диаметър ,а и за да не можеш да я обърнеш



Тема Re: трябва ми кабел за GARMINнови [re: Krasik]  
Авторsys (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 12:52



Най-лесно става с 5-ца от ония дето са като зар.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.