Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:28 28.09.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Nokia 9210  
Авторaмaтьopин (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 22:48



Значи да питам разбирачите- имам една Нокиа 9210, свалих ТомТом с разни карти ама сега не знам какво още ми трябва, че да си спретна една навигационна системка за колата? Много трудно се ориентирам, да знаете, така че проблемът може да се каже, че е спешен



Тема Re: Nokia 9210нови [re: aмaтьopин]  
Авторaмaтьopин (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 11:48



Ха сега де, остава и никой да не знае. Като никой не отговаря, аз ще си поддържам темата. До сега разбрах, че ми трябва ГПС модул за нокиата, още обаче не знам какъв модел трябва да е. Освен това не ми е ясно, дали има достатъчно карти на България и градовете, който са съвместми със Симбиан ОС. Толкова за сега




Тема Re: Nokia 9210нови [re: aмaтьopин]  
Автор TUONO (непознаваем)
Публикувано18.11.05 12:36



Бих ти помогнал с удоволствие, но не съм фен на Nokia и не съм наясно с подобна операционна система. Вече от няколко места чувам добри думи за GSM сервиза "Савич". В някои от темите май и той пишеше нещо по въпроса.
Та идеята ми е да грабнеш телефона и да го занесеш на Савич в Красно село, ако си от София, разбира се.
Мисля, че той е в час с GPS+GSM и няма начин да не ти помогне с нещо.
Провери какво е писал той в този форум за GPS през GSM.

"...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
=== http://ftp.domainbg.com/tuono/ ===


Тема Re: Nokia 9210нови [re: TUONO]  
Автор Savich (непознат )
Публикувано18.11.05 22:20



Вярно е че имам доста неща за 9210,включително карти,софтуер и приемник.Мога да помогна с около 100 000 карти за градове,но са за западна Европа.За България имам не лоша карта ,но в градовете не е много подробна .Аз съм "фен" на Нокиа Комуникатор и с удоволствие ще помогна



Тема Re: Nokia 9210нови [re: aмaтьopин]  
Автор Savich (непознат )
Публикувано18.11.05 23:16



с ТомТом Роудпланер може да ползваш карта: Източна Европа ,там България е "представена" най-добре



Тема Re: Nokia 9210нови [re: aмaтьopин]  
Автор Savich (непознат )
Публикувано18.11.05 23:20



Nokia Lam1 e GPS Reciver-a koito e savmestim s Nokia 9210



Тема Re: Nokia 9210нови [re: Savich]  
Авторfen_ (Нерегистриран)
Публикувано20.11.05 17:54



Kolega, ot kade moje da se drapne tozi tomtom za iztochna evropa???



Тема Re: Nokia 9210нови [re: fen_]  
Автор Savich (непознат )
Публикувано20.11.05 18:28



Тук съм качил карта за Източна и за Западна Европа и програма TomTom за Nokia 9210
www.Savich.net
savich soft/9210 install/TomTom 9210
user:savich
pass:566111

успех




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.