Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 28.09.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Курсове за работа с GPS !  
Автор Cтaнoилoв (Позитивен)
Публикувано12.05.06 12:25



Вече се сдобих с машинката Garmin Map 60CSx, е и ...? Това че снощи стоях пред компютъра до два през нощта в четене на ръководството, като чели ми помогна единствено за появата мътен поглед и сенки под очите. Все пак придобих умението - абсолютно без никакъв проблем или каквито и да е затруднения, да включвам и изключвам апарата...и това е май почти единствения “натрупан опит” за работа с GPS към настоящия момент.
Ето защо бих желал да се запиша на курс по “Умения за работа с GPS”. Ако някой знае нещо за наличие на подобен курс, то най-учтиво Моля, да не крие повече тази информация... Позволявам си /не на шега/, да предложа назначението на TUONO за лектор на подобен курс. Подробностите около програмата, която включва: времетраене, цена, място на провеждане, методика за теория и практика и т.н., оставям на него.
При положение, че се дават толкова пари за машини от подобен род, смятам че не е проблем, да се отдели малка сума и за обучение... Освен придобиване на знание, мисля че ще спестим доста време, нерви и комфорт.
TUONO, моля да помислиш сериозно над предложението!
Жоро



Тема Re: Курсове за работа с GPS !нови [re: Cтaнoилoв]  
Автор _Aragorn_ ()
Публикувано12.05.06 15:26



Жоро, няма кой да намери време да прави такива неща бе човек! Питай тука какво не ти е ясно пък който знае ще ти отговаря, няма да си нито първия нито последния. Само като начало можеш да продължиш с четенето на ръководството на покрива на блока си (това е моят личен опит)или на някоя слънчева поляна за да ти намери устройството сателитите, за които си чел!Пък ще видиш че няма нищо толкова сложно.



Тема Re: Курсове за работа с GPS !нови [re: Cтaнoилoв]  
Авторлaиk (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 20:08



Здравейте, и аз май съм в тази ситуация. Извинявам се че ви гибя времето с може би елементарни въпроси но имам такова питане : След като си сваля следата на компа веднъж ми показва подробна информация, веднъж само някакви координати къде е проблема и има ли такъв ? БЛАГОДАРЯ .



Тема Re: Курсове за работа с GPS !нови [re: Cтaнoилoв]  
Автор TUONO (непознаваем)
Публикувано12.05.06 21:37



В началото аз не успях да го пусна като хората, от къде да знам, че копчето трябва да се задържи. Бързо ще свикнеш, но има хора, на които трябва съвсем малко повече време и това е напълно нормално.

Относно лекциите - приятелите от off-road форума правеха такъв курс. Когато има пак ще се разбере и тук.

Водил съм лекции на много места по различни теми и по принцип няма проблем, но място не се намира лесно. Досега все съм бил по разни места, където имат помещение.

Най-лесно е да се видим групата в планината, ще има за какво да си говорим. Само трябва да се разберем.

Забравих да ти пожелая само хубави моменти с 60CSx.

"...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
===

===

Редактирано от TUONO на 12.05.06 21:38.



Тема Re: "За среща от ляво ..."нови [re: TUONO]  
Автор Cтaнoилoв (Позитивен)
Публикувано13.05.06 00:09



Предлагам да направим едно преброяване на "членската маса" на 14-ти /неделя/ нейде някъде на Витоша около 11,00 часа /в предвид хората извън София/. Давайте предложения...
Мисля, че ако и TUONO вземе да дойде, то срещата неимоверно ще придобие необходимия рейтинг на значимост...
Жоро



Тема Re: Курсове за работа с GPS !нови [re: _Aragorn_]  
АвторПak aз лaиk (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 00:34



След като си сваля следата на компа веднъж ми показва подробна информация, веднъж само някакви координати къде е проблема и има ли такъв ? БЛАГОДАРЯ .
Моля кажете мн. ме яде това .



Тема Re: "За среща от ляво ..."нови [re: Cтaнoилoв]  
Автор KMK (непознат)
Публикувано13.05.06 07:04



Да не си направите срещата тихомълком чрез "лични" . Да пишете в клуба че ще Ви мъмря. Аз нямам все още GPS но от сайта на TUONO сериозно съм се запалил. Освен това преди време с него щяхме да тестваме един VECTOR на Suunto което предполагам ще е интересено и за други хора , така че ако се уточните нещо с удоволствие ще се включа а и времето и мястото ме устройват.

Успех!



Тема Re: "За среща от ляво ..."нови [re: Cтaнoилoв]  
Автор TUONO (непознаваем)
Публикувано13.05.06 08:11



Ами да ви дам координатите на едно място и там ще се чакаме
Шегувам се, може и да не стигнете до там.
14 е утре и имам доста задачи, но ако се организирате ще дойда. Струва ми се, че трябва да има поне 1 седмица време, за да научат повече хора. На Витоша е добре и е достъпно с автомобили за тези, които не са от София.
Аз не съм присъствал на нито една клубна среща и май не е имало скоро.

"...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
===

===

Тема Re: "За среща от ляво ..."нови [re: TUONO]  
Автор Tarambuka35OO (пристрастен)
Публикувано13.05.06 14:23



утре малко скорошно идва, но не е невъзможно :)
-



Тема лаико...нови [re: Пak aз лaиk]  
Автор Tarambuka35OO (пристрастен)
Публикувано13.05.06 14:23



...
дай малко повече инфо, не мога да схвана какво точно обясняваш.
най-добре постни снимки някъде, да видим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.