Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 29.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема GSM, Java и GPS възможно ли е и до колконови  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 10:36



Скоро се сдобих с GPSlim 236 имам и siemens S75 изтеглих Nav4all което е Java приложение. Работи по принцип, но проблема са картите. Търси постоянно през GPRS карти, но поне да ги намира... във Варна намира само 8 улици Някой да начин по който да могат да се вкарат карти в тази програмка?



Тема Re: GSM, Java и GPS възможно ли е и до колконови [re: Becko]  
Авторgpsr (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 16:23



я си купи едно покетпц и не се шегувай със сименси ;-)



Тема Re: GSM, Java и GPS възможно ли е и до колконови [re: Becko]  
АвторMisho (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 23:46



Дива простотия е да се ползва GPS през GPRS! Хората са го измислили. Това да ти сваля катрите през GPRS-a е повче от разход. Аз не бих се връзвал на тази кретения. Pocket PC и живота е лесен и готин :)



Тема Re: GSM, Java и GPS възможно ли е и до колконови [re: Becko]  
Автор TUONO (непознаваем)
Публикувано06.05.06 09:06



Хората правилно ти казват, послушай ги.

"...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
===

===

Тема Re: GSM, Java и GPS възможно ли е и до колконови [re: TUONO]  
Авторiamnew (Нерегистриран)
Публикувано06.05.06 19:38



за Варна nav4all е супер зле
за София е перфектно

според мен 1000лв за PDA на фона на 5-10 лв месечно за GPRS е смешна разлика.

Хора що толкова се плашите от плащане нещо на месец. Готови сте да платите 2000лв за нещо но ако някой ти иска 10лв на месец го гледате все едно в и обира жестоко. За да достигне цената на PDA трябва да ползва около 10 години тази услуга !!!! всички знаем че нито PDA-то нито тази услуга след 2 години ще са актуални. Просто тука всичко е временно и за кратко. Аз най-вероятно ще си купя PDA щото съм пристрастен към техническите джаджи. Иначе реално като се замисля не се сещам каква работа ще ми върши освен че ще си играя с него 1 месец и после веднъж на 5 дена ще го ползвам за навигация.



Тема Re: GSM, Java и GPS възможно ли е и до колконови [re: iamnew]  
Автор TUONO (непознаваем)
Публикувано06.05.06 21:29



Не е въпросът само в цената. GPS едва сега набира скорост, много е рано да го отписваш. След 5-10 години ще е в разгара си в България заедно с ГЛОНАС и GALILEO.
Системата за която говориш минава през много елемента, които често отказват. Има хора, на които такава ненадеждна система би свършила работа. Колкото си по независим, толкова по-добре.
И не забравяй, че тези 1000 лв за PDA ще се покрият напълно, ако го ползваш както трябва. Ако ти е само за играта ще си хвърлиш парите на вятъра.

"...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
===

===

Тема Re: GSM, Java и GPS възможно ли е и до колконови [re: TUONO]  
Авторiamnew (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 06:00



Ами там е въпроса, че повечето хора си го взимат с идеята че ще могат да вършат сумати неща с него, но в повечето случеи не вършат почти нищо след първия месец, аз съм човек пристрастен към техниката и пак немога да измисля за какво точно да го ползвам, причината е че ми е прекалено голям за да го нося винаги със себе си както телефона, и е прекалено малък за да върша сериозна работа на него. естествено това е лично мое субективно мнение. пилея бая пари за всякакви джундориики, но така и немога от няколко години да си оправдая покупката на PDA.



Тема Re: GSM, Java и GPS възможно ли е и до колконови [re: iamnew]  
Автор Savich (непознат )
Публикувано07.05.06 18:15



Друга алтернатива е да си вземеш нещо със Симбиан операциона система,за предпочитане Нокиа.



Тема Re: GSM, Java и GPS възможно ли е и до колко [re: iamnew]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 12:42



Ne nito do 1000lv za poket PC nito do sumi na mesec. Vajnoto e da vyrshi rabota. Iavno tova ne vyrshi. Kajete neshto za Qtek telefonite mai na tam shte se nasocha



Тема Re: GSM, Java и GPS възможно ли е и до колконови [re: Becko]  
Автор Savich (непознат )
Публикувано08.05.06 20:02



Qtek S100 ползвам и съм доволен,не е много голям,удобен е за носене,процесора след overclok работи на 624Mhz,памет има достатъчно особенно ако си сложиш ММС 1 GB.Екрана е с добра резолюция но е сравнително малък.Може без проблем при мен да го видите как действа има и други предложения.
София Красно Село GSM сервиз www.Savich.net




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.